Skocz do zawartości

Dlaczego wszystkie małżeństwa są skazane na zagładę.


deleteduser91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość już był w tematyce Red Pill, ale uważam, że temat na prawde wyjaśniony spoko, prosty, wyraźny język.

Reasumując to trochę jak sport, muzyka, kto się za młodego nie zakręci to potem lipton. 

A ja kiedyś uważałem, że później będzie łatwiej. Gościu idealnie opisuje dlaczego w ogóle nie opłaca się brać ślubu a szczególnie po 30-tce, no chyba, ze panne znałeś dalece wcześniej i jak to guru piszę, mialeś przyjemność zjeść najsłodsze owoce z drzewa rozkoszy;) "drzewo rozkoszy" dodałem od siebie. ;)

Często nawet słyszę, że ludzie się póżno pobierają a nawet planują dzieci gdy kobieta ma między 35-40 (moim skromnym zdaniem to przesada) ale te parki się znają naście lat, więc swoje razem przeżyli, poznali się . Najbardziej powątpiewam gdy para się poznaję późno i przykłądowo robią dzieciaka po roku czy dówch, uważam, że gościu ma przesrane, od razu chyba był sklasyfikowany do beta-bankomatu. I na Boga co on po bzyka? 

 

https://www.youtube.com/watch?v=l0Med43fs-Q

 

Autor filmy mówią, że pary się pobierają w tych czasach około 30 ( ale zaznaczam na pewno się znają juz parę lat, po prostu z powodów materialnych odkładali decyzję) 

Jak wy uważacie czy jest sens czegoś takiego z poznaną tak póżno kobietą, przecież ona już poznała mitycznego Chada i Tyrona, oczywiście jasne, że relacje takie trzeba mieć, tylko czy ktoś może liczyć na "prawdziwe uczucie" z panią w takim wieku. 

Bracia często opisują, że mają  z trzy panie orbiterki czyli tak samo jak młode laski i po prostu umilają sobie z nimi czas, taka ob0pólna korzyść. Ale bez żandych głębszych relacji a nie daj Panie Dobry Boże slubu.

Jestem ciekaw odpowiedzi.

 

Piszę to ponieważ  to jest jak okno szans z książki "Kopalnia talentów", ono trwa krótko a jakby niektórzy łącznie ze mną przespali różne momenty i warto mówić o tym. Czytałem, że w zawodowym sporcie ważne jest czy ktoś urodził się danego roku w styczniu czy w grudniu poniewż rocznikami są rówieśnikami ale w danej dziedzinie urodzony w styczniu ma rok ćwiczeń do przodu, stąd wiekszy sukces osciągaja Ci, co urodzili się w pierwszych miesiącach, chodzi o dostanie się np do drużyny. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6aq0eGdHMkA#t=15m43s

 

Edytowane przez NiesamowitySzymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał:

Najbardziej powątpiewam gdy para się poznaję późno i przykłądowo robią dzieciaka po roku czy dówch, uważam, że gościu ma przesrane, od razu chyba był sklasyfikowany do beta-bankomatu. I na Boga co on po bzyka? 

 

Bo może on też chce mieć dziecko. Ludzie mają różne cele w życiu. Ślub może być z intercyza albo z bogatą panią. Na koniec - filmu nie widziałem, jeśli traktuje o krajach anglosaskich, to tam ślub oznacza znacznie większe ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kobiet 28+ strzelam może wcześniej/później jest już chłodna karkulacja kto ile da a wygra ten kto da więcej i będzie skłonny się tym dzielić. Stąd mam w pompie rówieśniczki byłem dla nich niewidoczny gdy miałem lat 18+ a teraz gdy nieźle zarabiam, podróżuje motorkami itp nagle się mną interesują. Wyprzystojniał? Oczywiście, że nie trochę przypakowałem i wyłysiałem stałem się po porostu użyteczny do jej celu dzidzi, domek ale jestem na to za mądry :) niech szukają jeleni. Dlatego śluby z pannami starszymi mało prawdopodobne bym się w coś takiego wpakował. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.