Jump to content

W 2018 roku 40 mieszkańców USA i Kanady zabitych przez psy - 32 osoby przez pittbule.


Recommended Posts

Cytat

Fatal & disfiguring attacks declined, but pit bulls––just 5.6% of the U.S. dog population––inflicted upward of 75%

 

https://www.animals24-7.org/2019/01/03/40-americans-canadians-killed-by-dogs-in-2018-31-by-pit-bulls/

 

Jakim prawem ci faszyści używają mowy nienawiści wobec pittbuli?

Czy nie wiedzą, że to prowadzi do uprzedzeń rasowych? Jamniki bydlaki też mordują.

 

Poza tym te psy mają instynktowne poszanowanie parytetów i równego traktowania, oraz jakąś zbiorową świadomość:

 

Cytat

Na przykład wśród 40 osób zabitych przez pitbulle w 2017 r. Było dokładnie 20 mężczyzn i 20 kobiet.

 

Mam nadzieję, że obrońcy zwierząt interweniują.

 

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...

Jedna trzecia ofiar to dzieci a połowa to osoby starsze.

Nie ma w tym nic dziwnego, psy te były selekcjonowane do walk i są bardzo agresywne. Trzeba mieć świadomość takich rzeczy jak się ma psa. Ciekawe co zrobili z właścicielami tych psów?

 

Link to post
Share on other sites

Pitbule i inne rottweilery czyli psy obronne nie są dla każdego.

Jak ktoś bezmyślnie bierze takiego psa to potem bardzo łatwo o tragedie.

Znajomy miał rottweilera sukę jakaś przybłęda i powiem wam mimo że mam pietra na sam widok takiego psa to chyba jedyny pies który słucha pana i nie ruszy jeśli właściciel otworzy bramę.

Pies jest tak wyszkolony że jak otworzy pan drzwi to gościa obwącha i nie ruszy, ew czasem poliże palce u ręki.

Ale kolega miał raz sytuacje że mu złodzieje weszli na działkę coś zajebać i skończyło się na tym że jednemu pies pośladek upierdolił i złodzieje już mu nie wpadają na działkę.

Link to post
Share on other sites
 • Similar Content

  • By Dworzanin.Herzoga
   Cały artykuł: https://www.bankier.pl/wiadomosc/Inflacja-w-USA-czerwiec-2021-r-8152624.html
    
   Tyle dodrukowali dolarów i jeszcze brakuje? 😊 
   Inflacja zaskoczyła ekonomistów, jak zima drogowców.
  • By Miraculo
   Kilka tygodni temu wpadłem na YT na ciekawego twórce contentu. Kevin Samuels, zawodowo zajmujący się konsultowaniem wizerunku ma kanał dobijający w momencie pisania tego postu do 400 tysięcy subskrybujących. Pomimo tego, że skupia się głównie na problemach czarnoskórej społeczności w Stanach wiele z tego co mówi jest uniwersalne. Jeden z jego filmów stał się tak zwanym viralem i ma ponad pół miliona odtworzeń. 
    
   Pomimo tego, że Kevin naciska mocno na parowanie się i instytucję małżeństwa, to podaje wiele red pillowych informacji, czasem nawet przemyci coś z black pilla. Dzwoniące do niego kobiety zazwyczaj pyta o następujące rzeczy :
   - wiek
   - wzrost
   - wagę
   - numer sukienki
    
   Dodatkowo każe im ocenić swoją twarz w skali 1 do 10, nie używając przy tym liczby 7 ( z tego względu, że większość kobiet właśnie taką liczbą sobie przypisuje)
   Wg niego materiał na żonę, to kobieta w rozmiarze 0 do 6. Wtedy taka kobieta ma status HVW. Czyli high value women.  8 i 10 tylko dla kobiety która ma już jakieś dzieci na koncie.
    
   Potępia posiadanie dzieci bez formalizacji związku. Jest przeciwny feminizmowi. Dodatkowo kręci bekę z "wyedukowanych" kobiet. Ma zestaw fajnych śmiesznych jingli. Wg niego kobiety mają być szczupłe. Mówi kobietom wprost, że muszą być kobiece, ulegające i miłe. Wyróżnia również różne zakresy wiekowe, to jest wiek do 27 lat, kiedy kobieta powinna znaleźć mężą. Wiek od 27 do 35 czyli tak zwaną "danger zone" gdzie mają na to ostatni dzwonek. Oraz "no man's land" gdzie kończą kobiety które są już przejrzałe i będzie im ciężko cokolwiek sensownego stworzyć. Mówi też kobietom, że nawet jak facet jest słaby w łóżku, to mają grać rolę tak, jakby był najlepszym kochankiem. 
    
   Wprowadził do języka takie określenia jak HVM. Czyli mężczyna o wysokim value. Co ciekawe kluczowym kryterium jest tutaj pracowitość (60h tygodniowo) i utrzymywanie zarobków na poziomie conajmniej 100 tysięcy dolarów rocznie przez okres 5lat.  Uważa również, że standardy kobiet są zdecydowanie zbyt wysokie względem tego co reprezentują. Z ciekawych kryteriów które podaje, jest między innymi to, że kobieta nie może oczekiwać, że mężczyzna będzie od niej wyższy niż 5cali, wg niego kobiecie o wzrości 5foot4 (162cm) - średni wzrost kobiet w USA, należy się partner o średnim wzrości, czyli 5foot9 (175). Jakkolwiek widełki idą w dół lub górę to reguła max 5 cali powinna być zachowana.  Akceptuje również "age gap" czyli naturalne jest dla niego, że facet jest 10 albo 15 lat starszy od swojej żony. Z lżejszych tematów, podaje, że wymagania kobiet względem wielkości członka partnera są z kosmosu i nie są jakkolwiek przystające do rzeczywistości. Żeby było ciekawie, sam neguje legendę wielkiego czarnego członka, mówiąc, że przez lata uprawiania sportów walki napatrzył się sporo na kolegów w szatni i większość murzynów jest przeciętna pod tym względem. 
    
   Finalnie, zwraca uwagę, że 80% pozwów rozwodowych wnoszą kobiety. Wspomina o hipergamii. Jest też dużo o tym, że małżeństwo to praca. 
    
   Wrzuciłem tutaj tylko to co zaobserwowałem po obejrzeniu kilku, z kilkudziesięciu filmów które wrzucił na YT. Podoba mi się fakt, że zwraca uwagę na niedorzeczność wymagań kobiet, jednocześnie mam mieszane uczucie co do stręczenia małżeństwa przy obecnej sytuacji prawnej i sądach rodzinnych.  Mimo wszystko gość powoli staje się mainstreamowy. Wg mnie jest dobrym "gatekeeperem", do mocniejszych produkcji red pillowych. No i fakt bycia czarnoskórym czyni go trudnym do zbanowania, myślę, że pomimo niektórych minusów jeśli chodzi o całokształt jestem na tak. Jaka jest wasza opinia?
  • By Dworzanin.Herzoga
   Całość na:
   https://www.donald.pl/artykuly/fvzXuT25/joe-biden-oglasza-plan-ratunkowy-prawie-kazdy-amerykanin-dostanie-czek-na-1400-dolarow
    
   I powiedzcie, kto tyle dał? ?
    
   Luźno skojarzył mi się filmik uszatego żydokomunisty z czasów, gdy jeszcze pis nie zaczął rządzić:
    
    
  • By Dworzanin.Herzoga
   https://histmag.org/Stany-jakich-nie-znamy.-Fotografie-Marion-Post-Wolcott-Galeria-20928
    
   Dosyć ciekawe fotki. ?
    
   Szkoda jedynie, że nie są trochę większe.
  • By Gołodupiec
   Tytułem wstępu:
    
    
    
   Niesamowite, jak liderzy BLM usprawiedliwiają okradanie sklepów: Ariel Atkins aktywistka, adwokat BLM z Chicago usprawiedliwiła wszystkie dokonane kradzieże nazywając je reparacjami! Niech złodzieje wynoszą wszystko co chcą ze sklepów, bo i tak są ubezpieczone! A dzięki kradzieżom ludzie będą mieli co jeść i co na siebie założyć.
    
    
   Źródła:
   https://www.the-sun.com/entertainment/1291010/ariel-atkins-black-lives-matter-chicago-looting/
   https://www.nationalreview.com/news/this-is-reparations-black-lives-matter-holds-rally-to-support-suspects-in-recent-chicago-looting/
    
    
    
   Moim zdaniem dopóki ten cały ruch BLM jest wspierany przez korporacje, polityków, poprawność polityczną, dopóty te masowe okradania sklepów pod szyldem walki z rasizmem będą na porządku dziennym. A jak sprawa ucichnie za rok, to pojawi się kolejny pretekst do kradzieży (bieda, kryzys ekonomiczny spowodowany wirusem, bezrobocie, wykluczenie społeczne, wszystko oczywiście spowodowane rasizmem wobec czarnych).
    
    
    
    
    
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.