Skocz do zawartości

Nic mi się nie chce (poważny temat)


Rekomendowane odpowiedzi

No elo. Chyba mi się nic nie chce. W ogóle cała moja egzystencja jest do dupy. Wczoraj miałam tylko 5 spotkań z facetami, ale oni jacyś tacy dziwni, tylko by mi się do rozporka dobierali. Jak pomyślę sobie, że natura zrobiła taki cyrk tylko w celu bezdusznej prokreacji, samej odechciewa mi się żyć. A wy jak tam? 

Mała aluzja, proszę traktować ten temat z przymróżeniem oka.

Edytowane przez koksownik
  • Like 4
  • Haha 26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pieter 

A u mnie wszyscy to jakieś robole. Ja już chyba nie znajdę księcia z własną firmą, domem spłaconym we wieku 25 lat, porsche, przystojnym, mądrym, inteligentnym i dobrym w łóżku.

Przecież ja ledwo jakie mam wymagania.

Ale to nic mam 34 lata dopiero, za 10 lat planuję dziecko więc jeszcze mam czas.

25 minut temu, Pieter napisał:

skurczysyn mówił że zostanie na śniadanie a się wymknął w nocy!!!!!!!

Ja takich to oskarżam o gwałt od razu i domek mój :)

Następny raz spróbuj tak Piterka, będziesz miala fajny domek za free :)))

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik Moja droga siostro, nie uwierzysz!!! Ja wczoraj miałam randkę z internetów. Przyszedł gość, no całkiem fajne ciacho na pierwszy rzut oka, ale okazało się w realu, że zamiast deklarowanych 185 cm wzrostu miał tylko 183, a jak potem zapytałam o dochód to okazało się, że ma zaledwie 11500 na rękę, a ja wyraźnie mu napisałam, że jak nie ma 12 tyś, to żeby nie pisał. Na dzisiejszych "menszczyznach" nie ma co polegać. No jak tu żyć? No jak?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krugerrand no wiesz co, ja taka nie jestem, żeby zwracać uwagę na detale. Niech ma te 180 cm i 10k miesięcznie. Nie bądźmy materialistkami.

@Oktabryski co nie zmienia faktu, że mam doła, do chuja batona.

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

No jak tu żyć? No jak?

Krótko.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koksownik napisał:

no wiesz co, ja taka nie jestem, żeby zwracać uwagę na detale. Niech ma te 180 cm i 10k miesięcznie. Nie bądźmy materialistkami.

Wiesz co? Szanujmy się. Moim zdaniem masz zbyt niskie wymagania, siostro.

2 minuty temu, koksownik napisał:

Krótko.

Krótko i intensywnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, obiecałem sobie że nie będę się udzielał w tak atencyjnych tematach, ale widzę siostro @koksownik że naprawdę potrzebujesz pomocy.

 

Najpierw przeczytaj Kobietopedię i Stosunkowo dobry, tam zobaczysz czym tak naprawdę kierujesz się w życiu.

 

No i czytaj forum, jest tu wiele tematów które myślę rozjaśnią Twe piękne lico.

 

@SzejkNaftowy powinien napisać coś więcej :D 

 

Edit: No More Mr Nice Guy nie czytaj, bo to dla chłopaków

Edytowane przez Taboo
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Taboo said:

Nie no, obiecałem sobie że nie będę się udzielał w tak atencyjnych tematach, ale widzę siostro @koksownik że naprawdę potrzebujesz pomocy.

 

Najpierw przeczytaj Kobietopedię i Stosunkowo dobry, tam zobaczysz czym tak naprawdę kierujesz się w życiu.

 

No i czytaj forum,

Obcialem cytat dla istoty sprawy. Namowic kobiete do czytania, do zainteresowania sie szerokim swiatem i jego zlozonoscia.....Szukania zwiazkow przyczynowo-skutkowych....Ja, jako Veterano na damsko-meskim polu walki szczerze mowie wam Bracia, to nie lezy w ich naturze, kompetencjach a szczegolnie nie jest przedmiotem zainteresowania. Mimo, ze kobiety lubie, rzeczywistosc jest wlasnie taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z 5? Chyba Ci się bardzo musi nudzić :D 
A jak myślisz, po co faceci się z Tobą spotykają? Żeby porozmawiać? O czym? O gadżetach, samochodach, piłce nożnej, polityce, periodyzacji treningowej? O tym to się rozmawia z innymi facetami :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.