Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
NiesamowitySzymi

Dlaczego wszystkie małżeństwa są skazane na zagładę.

Recommended Posts

Gość już był w tematyce Red Pill, ale uważam, że temat na prawde wyjaśniony spoko, prosty, wyraźny język.

Reasumując to trochę jak sport, muzyka, kto się za młodego nie zakręci to potem lipton. 

A ja kiedyś uważałem, że później będzie łatwiej. Gościu idealnie opisuje dlaczego w ogóle nie opłaca się brać ślubu a szczególnie po 30-tce, no chyba, ze panne znałeś dalece wcześniej i jak to guru piszę, mialeś przyjemność zjeść najsłodsze owoce z drzewa rozkoszy;) "drzewo rozkoszy" dodałem od siebie. ;)

Często nawet słyszę, że ludzie się póżno pobierają a nawet planują dzieci gdy kobieta ma między 35-40 (moim skromnym zdaniem to przesada) ale te parki się znają naście lat, więc swoje razem przeżyli, poznali się . Najbardziej powątpiewam gdy para się poznaję późno i przykłądowo robią dzieciaka po roku czy dówch, uważam, że gościu ma przesrane, od razu chyba był sklasyfikowany do beta-bankomatu. I na Boga co on po bzyka? 

https://www.youtube.com/watch?v=l0Med43fs-Q

Autor filmy mówią, że pary się pobierają w tych czasach około 30 ( ale zaznaczam na pewno się znają juz parę lat, po prostu z powodów materialnych odkładali decyzję) 

Jak wy uważacie czy jest sens czegoś takiego z poznaną tak póżno kobietą, przecież ona już poznała mitycznego Chada i Tyrona, oczywiście jasne, że relacje takie trzeba mieć, tylko czy ktoś może liczyć na "prawdziwe uczucie" z panią w takim wieku. 

Bracia często opisują, że mają  z trzy panie orbiterki czyli tak samo jak młode laski i po prostu umilają sobie z nimi czas, taka ob0pólna korzyść. Ale bez żandych głębszych relacji a nie daj Panie Dobry Boże slubu.

Jestem ciekaw odpowiedzi.

Piszę to ponieważ  to jest jak okno szans z książki "Kopalnia talentów", ono trwa krótko a jakby niektórzy łącznie ze mną przespali różne momenty i warto mówić o tym. Czytałem, że w zawodowym sporcie ważne jest czy ktoś urodził się danego roku w styczniu czy w grudniu poniewż rocznikami są rówieśnikami ale w danej dziedzinie urodzony w styczniu ma rok ćwiczeń do przodu, stąd wiekszy sukces osciągaja Ci, co urodzili się w pierwszych miesiącach, chodzi o dostanie się np do drużyny. 

https://www.youtube.com/watch?v=6aq0eGdHMkA#t=15m43s

Edited by NiesamowitySzymi

1 godzinę temu, NiesamowitySzymi napisał:

Najbardziej powątpiewam gdy para się poznaję późno i przykłądowo robią dzieciaka po roku czy dówch, uważam, że gościu ma przesrane, od razu chyba był sklasyfikowany do beta-bankomatu. I na Boga co on po bzyka? 

Bo może on też chce mieć dziecko. Ludzie mają różne cele w życiu. Ślub może być z intercyza albo z bogatą panią. Na koniec - filmu nie widziałem, jeśli traktuje o krajach anglosaskich, to tam ślub oznacza znacznie większe ryzyko.

U kobiet 28+ strzelam może wcześniej/później jest już chłodna karkulacja kto ile da a wygra ten kto da więcej i będzie skłonny się tym dzielić. Stąd mam w pompie rówieśniczki byłem dla nich niewidoczny gdy miałem lat 18+ a teraz gdy nieźle zarabiam, podróżuje motorkami itp nagle się mną interesują. Wyprzystojniał? Oczywiście, że nie trochę przypakowałem i wyłysiałem stałem się po porostu użyteczny do jej celu dzidzi, domek ale jestem na to za mądry :) niech szukają jeleni. Dlatego śluby z pannami starszymi mało prawdopodobne bym się w coś takiego wpakował. 

• Thanks 1