Skocz do zawartości

Nic mi się nie chce (poważny temat)


Rekomendowane odpowiedzi

Nudzi Ci się? Nie masz co robić?

Prześlij mi na PW CV ze zdjęciem. 

U mnie zlew pełen garów, oczywiście środki czystości po mojej stronie. Kupiłem nawet nowy odkurzacz. Jak zrobi się cieplej, to będziesz mogła mi myć samochód w bikini, zapewniam dojazd i powrót z myjni. Pracownica miesiąca dostaje orgazm wielokrotny w ramach premii. Lepiej się pośpiesz, mam już 3 ukrainki i jedna białorusinkę (podobno dziewica) na tę posadę.

Antykoncepcja gratis!!!

 

PS. Chyba nie musze wspominać o pakiecie wypoczynkowym cda+kocyk+winko wieczorami?

:D

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Quo Vadis? napisał:

No elo, jak ja Cię rozumiem, to Ty nie wiesz. 

Dlaczego, dlaczego, dlaczego! Oni wcale  nas KOBIET, nie rozumieją :(

Czy to takie trudne?! Zrozumieć co to znaczy, :(jak chcesz? Domyśl się....! 

Chemy być kochane, doceniane, zrozumiane <_<

 

Cholera, znowu ze mnie cieknie! Dziewczyny dlaczego facecet co wymyślił OB, nie mógł stworzyć z większym obwodem! Szowinistyczne świetnie. Idę na forum poszukać atencji. 

Edytowane przez Still
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksownik Nażarłaś się już psychotropów z nielegala, które zmieniają osobowość? 

36 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Po co żyć, kiedy można nie żyć?

Hahahhahahaa

 

Kto to wymyślił w ogóle siusiaka i cipkę w takich miejscach?? Co za głupiec, jak trudno do niej się dostać... W ogóle to nic nie rozumiecie. Ja mam już 25 lat i przeżyłam prawie wszystko i widziałam już wszystko. Nie ma sensu niczego robić. 

Edytowane przez Tomko
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

 

@deomi jak zakłada temat to po pół godzinie są cztery strony odpowiedzi.

Nie liczy się ilość lecz jakość.

Jak @deomi coś napiszę to 90% odpowiedzi dla beki,w takich tematach bez wysiłku intelektualnego można napisać parę słów i zyskać mnóstwo usmieszków dlatego tyle odpowiedzi pod tematem.

Gówno temat cztery strony,a poważny i oczekujący od komentującego wysiłku jedną ale za to dużo bardziej wartościową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.