Skocz do zawartości

Panowie szczerze. ( Temat mało depresyjny)


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Lalka napisał:

@Byłybiałyrycerz 

Nie był typem zdobywcy bo miał wyjebane jaja na panny, same się pchały.

I Ty jesteś tak naiwna i myślisz że nie korzystał ?, dookoła może sprawiał takie wrażenie a po cichu i tak korzystał, no chyba że go tak strzeliło że nie miał na inne ochoty ale nie wierzę w to przes związkiem. Po związku z borderką tak miałem że nie potrafiłem z inną iść do łóżka ale przed bez haju ? Noł łej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że w tym całym rezerwacie to niezła auto-reklama leci spod palców Pań.

Nie ma się co dziwić, naturalna konkurencja o atencję i próbę jej przejęcia na własną korzyść - typowo zwięrzęce zachowania, aby tylko jak najwięcej dla siebie - jak to u Pań :D

 

Co do tematu:

1. Tak.

2. Nie, nikogo nie interesują spotkania z pasztetami/pig women, z którymi nie wytwarzają się miłe, samcze odczucia i pragnienia natury seksualnej.

Wówczas lepiej spotkać się z kumlem/kumplami na bilard/piwo i lepiej spożytkować swój czas.
Wiek: 30-35.

 

 

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Uważasz że świat nie jest płytki ?, skoro życie jest płytkie bo żyjemy by umrzeć to czego się spodziewałaś ?, jesteśmy błędem w programie który powinien zostać odinstalowany z komputera.

Problem nas ludzi jest taki że stworzyliśmy własny świat w już istniejącym świecie nie dostrzegając że zasady zostały odgórnie narzucone a chcemy żyć inaczej.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, deomi napisał:

W sumie to trochę przykre że świat kręci się na jednym wielkim Ruhable.

Strszanie to wszystko płytkie, miałkie i zwierzęce.

A niby jakie inne ma być ?

Uczę Was tu młodzi ludzie jednego - odrzuc pierdolimento wtłoczone Ci do głowy przez Matrix i zastanów się po co w ogóle są faceci i kobiety ?

Dlaczego ktos kiedyś, kto ludzi (i zwierzęta) stworzył, zrobił, zaprojektował, wyprodukował (wszystko jedno w co tam wierzysz) - spowodował, że jest pojęcie płci ?

I że jedna płeć rodzi, a druga zapładnia ?

 

Ułatwieniem jest tu jedno zagadnienie - w formie pytania. Czy na ziemi (tej ziemi) istnieją gatunki nieśmiertelne ?

 

W tym momencie już wszystko powinno być jasne.

 

Tak samo jak ponad 25 lat temu kiedy po raz pierwszy pojechałem do Niemiec - jeden z Niemców (w wieku takim, że na pewno był w Polsce na wycieczce z Wehrmachtem) - błyskawicznie i szybko mi wyjasnił po co Niemcom autostrady.

Wyjaśnienie było takie:

Autostrada to prędkosć

Prędkość to czas

Czas to pieniądz.

 

Koniec. Nic więcej wyjaśniać nie trzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Cały czas tak twierdze :) życie to jakieś nieporozumienie... ale już nie chce być monotematyczna, więc nie bedę kontunuuować tego depresyjnego wątku.

@Bonzo Pytanie brzmi: dlaczego podświadomie oczekujemy czegoś więcej?

Po chj zostało stworzone to wszystko.

Sama idea kopulacji, i wyglądu narzadów: Dziurka i stojący Pręcik. 

Przecież to jakaś farsa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Chyba dawno bardzo byłeś u Gebelsa bo tam się częściej stoi niż jedzie xD - taki żarcik.

No dośc dawno.
Socjalizm robi swoje :)

 

Mercedes 30 lat temu to było porządne auto.

Dzis ma jakość nie różniącą się od Kijanki.

 

1 minutę temu, deomi napisał:

Pytanie brzmi: dlaczego podświadomie oczekujemy czegoś więcej?

Bo tak Ci Matrix wdrukował.

 

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo Tak się składa że byłem kilka razy w fabryce Mercedesa ( swoją drogą zabawne jest to że fabryka w centrum miasta - no ale walczmy o emisje :D ) i nic dziwnego że ten samochód zszedł na psy jak widziałem że same turasy tam pracują którzy zjarani jeżdżą sobie po placu :D.

 

@deomi Ja tam często zgadzam się z tym tematem z Tobą jednak w okół siebie zrobiłaś taką otoczkę psychoidiotki że nie wiadomo czy jest sens poważnie podchodzić do dyskusji ;).

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, deomi said:

Czy Wam zależy na czymkolwiek innym niz na bzykaniu?

Czy moglibyście się spotykać z dziewczyną tak o? Bez podtekstów?

Przy odpowiedziach miło jeśli zaznaczycie swój wiek- ponieważ to może mieć znaczenie.

 

 

Następnym razem ponumeruj pytania.

 

Mówi się, że nie ma głupich pytań ale te pierwsze jest już blisko złamania tego powiedzenia.

 

 

1. Mi by zależało bo samo zwykłe bzykanie mnie mało interesuje. Z racji tego że uważam się za sprawnego kochanka i lubię seks troszkę wyuzdany, co wymaga wzajemnego zaufania i poznania to nie będę obdarzał moimi umiejętności kobiety, w której nie widzę potencjału na związek. Za wysokie progi dla większości dam. Szkoda, że szanować siebie nauczyłem się późno. 

 

2. Nie. Nie widzę sensu ani przyjemności ani logiki w tym działaniu. Od tego są koledzy. 

 

3. 35.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

Czy Wam zależy na czymkolwiek innym niz na bzykaniu?

Czy moglibyście się spotykać z dziewczyną tak o? Bez podtekstów?

Przy odpowiedziach miło jeśli zaznaczycie swój wiek- ponieważ to może mieć znaczenie.

 

1. Tak. Zależy mi na czymś zupełnie innym niż bzykanie

2. Nie wiem co przez to rozumiesz.

2. 27 lat.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RealLife napisał:

2. Nie. Nie widzę sensu ani przyjemności ani logiki w tym działaniu. Od tego są koledzy. 

Dobrze, że poruszyłeś ten temat. Ja w Swoim poście zapomniałem dodać, że jak są z tego korzyści. Czas niestety cenie Sobie na pierwszym miejscu.

I tak wiedza, poznanie innych osób, korzyści biznesowe itd. O pierdołach nie lubię gadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj napisała do mnie dziewczyna na messenger. Zapytałem czy ma dzieci, męża itp mówi że nie. Po czym przeszła do magicznego pytania "czym się zajmujesz" zgodnie ze wskazówkami któregoś ze starszych braci odpisałem, że "uczę lekcji śpiewu w wynajmowanej kawalerce" już nic nie pisze dlaczego ? Co źle napisałem uraziłem ją? Czy wy kobiety 28+ nie myślicie o niczym innym jak szukaniu jelenia ?xD

  • Like 1
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.