Skocz do zawartości

Brak porannych wzwodów- czy mam się martwić?


Legionista

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Cześć Wam!

 

Mam podobny problem co autor tego wątku. Przeczytałem go i zastanawiam się nad tym, czy można by np. przeanalizować skład takich tabletek jak np. link usunięty przez moderatora i wdrożyć poszczególne składniki do diety? Tam są wyszczególnione cztery (cytryniec chinski, żen-szen, szafran, pieprz czarny). Jak sobie przeanalizowałem cenę, to kilka razy taniej kupię to w sklepie ze zdrową żywnością...

 

Pytanie tylko czy takie naturalne produkty mają w ogóle jakikolwiek wpływ? Czy można liczyć, że będą efektywne? Tabletek nie chce kupować ze względu na cenę. Do lekarza też mi trochę nie po drodze, ale jak będzie trzeba... to się przemogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co właśnie sięgam do pamięci, to nie zawsze mam wzwodzika rano. Raz mam, raz nie mam- przy czym w sytuacjach kiedy jest on najbardziej potrzebny, to nie zawodzi.

Jak sprzęt działa, kiedy go potrzebujesz to nie zadręczaj się niepotrzebnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 31.01.2019 o 16:48, Jan III Wspaniały napisał:

Z tego co właśnie sięgam do pamięci, to nie zawsze mam wzwodzika rano. Raz mam, raz nie mam- przy czym w sytuacjach kiedy jest on najbardziej potrzebny, to nie zawodzi.

Jak sprzęt działa, kiedy go potrzebujesz to nie zadręczaj się niepotrzebnie. 

Ok. Dzięki za cenną radę.

 

W dniu 31.01.2019 o 17:10, Vstorm napisał:

Palisz marihuanę? Bo podobno, chodź nie stwierdziłem, są kłopoty ze wzwodem.

Nie palę ani papierosów ani marihuany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.