Skocz do zawartości

Kobiety "incelki" - pomożecie mi w audycji o tym zjawisku?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.01.2019 o 18:57, Marek Kotoński napisał:

Bracia najdroźsi, obiecałem dziś że skoro wpychają nas na siłę w łatkę inceli, to spopularyzujmy pojęcie incelki - kobiety która nienawidzi mężczyzn.

Nie może się udać, za feministkami (z których większość to właśnie "incelki") stoją korporacje i rządy, czyli kasa i władza. Bez sensu kopać się z koniem. No ale jeśli sprawia Ci to radość to spoko.

W dniu 3.01.2019 o 18:57, Marek Kotoński napisał:

Kobiety które nienawidzą mężczyzn, zachowania, przykłady itd.

Bierzesz pierwszą lepszą feministkę i masz, tylko one zawsze powiedzą "gdybym chciała mieć seks to bym miała" - no niestety to jest prawda, bo zawsze znajdzie się spragniony beciak który wyruchałby wszystko co przed nim nie spierdala. Problem jest tego typu, że większość feministek jest samotna ze względu na swoją hipergamiczność - gardzą beciakami na swoim własnym poziomie, a alpha ruchacze wolą soczyste brzoskwinki lasek 7-10/10, niż jakiegoś wieloryba z fioletowymi włosami, pryszczami na twarzy i wąsem.

sharon-mr.jpg

 

Na moje skuteczniejsze jest dorzucanie kamyczka do Red Pillowego ogródka wyśmiewającego absurdy feministek i białorycerzy, niż silenie się na tworzenie nowych zjawisk i określeń które można podważyć i tym samym obalić całą argumentację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.