Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Fit Marek

Postępowanie przygotowawcze dotyczące Adriana S. zakończone, zapoznałem się z aktami, szykuję pozew.

Polecane posty

@Marek Kotoński to ten Adi z Wrocławia, co ponoć nie był Adim z Wrocławia, jednak okazała się Adim z Wrocławia 😆  

Dalej sobie baraszkuje u kanistrów i śpiewają razem z kolegami, że Kotoński nic nie złożył i spraw nie będzie, po tym jak sam złożył takie ładne i obszerne zeznania gdzie przyznał się do wszystkiego i pociągną za sobą kilka osób z paczki? 😆 

"Strzelał z dupska" na komendzie już ponad dwa tygodnie temu i dalej udaje, że nic nie było. 

Adi to jest jednak gość, przyznać się, wsypać kumpli i udawać, że nic się nie stało. 

Chociaż w sumie, jak iść na dno to w "doborowym" towarzystwie zawsze raźniej :D 

• Like 6
  • Haha 10

@Mosze Red tak, to ten Adi z Wrocławia który miał nie dostawać żadnych wezwań ani nie mieć przesłuchań... Wielki szacun dla niego za proobywatelską postawę i olbrzymią chęć współpracowania z policją, nie tylko w zakresie swojej osoby. Tacy obywatele to skarb, sól ziemi, tej ziemi. Bardzo praworządny obywatel :)

• Like 2
  • Haha 8

Czyli zrobił tak zwany szpagat na dwóch krzesłach z rozciąganiem

• Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

Sory za przekleństwa, ale...kurwa...to jest jakiś schemat - z tego co widać najwięcej plują jadem, pomawiają i srają na ludzi kolesie o wyglądzie żula z kanałów ( to już kolejny taki Hałabała/troll). Niezadowolenie z własnego życia zawsze kanalizują na uczepieniu się kogos i sraniem na niego. 

Edytowano przez AR2DI2

Ha ha, on ukrywał się od lipca przed policją, nie odbierał wezwań, unikał dzielnicowego, tuba mu zmiękła przed samymi świętami 😆

Pewnie mamusia powiedziała, że jak go zawinął przy gościach w wigilię to go z rodziny wypisze i w końcu się stawił 😆  

@Marek Kotoński 110 to było przed świętami, później pewnie była tendencja wznosząca :D  

• Haha 2

Niektóre ameby na blogu K. i tak będą pisać, że sfałszowałeś dokumenty.

W każdym razie to bardzo dobra wiadomość. Życzę Ci Marek powodzenia.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Gratulacje Panie Marku. Takie robactwo trzeba zgniatać bo szybko się rozłazi.

maxresdefault.jpg

Edytowano przez Morfeusz
  • Like 2

Napisano (edytowany)

Niech to Sąd wreszcie rozstrzygnie.

Cieszę się i mam nadzieję, że to wkrótce będzie koniec.

Edytowano przez dobryziomek
  • Like 1

Ciekawi mnie to, jak on sam to skomentuje ... czy dalej będzie taki chardy ?

Ciekawi mnie również ciąg dalszy, czy w toku prowadzonego postepowania, by umniejszyć swoją winę, wykazać skruchę oraz chęć współpracy z prokuraturą  rozpruje się jak stare gacie i będzie wskazywać.....to ten i ten mnie podżegali, podsuwali pomysły, podpuszczali, może ma jakąś korespondencję...to może być bardzo ciekawe i może zachaczyć o kilka innych osób.

• Like 1

53 minuty temu, wojkr napisał:

Ciekawi mnie to, jak on sam to skomentuje ... czy dalej będzie taki chardy ?

Będzie. Nie jestem w stanie tego pojąć, ale tak własnie będzie. 100 złotych dla adwokata i telefon do prokuratury, i by wiedział co go czeka, ale widocznie to za duży wysiłek (być może finansowy) dla niego, a "koledzy" klepią po plecach i mówią że nic się nie stanie, by nadal we mnie uderzał.

Cytat

Ciekawi mnie również ciąg dalszy, czy w toku prowadzonego postepowania, by umniejszyć swoją winę, wykazać skruchę oraz chęć współpracy z prokuraturą  rozpruje się jak stare gacie i będzie wskazywać.....to ten i ten mnie podżegali, podsuwali pomysły, podpuszczali, może ma jakąś korespondencję...to może być bardzo ciekawe i może zachaczyć o kilka innych osób.

Oczywiście że tak, ci ludzie nie mają czegoś takiego jak zasady czy honor, łączy ich radość z dojeżdżania kogoś. Jak dojdzie ryzyko więzienia i odszkodowań, wszystko się sypnie, już sypnęło.

Najcwańsi pisali z nim anonimowo, chronili tożsamość - członka mensy nie zastanowiło, dlaczego oni się chowają skoro są dobrzy i nie łamią prawa... a jego klepią po plecach, żeby z własnej twarzy mnie lżył i groził.

1 godzinę temu, dobryziomek napisał:

Niech to Sąd wreszcie rozstrzygnie.

Cieszę się i mam nadzieję, że to wkrótce będzie koniec.

To nie koniec, sprawy będą ciągnąć się latami, apelacje, komornicy, groźby kolejne itd. Jestem przygotowany psychicznie na ok. 10 lat chodzenia po sądach. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby każdy z nich zapłacił za każde swoje słowo. Po tym gdy zaatakowali mi rodziców i ciężko chorą przyjaciółkę, nie odpuszczę do końca życia. Gdyby robili krzywdę tylko mi, mógłbym się dogadać.

1 godzinę temu, dobryziomek napisał:

Niektóre ameby na blogu K. i tak będą pisać, że sfałszowałeś dokumenty.

W każdym razie to bardzo dobra wiadomość. Życzę Ci Marek powodzenia.

Mogą zadzwonić do prokuratury, podejrzany ma wgląd, mógłby np. na skype zadzwonić na głośnomówiącym przy nich. Ale tego nie zrobią - będą dalej pisać że to kłamstwo, by kolejni niepełnosprytni obrzucali mnie gównem. Jak to wyjdzie, to będą się bali, a oni potrzebują kolejnych naiwniaków, którzy wystawią się na strzał.

1 godzinę temu, colossus napisał:

To jest ten bad boy w czarnych okularach i obleśnie tłustych włosach?

Tak.

2 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Sory za przekleństwa, ale...kurwa...to jest jakiś schemat - z tego co widać najwięcej plują jadem, pomawiają i srają na ludzi kolesie o wyglądzie żula z kanałów ( to już kolejny taki Hałabała/troll). Niezadowolenie z własnego życia zawsze kanalizują na uczepieniu się kogos i sraniem na niego. 

Nie mam ani jednego przystojnego hejtera, który by coś osiągnął w życiu. Wszystko to fiaty, skody, przewijające się w tle instalacje gazowe, prywatne uczelnie marketingu (jako te dla najmniej kumatych, ale chcących mieć papier), brzydcy, skrzywieni seksualnie itd.

I piszę to z szacunkiem do takich osób, bo jest cała masa (w tym i ja) takich osób, którzy zamiast wysyłać donosy do CBŚ na lekarkę po trzech zawałach by mnie zniszczyć, robią wszystko by poprawić i ulepszyć swoje życie.

• Like 3

A to ten gagatek haha .Straszna ofiara losu.Obstawiam że przy jakiejkolwiek konfrontacji twarzą w twarz spier...by jak dziecko taki z niego bohater w internecie 😎

Ardian tylko pokazał jakim jest dzbanem, a co do jego rzekomej inteligencji, to jej "owoce" właśnie widzimy.

• Like 1

19 minutes ago, Marek Kotoński said:

Nie mam ani jednego przystojnego hejtera, który by coś osiągnął w życiu. Wszystko to fiaty, skody, przewijające się w tle instalacje gazowe, prywatne uczelnie marketingu (jako te dla najmniej kumatych, ale chcących mieć papier), brzydcy, skrzywieni seksualnie itd.

Ciekawy jest kontekst psychologiczny tego. Typ ludzi, frustratów życiowych i seksualnych, co można stwierdzić z całą pewnością patrząc na nich. Atak na kogoś, kto mówiąc to co mówi, wybija ich ze strefy komfortu, bo to zawsze jest przyczyna ataku. 
Co więc jest ową strefa komfortu? Przekonanie, że kobiety działają inaczej? Takie samooszukiwanie się, z nadzieją, że kobiety są inne, i że taki hałabała też sobie znajdzie laskę, bo liczy się wnętrze.

• Like 2

Napisano (edytowany)
44 minutes ago, BydlakŚmierdziel said:

Mógłby ktoś kontekst nakreślić?

Nie bardzo jestem w temacie 😛

No masz kontekst w sumie zawarty w piśmie. Typ sie uwiesił na MK i pozwalał sobie go obrażać, pomawiać itd. 
Drugi kontekst - typ tych hejterów. Zawsze to są takie buce i buraki, o wyglądzie zbieraczy puszek. 

Zobacz na tą spierolinę ( to typ którego dotyczy papier).

Edytowano przez AR2DI2
  • Dzięki 1

3 godziny temu, Mosze Red napisał:

Dalej sobie baraszkuje u kanistrów i śpiewają razem z kolegami, że Kotoński nic nie złożył i spraw nie będzie, po tym jak sam złożył takie ładne i obszerne zeznania gdzie przyznał się do wszystkiego i pociągną za sobą kilka osób z paczki? 😆 

Przypomniał mi się ten mem:

05onfire1_xp-superJumbo-v2.jpg?quality=9

😮 

• Like 1
  • Haha 1

Ten gość powinien leczyć się na nogi bo na głowę to zdecydowanie za późno :D patologia. Dojedź ich Marku bez wykupowania się jak niektórzy z wykopu. Ci to przegieli  bagietę.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mosze Red
      Informuję iż w dniu dzisiejszym ukazały się przeprosiny zamieszczone przez Pawła Boryszewskiego  na kanale YT oraz w Gazecie Wyborczej (wydanie Rzeszowskie).

Paweł Boryszewski występował na YT oraz licznych blogach i forach jako "Pogromca Diabła" oraz "Estera Romińska", wielokrotnie zamieszczał treści nieprawdziwe, naruszające dobra osobiste Marka Kotońskiego i mające negatywny wpływ na prowadzoną przez niego działalność. Przez zamieszczane treści naraził Marka Kotońskiego na straty finansowe oraz wizerunkowe w oczach opinii publicznej. 

Zamieszczenie przeprosin jest wynikiem zawartej między Panami ugody, która obejmuje:

1 Usunięcie wpisów, materiałów graficznych, audio oraz video naruszających dobra osobiste Marka Kotońskiego, zamieszczanych przez Pawła Boryszewskiego na portalu YT i innych.

2 Zamieszczanie przeprosin w siedmiu kolejnych wydaniach Gazety Wyborczej wydanie Rzeszów w formie komunikatu. 

3 Zamieszczenie przeprosin w formie materiału video na kanale YT, które pozostaną tam przez okres minimum jednego roku. 

4 Ugoda dotyczy jedynie treści zamieszczanych przez Pawła Boryszewskiego jako "Pogromca Diabła" i "Estera Romińska" zamieszczonych w internecie przed dniem 26.11.2018. 

5 Paweł Boryszewski zadośćuczynił finansowo Markowi Kotońskiemu za wyrządzone szkody. 

6 Informacja o przeprosinach wraz z linkami i screenshotami zostaje zamieszczona na forum braciasamcy oraz na kanale Radio Samiec 2. 

Ponadto informuję iż Marek Kotoński wykazał się znaczną empatią i wyrozumiałością, ograniczył znacznie czas zamieszczanych na łamach GW przeprosin aby nie narażać na nadmierne koszta Pawła Boryszewskiego. Informuję również, że kolejne zidentyfikowane osoby nie będą traktowane tak ulgowo. Przed sądem Marek Kotoński będzie domagał się aby przeprosiny były zamieszczane w gazecie przez okres jednego roku kalendarzowego.

Poniżej zamieszczam film z przeprosinami oraz fotografię przeprosin z GW wydanie Rzeszowskie: 

Niniejszy wątek jest zamknięty, użytkownicy są pozbawieni możliwości komentowania.
    • Przez bożek.egipski
      https://jarek-kefir.org/2018/07/25/czy-przyjazn-damsko-meska-istnieje-tak-ale-powinienes-o-tym-wiedziec/

Co sądzicie o tej personie i o jego artykułach? W tym konkretnym poleciał lekki hejt na Pana Marka i szanowne forum.

• Przez Mordimer
      Cześć,
      przeglądam tematy na głównej, a tu pojawiają się coraz częściej zagadnienia z rezerwatu zakładane przez trolle/feministki czy jak je tam ładnie ujmują feminazistki.
      Kilkanaście postów i "same się orają", jojcząc i odwracając wszystko na opak.

Pomijając walory poznawcze dla użytkowników -  manipulacje trolli/feminazistek, jest tego dużo w ostatnim czasie i wywołuje mieszanie uczucia czytając  forum.
      To forum jest przed wszystkim dla ludzi którzy próbują zrozumieć o co chodzi w tym świecie relacji z kobietami, a nie bad-boyów szukających jak zbajerować sarenke 8/10 na szybki seks.

Zastanawiam się jak z tym walczyć, może zakładać punktacje dla użytkowników i blokować nowym zakładanie tematów w głównych wątkach, jakieś pomysły?
      Zdaje sobie sprawy, że nie ma złotego środka walki z trollami, ale warto ogarnąć kilka przypadków.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.