Skocz do zawartości

Panowie szczerze. ( Temat mało depresyjny)


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka Po Waszym pierwszym seksie będzie jeszcze lepiej :) Wtedy w kobietach uwalniają się hormony przywiązania i "zazdrości", więc nie róbcie tego zbyt wcześnie, żebyś jeszcze mogła wybadać czy to nie jakiś dupek lub psychol . Rób delikatne shit testy ( wbrew temu co piszą tutaj chłopaki to ma znaczenie) . Bo jak się już zakochasz/ prześpisz się z nim to pozamiatane, nie będzię odwrotu, będziesz jak po narkotykach i zniesiesz każde jego (chamskie i niechamskie) zachowanie byle by tylko z nim być.  ( wiem co mówię, i to ma wytłumaczenie ewolucyjne, po pierwszym  seksie kobieta może już być zapłodniona, więc musi robić wszystko by partner chciał z nią zostać i opiekować się z nią w czasie ciąży i po porodzie, nią i ich dzieckiem, dlatego jak kobiety sobie konkretnie wkręcą faceta, to ich haj zakochania trwa jakieś 5-6 lat ( zapłodnienie, ciąża, pierwsze 3 lata dziecka..))

@icman Napisałam szczerze. Nie prowadzę tu zadnego castingu :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkgodlajk Nie chcę Was przekonywać, skoro z laską można spędzić czas tak jak z kumplem to w sumie czemu by nie? 

@Brat Jan Nie mam tu zbyt wiele możliwości. Założyłam konto jako mężczyzna, chciałam się poudzielać w męskich tematach, ale mnie zdemaskowano więc obecnie mogę pisać tylko w rezerwacie albo dostaje bany. Nie zakładacie tutaj tematów więc robię to ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Wiem, siedzisz sobie bezpiecznie schowana za Avatarem i podglądasz życie, tak tu jak i w realu. Piszesz, że zostałaś wepchnięta w ciało i zmuszona odczuwać a ja zaryzykuje tezę, że bardzo pragniesz coś poczuć jakieś prawdziwe emocje w końcu, po prostu żyć.

Wg mnie tym sposobem tylko jeszcze bardziej uciekasz od siebie, jak już się tym mocno zmęczysz to wystaw się na strzał, stań goła przed sobą i tym tłumem mizoginów i pozwól się zobaczyć, dopiero wtedy dasz szanse komuś podjąć decyzje czy chce z Tobą interakcji.

 

Tyle ode mnie, koniec wymądrzania.

Nawet nie wiesz ile razy byłem na tym miejscu.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Znam siebie i wiem jaka jestem. Czy po seksie czy nie, czy po największym haju życia czy nie jak mi nie będzie odpowiadać to nic nie będę ciągła. Jestem duszą artysty, mnie cierpienie nie przeraża ale wiem, że go nie będzie. Bez shit testów też znam odpowiedzi. :)

Wiem kogo szukałam i znalazłam. :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Wam zależy na czymkolwiek innym niz na bzykaniu?

Czy moglibyście się spotykać z dziewczyną tak o? Bez podtekstów?

Przy odpowiedziach miło jeśli zaznaczycie swój wiek- ponieważ to może mieć znaczenie.

Kiedy poznałam mojego obecnego partnera, to on zaznaczał,że "nie chodzi mu tylko o seks", pomyślałam bla bla bla, pewnie w trakcie naszej randki i tak będzie coś kombinował, żeby mnie uwieść.

Możecie wierzyć lub nie, ale dotychczas miałam takie doświadczenie z samymi napalonymi samcami, że kiedy mój kochany, nie patrzył na mnie wzrokiem pożądliwym (a potrafię rozpoznawać u płci ten wzrok), to pomyślałam na początku: boże, może ja go w ogóle nie pociągam!  W sumie mu powinna należeć się przynajmniej jakaś modelka... A to był prawdziwy dżentelmen.

I tak dość  czasu minęło zanim w ogóle postanowiliśmy ze sobą seksualnie współżyć. 

Ale to były piękne, romantyczne doświadczenia. Za każdym razem nas do siebie ciągnęło, a pożądanie było za każdym razem, kiedy do niczego nie dochodziło, niesamowicie intensyfikowane. 

Wiłam się pod nim, ocierałam, prowokowałam, a on mówił STOP.

Wówczas szalałam, innym razem ja posługiwałam się jego taktyką. 

Ach, pociąga mnie nadal, i kiedy słyszę jego głos (tak głos ma powalający mnie na kolana), czuję jakbym topniała od środka.

Facet, którego chciałaby każda. Oczywiście nie chcę się tym chwalić. Ale, ale niczego mu nie brakuje. Wysoka pozycja społeczna, pieniądze, wygląd, inteligencja i mądrość, która najbardziej pchnęła mnie w jego ramiona.  Uświadamiając sobie tę przykrą prawdę, że mógłby mieć każdą, i seks w zasadzie o każdej porze dnia i nocy, pomyślałam tak: wóz albo przewóz.

Pomimo tego, że szalałam na jego punkcie, nie byłam na każde jego zawołanie. To on musiał wychodzić z inicjatywą, i trochę jak to się tutaj mówi białorycerzyć. 

Jeżeli sobie odpuści pomyślałam, to prawdopodobnie nie zauroczyłam go swoją osobą, więc to nie ma sensu, prawdopodobnie chce tylko seksu (wtedy wygląd i charakter nie ma większego znaczenia dla płci), to po co ciągnąc coś takiego.

Tak czy siak - nie dałam się.

On lat 35.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A)

Obecnie- nie:

1) jeden schemat- chce dom i dziecko- nie mam na to ochoty.

2) 97,56% kobiet nie różni się od siebie- wystrój wnętrz, upodobania, zachowanie, oczekiwanie- z tego powodu są po prostu nudne.

3) nie akceptuję braku lojalności- dzisiaj plaga wśród kobiet. Po prostu Wam nie ufam.

 

No a potrzeby seksualne mamy wszyscy.

 

Tak, mam nieliczne kumpele z którymi mogę spotkać się i pogadać, bez podtekstów. Z zaznaczeniem nieliczne.

 

Wiek, między 30-35.

Nie ma za co. 

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

Czy Wam zależy na czymkolwiek innym niz na bzykaniu?

Czy moglibyście się spotykać z dziewczyną tak o? Bez podtekstów?

Przy odpowiedziach miło jeśli zaznaczycie swój wiek- ponieważ to może mieć znaczenie.

Jeżeli kobieta mi się podoba. To tak myślę o tym. Staram się doprowadzić jak najszybciej do stosunku bo wtedy Wiem czy się Mną bawi czy chce coś więcej. 

Po tym zaczynam ją poznawać dalej i tak mogę się wtedy spotkać od tak. Seks lubię i dzięki Niemu mogę się dużo więcej o kobiecie dowiedzieć. Na podstawie tego i innych czynników podejmuje decyzje.

 

Lubi podteksty bo jak dla Mnie jest ciekawiej. I spotykam si bez doprowadzenia do stosunku z kobietami które mi si nie podobają. Lubie poznawać ludzi.

 

Niedawno skończyłem 30. 

 

A propo pierwszego pytania, przez pewne Moje problemy z Mojego punktu wyglądało to tak, że kobietom zależało na bzykaniu a później mówiły typowe teksty jak tu na forum opisywane :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zawsze gdzieś oceniam pod względem atrakcyjności łóżkowej, każdy to robi, Wy samice także i zaciągnięcie do łóżka jest extra ale jak kobieta jest w miarę inteligentna to rozmowa, spacer czy krótki wypad poza miasto z taką samicą może być świetną rozrywką mimo braku dymania. Jestem ZA, nie mam nic przeciwko takiej znajomości. Wiek 30.

Edytowane przez Maarcin_05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem na randce z 30stka i mimo że kręciła mnie to nie miałem ochoty przechodzić od razu do działania i wiecie jak się skończyło ?, dostałem smsa że zbyt kumpelsko do niej podchodzę i nie chce się widzieć drugi raz xD. Także jak widać tak źle i tak nie dobrze, uważam że jak facet mówi że seks się nie liczy to albo prawniczej albo nigdy dobrego seksu nie miał albo impotent i tyle, zdrowy facet chce seksu i to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Moja wypowiedź miała kontekst że jeśli umawiam się z kobietą to chce znaleźć się z nią w łóżku, jak chce pogadać tylko to napiszę w rezerwacie i tyle xD.

 

Ciężko mi odpowiedzieć na dalszą część Twojego pytania gdyż Ja jak wiesz nie chce związku - prowadzę otwarte życie.

Natomiast odnośnie Alfy tak sobie myślę że facet mógł być typem zdobywcy i poprostu chciał Cię zdobyć a mimo wszytko ruchał na boku. Miałem taką sytuację że spotykałem się z mężatką a mimo wszystko walczyłem o moją ostatnią partnerkę która po 2 miesiącach dopiero się zgodziła spotkać i tak samo mogło być z tym kolesiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z książką "Mózg Mężczyzny" Tam jest wszystko napisane.

Jest w mózgu taki rejon odpowiadający za pobudzanie. Zostało to prześmiewczo określone jakoby penis posiadał swój własny mózg. 

 

Wymuszone pytania zadajesz, chyba z nudów.

 

Wiek - dojrzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.