Skocz do zawartości

Panowie szczerze. ( Temat mało depresyjny)


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, dobryziomek napisał:
57 minut temu, CzarnyR napisał:

 już nic nie pisze dlaczego ?

Bo poszła grać na flecie

Hehe ja bym jej napisał, że jak mi zaraz nie odpisze to zrobię z jej pupy tamburyn.

To jest tamburyn jakby kto nie wiedział: f-tamburyn-z-membrana.jpg 

 

Rób se z niej jajca teraz jak masz troche chęci :)

Niech gold Diggery dostaną trochę po tyłku ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, deomi napisał:

Czy Wam zależy na czymkolwiek innym niz na bzykaniu?

Tak , ponieważ już od kilku lat patrzę na kobiety nie jak na obiekt seksualny tylko jak na człowieka jakich wielu w tym kraju.

 

6 godzin temu, deomi napisał:

Czy moglibyście się spotykać z dziewczyną tak o? Bez podtekstów?

Żaden problem.

Wiek między 26 a 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

@Bonzo Jak wyjść z tego zaklętego kręgu życia i śmierci?

Jest pewien sposób ale nie do zastosowania z powodów obiektywnych.

Bo jak to ujął Wielki Szu - "zawsze jest jakieś gdyby"

 

Mianowicie - gdybyś miała o dwadzieścia lat więcej (czyli była 40-tką z plusem nawet niewielkim - tak samo jak tutejsza nadzorczyni @Eleanor) - to skłoniłbym Cię na umówienie się ze mną na kolację ze śniadaniem. Najlepiej nie jeden raz.

I wtedy przestałabyś pierdolić, że zycie jest chujowe a zaczeła się pierdolić z prawidłowym, przewidzianym przez naturę - zastosowaniem chuja.

Od razu by Ci się wyprostowały egzystencjonalne zagadnienia.

 

No ale jak wskazałem - zawsze jest jakieś gdyby, a ja swych upodobań wiekowych wobec dam nie zmienię.

Co nie znaczy, że nie znajdzie się tu lub gdzie indziej zawodnik, ktory dostarczy Ci uciech wszelakich - jednocześnie lubujacy kobiety w Twoim wieku.

 

Krótko mówiac - bolca Ci trzeba i tyle. Nihili novi sub sole - jak to już starozytni Rzymianie zauwazyli.

 

1 godzinę temu, CzarnyR napisał:

"uczę lekcji śpiewu w wynajmowanej kawalerce" j

Ori było takie:

"Żyję bardzo skromnie, w niewielkim wynajętym mieszkaniu, gdzie udzielam lekcji śpiewu - zarabiając w ten sposób na życie"

Gdy nie będzie odzewu - dodajesz:

"Cóż, rozumiem. Nie jestem może bogaty ale za to jestem bogaty duchowo"

Edytowane przez Bonzo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, deomi napisał:

Czy Wam zależy na czymkolwiek innym niz na bzykaniu?

Tak,juz dla mnie nie staje

 

6 godzin temu, deomi napisał:

Czy moglibyście się spotykać z dziewczyną tak o? Bez podtekstów?

Tak,juz dla mnie nie staje

 

6 godzin temu, deomi napisał:

Przy odpowiedziach miło jeśli zaznaczycie swój wiek- ponieważ to może mieć znaczenie.

45 i juz dla mnie nie staje

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@deomi coś dla Ciebie :P

To nie jest żaden 'matrix' czy inne bzdetne teorie pseudofilozofów tylko zwykła biologia. Wśród np. kurcząt, są one w stanie zadziobać odstającego fizycznie od reszty.

Tak samo jest tutaj. Nie ma żadnego odgórnego matrixa który Ci wmówił, że chodzenie w rurkach jest be, a pakowanie jest cacy. Jest tylko czysta biologia i pierwotne mechanizmy - jak większość coś robi, a Ty odstajesz, to gdzieś pierwotnie, Twój gadzi mózg czuje, że w innych warunkach (np prehistorycznych) powinieneś zostać zadziobany/zabity.

 

I takie myślenie nie jest 'matrixowe' tylko SŁUSZNE. Czemu? Bo żyjesz WŚRÓD LUDZI kolego. Nie kurwa w lesie, tylko WŚRÓD LUDZI. Chcesz żyć całkowicie swoimi zasadami-OKEJ! Czy ktoś broni? Tylko emigracja do lasu - i tam żyj całkowicie swoimi zasadami. Póki żyjesz WŚRÓD LUDZI, musisz przynajmniej na pozór wykazywać pewne najważniejsze wspólne z resztą społeczeństwa poglądy.

5 godzin temu, Lalka napisał:

Wiem kogo szukałam i znalazłam. :D

Stwierdzasz to po krótkiej znajomości? Do tego jeszcze upatrujesz w nim jakiegoś modela ze sklepu z zabawkami który idealnie spełnił Twoje zapotrzebowania? Czy Ty jesteś umysłowo opóźniona, bo nie wierzę, że można prezentować na trzeźwo i bez choroby tak tragicznie mało inteligentne podejście do życia.

 

4 godziny temu, Lalka napisał:

@Byłybiałyrycerz Stracił dla mnie głowę. 

Nie był typem zdobywcy bo miał wyjebane jaja na panny, same się pchały. 

A on prócz mnie nie chciał żadnej.

Ja pierdolę, jaka atencjuszka - ło losie.

 

3 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Problem nas ludzi jest taki że stworzyliśmy własny świat w już istniejącym świecie nie dostrzegając że zasady zostały odgórnie narzucone a chcemy żyć inaczej.

Nie. Uczyniliśmy bardzo groźny i niebezpieczny świat, po prostu trochę mniej złym, bardziej znośnym. A żyć inaczej w kategoriach w jakich 'matrix' mówi się da - potrzeba do tego ŚWIADOMYCH ludzi. Spytaj kolego @Obliteraror który ma od bodaj 20 lat dobrą, wspierającą żonę. Da się? da się. Tylko to ciężkie i rzadkie, bo świadomych kobiet, jeszcze w dzisiejszych czasach to można na palcach policzyć.

 

3 godziny temu, Bonzo napisał:

zastanów się po co w ogóle są faceci i kobiety ?

Dlaczego ktos kiedyś, kto ludzi (i zwierzęta) stworzył, zrobił, zaprojektował, wyprodukował (wszystko jedno w co tam wierzysz) - spowodował, że jest pojęcie płci ?

I że jedna płeć rodzi, a druga zapładnia ?

Nie bardzo rozumiem - twierdzisz, że drapacze chmur zbudował kutas i cipka - bo ja myślałem, że myślenie abstrakcyjne które pozwala nam wyjść poza gadzi mózg. Może czegoś nie czaję, wyjaśnij.

Związek dwojga świadomych ludzi DAJE im szczęście, bo człowiek z natury POTRZEBUJE bliskości i intymności i są BADANIA potwierdzające, że każde jedno przytulenie wydłuża o jakiś mały procent życie. A jak się naskłada tych przytuleń to trochę już wyjdzie tego czasu. Człowiek nie ma tylko kutasa/cipki, człowiek ma też mózg który pozwolił stworzyć takie kontenty jak ten, gdzie możesz pisać takie dyrdymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaromir Ja w ogóle nie pisałem o kobietach, kogo interesują kobiety w obiektywie świata ?, chodziło mi że My ludzie stworzyliśmy wewnętrzny matrix i w ogóle nie mówię o relacjach międzyludzkich tylko o postrzeganiu życia. Żyjemy już w istniejącej grze która ma swoje zasady a większość ludzi myśli zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jaromir napisał:

Człowiek nie ma tylko kutasa/cipki, człowiek ma też mózg który pozwolił stworzyć takie kontenty jak ten, gdzie możesz pisać takie dyrdymały. 

Niech młodsi Bracia sie do tego odniosą.

Ja za stary już jestem by się zajmować takim pierdolimento :)

 

PS:

Zero reputacji, 2 posty ? Reinkarnacja Fit-Darii tym razem w męskim nicku ? Czy inny Arch ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

6 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Rób se z niej jajca teraz jak masz troche chęci :)

Już za późno. Kolega mój mawia trzeba odsiewać ziarno od plew. Szczerze mówiąc gdy słyszysz to samo od którejś tam panny odechciewa mi się. Spuszczasz na drzewo zwane "inna niż wszystkie" i dalej lecisz uśmiechnięty. Kiedyś bym się cieszył, że do mnie jakaś napisała. Po przemyciu oczu forumową wiedzą, red pilem inaczej człowiek patrzy na pańcie. Stąd ten kwik na kobiecych forach bo jak widać więcej mężczyzn zaczyna być świadomych i co wtedy się stanie ? Kto będzie wychowywał nie swoje, robił za bankomat. A no źródełko jeleni zacznie wysychać. Może zbyt kolorowo ale po prostu mniej chętnych :) i to mi się podoba o to chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.