Skocz do zawartości

Za to i tamto


misterioso

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za metr szesciesiat siedem - moglo byc gorzej i moglbym byc karlem.

Dzieki za wszystkie doswiadczenia z kobietami, ktore byly mi dane, za to ze wiem jak smakuje cipka.

Dzieki za kretywnosc, za odwage do zycia wedlug swoich wlasnych zasad i bycia soba.

Dzieki za rodzicow, ktorzy pokazali mi ze malzenstwo to niekoniecznie droga do szczescia.

Dzieki za motywacje, za optymizm, za indywidualnosc.

Dzieki za szczescie, 

Dzieki za przyjaciol i siostre.

Dzieki za to, ze moge osiagnac wszystko nad tym wystarczajaco ciezko/duzo pracuje.

Dzieki za to ze jestem zdrowy i mam dwie rece i dwie nogi i reszte organow :)

Dzieki za to, ze moge wstac rano i przezyc dzien w taki sposob w jaki mam na to ochote,

Dzieki za wolnosc, za to, ze moge z niej korzystac tu i teraz.

Dzieki za TU I TERAZ

Dzieki za Hiszpanie, za cycki, za to ze wiekszosc rzeczy dajaca radosc na swiecie jest darmowa,

Dzieki za spokoj i radosc z niego wynikajaca,
Dzieki za to, ze moge zyc spojnie wedlug zasad, ktore sam kreuje,

Dzieki za niezliczone przygody,

Dzieki za czas. a czas to pieniadz.

Dzieki za to ze moge zyc na tej planecie i doswiadczac, eksperymentowac, popelniac bledy

Dzieki, ze moge doswiadczac samotnosci

Dzieki za radosc zycia i to ze moge robic co chce, zmieniac zycie

Dzieki za forum i wsparcie, ktore tutaj nie raz pewnie dostane 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzieki za rodzicow, ktorzy pokazali mi ze malzenstwo to niekoniecznie droga do szczescia." ; D

 

"Dzieki za Hiszpanie, za cycki, za to ze wiekszosc rzeczy dajaca radosc na swiecie jest darmowa," ; DD   Możesz rozwinąć temat jak chcesz, jest tu dział z takimi historiami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.