Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Napisano (edytowany)

No elo. Chyba mi się nic nie chce. W ogóle cała moja egzystencja jest do dupy. Wczoraj miałam tylko 5 spotkań z facetami, ale oni jacyś tacy dziwni, tylko by mi się do rozporka dobierali. Jak pomyślę sobie, że natura zrobiła taki cyrk tylko w celu bezdusznej prokreacji, samej odechciewa mi się żyć. A wy jak tam? 

Mała aluzja, proszę traktować ten temat z przymróżeniem oka.

Edytowano przez koksownik
  • Like 4
  • Haha 26

Postaraj sie bardziej, jeszcze trochę Ci brakuje do tematów @deomi, musisz się wczuć. ;):lol:

Ps. Kobietom raczej dobiera sie do majtek, :P nie do rozporka. :D

• Like 1

Napisano (edytowany)

Naprawdę nie wiem, o co ci chodzi. Takie czasami mam rozkminy. Nastały czasy, kiedy my, dziewczyny musimy nosić spodnie w zastępstwie za niedojrzałych facetów.

Edytowano przez koksownik
  • Haha 6

Dobrze Ci idzie masz potencjał.

Jeszcze tylko seks z samcem alfa i będzie super.

• Haha 6

Napisano (edytowany)

Deomi robi taki wyrzut emocjonalny nie do podrobienia 🤣🤣🤣

Ale dobrze Ci idzie!

W ogóle bez deomi by było tu nudno.

Mi się to nawet do majtków nie chcą dobrać, ja to mam ciężkie życie!

Edytowano przez SzatanKrieger

Ponownie wy to wogule umiecie kochać tam jak my was czy tylko te sexy wam w głowie?

Ostatnio byłam na randce to chłop po pięciu minutach chciał mnie rozbierać,skurczysyn mówił że zostanie na śniadanie a się wymknął w nocy!!!!!!!

Biedne my kobiety.

• Like 1
  • Haha 2

@Pieter 

A u mnie wszyscy to jakieś robole. Ja już chyba nie znajdę księcia z własną firmą, domem spłaconym we wieku 25 lat, porsche, przystojnym, mądrym, inteligentnym i dobrym w łóżku.

Przecież ja ledwo jakie mam wymagania.

Ale to nic mam 34 lata dopiero, za 10 lat planuję dziecko więc jeszcze mam czas.

25 minut temu, Pieter napisał:

skurczysyn mówił że zostanie na śniadanie a się wymknął w nocy!!!!!!!

Ja takich to oskarżam o gwałt od razu i domek mój :)

Następny raz spróbuj tak Piterka, będziesz miala fajny domek za free :)))

• Haha 1

@koksownik Moja droga siostro, nie uwierzysz!!! Ja wczoraj miałam randkę z internetów. Przyszedł gość, no całkiem fajne ciacho na pierwszy rzut oka, ale okazało się w realu, że zamiast deklarowanych 185 cm wzrostu miał tylko 183, a jak potem zapytałam o dochód to okazało się, że ma zaledwie 11500 na rękę, a ja wyraźnie mu napisałam, że jak nie ma 12 tyś, to żeby nie pisał. Na dzisiejszych "menszczyznach" nie ma co polegać. No jak tu żyć? No jak?

• Like 1
  • Haha 1

@koksownik bolca Ci trzeba, ot co😃

A na poważnie, rzuć może wszystko i wyjedź na weekend sama w Bieszczady. Kiedy człowiek jest sam ze swoimi myślami, wycisza się i jakoś tak łączy z absolutem.😎

• Like 1

@Krugerrand no wiesz co, ja taka nie jestem, żeby zwracać uwagę na detale. Niech ma te 180 cm i 10k miesięcznie. Nie bądźmy materialistkami.

@Oktabryski co nie zmienia faktu, że mam doła, do chuja batona.

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

No jak tu żyć? No jak?

Krótko.

• Like 1
  • Haha 1

2 minuty temu, koksownik napisał:

no wiesz co, ja taka nie jestem, żeby zwracać uwagę na detale. Niech ma te 180 cm i 10k miesięcznie. Nie bądźmy materialistkami.

Wiesz co? Szanujmy się. Moim zdaniem masz zbyt niskie wymagania, siostro.

2 minuty temu, koksownik napisał:

Krótko.

Krótko i intensywnie;)

12 godzin temu, koksownik napisał:

Nastały czasy, kiedy my, dziewczyny musimy nosić spodnie w zastępstwie za niedojrzałych facetów.

@koksownik

Piec spotkan z facetami..? Prosciej byloby sie spotkac z nimi jednoczesnie, a jaka oszczednosc czasu...:)

• Haha 1

Ale słabizna. 13 godzin temu założony temat i nawet jedna strona nie zapełniona.

@deomi jak zakłada temat to po pół godzinie są cztery strony odpowiedzi.

Dowód na to jaką moc ma cipka.

• Like 6
  • Haha 3

@Gr4nt Ale nie ma tylu lajków. 😎

Jeśli lajki to słowa a posty to czyny... to odpowiedz sobie sama.

Napisano (edytowany)

Nie no, obiecałem sobie że nie będę się udzielał w tak atencyjnych tematach, ale widzę siostro @koksownik że naprawdę potrzebujesz pomocy.

Najpierw przeczytaj Kobietopedię i Stosunkowo dobry, tam zobaczysz czym tak naprawdę kierujesz się w życiu.

No i czytaj forum, jest tu wiele tematów które myślę rozjaśnią Twe piękne lico.

@SzejkNaftowy powinien napisać coś więcej :D 

Edit: No More Mr Nice Guy nie czytaj, bo to dla chłopaków

Edytowano przez Taboo
  • Haha 3

25 minutes ago, Taboo said:

Nie no, obiecałem sobie że nie będę się udzielał w tak atencyjnych tematach, ale widzę siostro @koksownik że naprawdę potrzebujesz pomocy.

Najpierw przeczytaj Kobietopedię i Stosunkowo dobry, tam zobaczysz czym tak naprawdę kierujesz się w życiu.

No i czytaj forum,

Obcialem cytat dla istoty sprawy. Namowic kobiete do czytania, do zainteresowania sie szerokim swiatem i jego zlozonoscia.....Szukania zwiazkow przyczynowo-skutkowych....Ja, jako Veterano na damsko-meskim polu walki szczerze mowie wam Bracia, to nie lezy w ich naturze, kompetencjach a szczegolnie nie jest przedmiotem zainteresowania. Mimo, ze kobiety lubie, rzeczywistosc jest wlasnie taka.

Stać Cię na więcej! Przecież jesteś niezależna i wiesz czego chcesz! Czekaj na księcia albo szejka. 

• Like 1

Tylko z 5? Chyba Ci się bardzo musi nudzić :D 
A jak myślisz, po co faceci się z Tobą spotykają? Żeby porozmawiać? O czym? O gadżetach, samochodach, piłce nożnej, polityce, periodyzacji treningowej? O tym to się rozmawia z innymi facetami :) 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.