Skocz do zawartości

Shit test na Tinderze


Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się szanować bracia i stworzyć swoją listę wymagań dla panci.

"Tak" eliminuje samicę:

1 Czy jesteś niższa niż 170 cm albo masz ponad 55kg?

2 Czy miał Cię już ktoś przedemną?

3 Czy masz ponad 25 lat?

 

Tinder to internetowy burdel ale coraz więcej tam wariatek. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pytonga napisał:

 

 

1 Czy nadal żyjesz z rodziną

2 Czy jesteś seryjnym mordercą

3 Czy jesteś niższy niż 175 cm 

4 Będąc w supermarkecie w kolejce do kasy czy pozwalasz osobie za sobą samemu wziąć ten znak następny klient...

 

 

 

comment_eQwgVa64iB7AAflnjqW9ocXtnt046g9V

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cagliostro chyba sobie z nas kpisz. Sam za namową kumpli zrobiłem konta na Tinder i Badoo pod koniec grudnia. Na badoo 5 minut po załozeniu konta już 3 osoby piszą, co odebrałem jako boty udające kobiety. Dziś pokazało, że te osoby są usunięte. Czyli miałem rację. 

Oczywiście na każdym  kroku nakurwiało mi o Badoo Premium i Kredytach. Płacić za możliwość polajkowania czy możliwość klikania z niewiastą to już chyba dobre dla desperatów. Tinder przynajmniej aż tak nachalnie nie atakuje, trzeba po prostu liczyć na pary i tyle. Na badoo powyżej 5 czatów prosiło o weryfikację zdjęcia profilowego.

Szczerze mówiąc wolę jakoś poznawać na żywo kobiety mimo wszystko. Badoo dobre dla przegrywów i desperatów co są gotowi kupić premium. Strasznie dużo tam samotnych matek po 25 roku życia, także portal odpadł u mnie. 

Tinder niech sobie jest, może jak będę miał czas to pogada się z sparowanymi paniami, ale nie mam na to ciśnienia. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CalvinCandie napisał:

@Cagliostro chyba sobie z nas kpisz.

Badoo dobre dla przegrywów i desperatów co są gotowi kupić premium.
Tinder niech sobie jest, może jak będę miał czas to pogada się z sparowanymi paniami, ale nie mam na to ciśnienia. 

@CalvinCandie pisz w swoim imieniu i nie posądzaj mnie o "kpienie". Badoo na próbę na 3 dni nie kosztuje nic. I nigdzie tego nie polecam, ale już jak ktoś chce się bawić w sieci, to niech bierze Badoo. Tam większa pewność, że kobiety istnieją naprawdę. Jak pogadasz ze "sparowanymi" fikcyjnymi paniami na Tinderze, to daj znać.

Edytowane przez Cagliostro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.01.2019 o 01:57, CalvinCandie napisał:

Strasznie dużo tam samotnych matek

@CalvinCandie

Na fotce z nimi to dopiero jest jakiś sajgon. I chyba mam mordę jak bankomat, bo jeśli już nawet mam jakieś polubienie to najczęściej od samotnej matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.