Skocz do zawartości

Mężczyzna na na poziomie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bracia krótko i na temat. Jak uważacie. Co oznacza mieć poziom jako facet???

 

Żartobliwie odpowiem, chodzę prosto, ćwiczę na siłowni, pływam na basenie. Więc poziom utrzymuje :D

 

A tak poważniej, trzymać poziom jako facet. 

Czyli co? Mieć dobry status, dobrze wyglądać, bych inteligentny, elokwentny, kulturalny i dlugooo, dlugooo by wymieniać. 

 

Pytam was, bo czasami zaglądam do konkurencji, co tam w trawie piszczy. Forum na literkę N.... ? 

 

Znalazłem takiego o to kwiatka w postaci postu jednej z dam. 

Cytuję: 

 

"Temat: Brak mezczyzn na poziomie

Zalozylam ten temat, bo naprawde mnie boli. Jestem wyksztalcona i zarabiam naprawde niezle (biorac pod uwage fakt, ze jestem swiezo po studiach). Mieszkam w Warszawie. Jestem tez atrakcyjna i mialam w zyciu wielu absztyfikantow. Niestety moim zdaniem obecnie brak jest mezczyzn na odpowiednim poziomie. Mezczyzni, ktorzy mnie zaczepiali (korzystam z tindera i sympatii), nie odpowiada mi fizycznie lub intelektualnie. Czesto panowie niewiele soba reprezentuja w sensie kariery itd. Uwazam, ze to bardzo przykre. Moge podac kilka przykladow, ale sobie odpuszcze. Jestem ciekawa, czy inne uzytkowniczki tez maja takie wrazenie."

 

Dalesze wpisy pani... 

Odp: Brak mezczyzn na poziomie

Na pewno jestem wymagajaca. Dotyczy to wygladu (np. wzrostu, wygladu twarzy itd.), inteligencji i pozycji spolecznej. Staram sie dokonywac swiadomych wyborow. Uwazam, ze wiekszosc ludzi tego nie robi. Faktycznie w swoim zyciu poznalam kilku facetow na poziomie, ale niestety (nic dziwnego) byli juz zajeci. Obecnie pozostal mi internet i jestem bardzo zawiedziona poziomem tamtejszych mezczyzn.

Zdarzali mi sie tacy z doktoratem i inteligentni, ale jednoczesnie slabo zarabiajacy i niezbyt atrakcyjni dla mnie. Oczywiscie w ogole nie wymieniam takich ktorzy zaczepiaja mnie w sprawie seksu lub wysylaja zdawkowe zaczepki.

Uleshe ale przeciez ja jestem mloda. Mam 24 lata. Moglabym byc co prawda mlodsza, ale co Ty masz na mysli, ze sa mlodsze? Tak sa. Maja 23, 22, 22, 21 i 20 lat big_smile, bo 19 lat to jeszcze liceum. Poza tym te dwa, trzy lata mlodsze, to troche podlotki, ktore studiuja. Ja mam skonczone studia i dobra prace. Jestem chyba tez dojrzalsza i bardziej siebie swiadoma."

Na pytanie pani padła jedna, odpowiedzi innego uczestnika z forum. 

"Nie ma i nie będzie. Wynika to z prostej arytmetyki. Pomyśl ile miałaś na studiach kolegów a ile koleżanek w grupach. Większość obecnie studiujących to dziewczyny więc siłą rzeczy znaczna część nie dostanie partnera na swoim poziomie(...)" 

Pisownia oryginalna. 

SWOJĄ DROGĄ JESZCZE SIĘ CHYBA TAKI NIE URODZIŁ CO BY TEJ PANI DOGODZIL. 

Ale jak już to zrobi, to i tak nie ma szans. Bo będzie za młody.... ? 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są mężczyźni na poziomie np @arch inteligentny, potrafi abstrakcyjnie myśleć, jest uparty i wytrwały.

 

Wyjebiesz go oknem to wejdzie drzwiami zatem @Still bierz przykład i się ucz ;)

 

Kilku innych również trzyma lub trzymało poziom.

 

Taki bad boy bym powiedział. :D

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, Still said:

Czyli co? Mieć dobry status, dobrze wyglądać, bych inteligentny, elokwentny, kulturalny i dlugooo, dlugooo by wymieniać. 

 

Musi miec wszystko!|
Ja znam sporo takich gwiazd w Wawie. Niektóre to moje orbiterki, więc sprawozdania mi zdawały o tym jacy to faceci teraz niedorozwinięci. 

One same nie widzą, że się pakuja w czarną dupę, z której z czasem już nie ma odwrotu. Najlepsze są przykłady, więc dam kilka.

Magda. Stanowisko średnia kadra zarządzająca w korpo. Uroda jak ją poznałem 8/10 w skali Ruchensztajna.  Profil na S z opisem " Jeśli ma mniej niż 180 cm nie pisz ( wtedy pierwszy raz się z tym spotkałem), jeśli jezdzisz Skodą, nie pisz, jeśli nie wiesz dlaczego piszę o Skodzie, tym bardziej nie pisz". 
Z wiekiem pieła się w karierze, i...powiększała objętość dupy. Poprzeczka jednak była tak wysoko, że mało kto mógł sprostać. Ale za to jak trafiał się prokurator, lekarz czy dyspozytor lotów na Okęciu, to tylko zerżnął raz czy dwa, i zostawiał.
W wieku 36 lat bodaj trafił się rozwodnik z dziećmi, prawnik. Od razu wpadka z rozsądku, wspólne mieszkanie. Po czasie ją zdradził, ale to nie rzutuje jak się okazało. 

Marta. Naprawdę piękna dziewczyna. 9/10 w skali Ruchensztajna. Menedżerka w spółce państwowej. Jak poznałem ją miała 34 lata. Faceci się zabijali za nią. Ona po rozstaniu z prezesem spółki. Jak mi to kiedyś w nerwach powiedziała " Kiedyś jezdziłam Infiniti, a teraz...jakieś gamonie ciagle mi się trafiają". Ciśnienie na dom, dzieci, męża. Po kilku nieudanych "przejęciach" żonatych i dzieciatych facetów ( nie musze pisać, że o odpowiednim statusie majątkowym). Pobawili sie i wracali do żon. Obecnie 39 lat. Wwie że na dzieci już za późno. Zgorzkniała i niezadowolona z życia.

Kaśka, Z bogatego domu. 7,5 na 10 w skali Ruchensztajna. Poznałem ją jak miała 27 lat. Odszedłem jak zobaczyłem ile syfu siedzi w tej głowie. Wymagania z kosmosu oczywiście. Teraz ma 34 lata i uważa że to już ostatni dzwonek na dziecko. Trafił się informatyk, którego zdradziła już, ale stwierdziła że w Wawie dobry spokojny facet to jednak skarb, więc naciąga go na chajtanie. Na razie kupują mieszkanie na pół. 

Tak że to czym wojują, bije je w dupę, tylko, że baby jak to baby - nie myślą przyczynowo/skutkowo. Z czasem natura odeśle geny takich panien w niebyt, a księzniczkowanie się skończy.
 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 13
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jest młoda, zachłysnęła się "światowym" życiem to i ego wywaliło w kosmos.

Wymagania z dupy a najlepsze jest to, że trafi się na jej drodze jakiś gołodupiec któremu bozia podarowała idealnie męskie rysy twarzy i co wtedy?

Wtedy to już sama się nim zaopiekuje, weźmie pod dach a i kieszonkowe będzie, bo on to taki romantyk/artysta niespełniony. :D

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Still napisał:

inteligentny, elokwentny, kulturalny

 Powiem Wam, że jednym słowem chuj z tą inteligencją, elokwencją i kulturą.

 

 Za każdym razem, jak rozmawiam z jakąś kobietą w wieku do powiedzmy 25 lat, bo takich obecnie spotykam najwięcej, to przy rozmowie doznaję zwyczajnie szoku, jaki jest ich ten poziom elokwencji i inteligencji. Nie da się z nimi rozmawiać. Człowiek niby stara się posługiwać bardziej wyniosłym językiem, niż "kurwa" co trzecie słowo, ale dla nich to, jak jakiś inny wymiar. Dopiero trafia, jak wyduszę z siebie coś pokroju - "Pamiętasz kurwa tego typeczka, co ostatnio zrzygał się pod kebsem, ale beka z niego była, ja pierdole."

 

Dramat. Takie to właśnie oczekiwania. Hipokryzja w najczystszej formie.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, dobryziomek said:

Kurde @AR2DI2 uwielbiam te Twoje przykłady z życia.

Dzięki. W sumie tu jestem po to żeby się dzielić z chłopakami doświadczeniami, bo wiem jak dużo pomaga to, kiedy ma się wiedzę, i można zapobiec głupim ruchom w swoim zyciu, lub zrobić coś co ułatwi życie.

Z czasem będę pewnie coś wrzucał. A czasem w watkach innych coś dopiszę. 

  • Like 6
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still - Takie panie jak ta, którą nam tu pokazałeś zazwyczaj kończą jako sfrustrowane stare panny albo samotne matki z dzieckiem z przelotnego seksu. Wybrzydza na punkcie urody  i inteligencji. Ale co ona takiego ma do zaoferowania? Siebie? ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem @Still,potrafisz zrobić wstęp i zaciekawić tematem. ;)

Szkoda mi, że przez model systemu edukacji, papkę z TV i neta, ludzie są urobieni. Zjazd korpo też nie służy. Każdy by awansował i awansował. Najlepiej to mieć po 30-40 lat, wcierać kremy, kłaść tapetę i wyglądać jak nastolatek(a). A dzietność 1.3, co tam. Przecież ja mam wymagania i podejmuję świadome wybory. (na pewno, szczególnie to ostanie haha) W sumie, to mam trochę wyjebane i sam wcieram nivea for men.;) 

Dawniej na wiosce w co drugim domu było 4 krowy, i kurnik. Ludzie tłoczyli olej, mieli swoją mąkę, piekli chleb, a tym z piekarni to się zwierzęta karmiło, bo tani był, a dla ludzi shit.
Dzisiaj wystarczy wyłączyć prąd i kraj przejęty, mamy niewolników, a jak coś pójdzie nie tak to z głodu pomrą, bo nikt ziemi nie potrafi uprawiać. Może to i dobrze by było jakby tak się stało, inaczej z tego padołu nigdy nie odlecimy i znów na mamuty trzeba będzie polować.

Wracając do tematu, cóż ciężko dla tej Pani o faceta na poziomie. Z pewnością jest ich mniej niż takich Pań na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Ależ one są zmanipulowane przez te filmy, książki itp.

Brakuje tylko by facet zamieniał się we wilkołaka.

Nie wilkołaka tylko faceta o super mocach co potrafi to wszystko co w filmach pokazują. Kurczę trzeba było zostać przy baśniach tam wystarczyło tylko smoka pokonać a teraz to człowieku studia, samochód penis na 50 cm i wiele innych. 

Mieszkam z taką jedną też ma wymagania, po kilku miesiącach szukania bo przecież swoich oczekiwań nie zmieni na gorsze teraz od miesiąca leczy się w pokoju na depresję.....

Tak za dużo filmów i mózg odpada moje gratulacje dla twórców hollywood...... ?  

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Still napisał:

@Ksanti a ja zachodzilem w głowę, dlaczego moja ex, zakochała się w Sądze Zmierzch.... 

Pierwsze, co chwyciła wprowadzając się z domu, to całą tą Biblię sagi.... ? 

No widzisz to nie to, że jakiś zwykły wampir... To przystojny wampir model, który się nigdy nie starzeje!!! Karyna myśli sobie, że spantofli takiego wampira badboya. A potem po 40-stce jak cycki jej opadną wciąż będzie miała młodego wampira o symetrycznej twarzy. Czysta kalkulacja :D Tylko co jeśli są bezpłodnymi impotentami jako nieumarli? Żadna nie bierze już tego pod uwagę :d

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, darbyd said:

Przecież wnętrze jest najważniejsze ponoć.....?

Wnętrze, ale portfela :)

A tak na poważnie, moim skromnym zdaniem, naszym Paniom się w d...ch poprzewracało. Ja wszystko rozumiem, ale co 23 latka która tak na prawdę zaczęła pierwszą pracę w korpo ma do zaoferowania? Swoje ciało, i tak na prawdę uroda minie za parę lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewsząd te podatne na reklamę istoty słyszą "Jesteś tego warta!" " Zasługujesz na to...!" więc zassały, i teraz mają wymagania. A od siebie co? No przecież ma cipkę. A w ogóle to zauważyłem, że one to że mają wymagania przedstawiają jako coś co nadaje im wartość. Serio. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, viko napisał:

Wnętrze, ale portfela :)

A tak na poważnie, moim skromnym zdaniem, naszym Paniom się w d...ch poprzewracało. Ja wszystko rozumiem, ale co 23 latka która tak na prawdę zaczęła pierwszą pracę w korpo ma do zaoferowania? Swoje ciało, i tak na prawdę uroda minie za parę lat. 

Stary na pewno dobry materiał być z korpo-suką i mieć szczęśliwe życie HAHAHAHAHAHA.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, darbyd said:

Stary na pewno dobry materiał być z korpo-suką i mieć szczęśliwe życie HAHAHAHAHAHA.....

Ta, i słuchać codziennie o tym jak ta czy tamta się rucha z szefem, i dlatego awansowała, a ona dalej tkwi tam gdzie rok temu, a zasługuje na więcej, bo ta firma by padła przeciez bez niej! I te wieczne roszczenia, i niedosyt przerzucany w formie żali i krzyków na partnera. 

Cały Mordor na Domaniewskiej takich suk. Dziesiatki tysięcy frustratek, zabijających smutki wieczorami w butelkach wina.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

Ta, i słuchać codziennie o tym jak ta czy tamta się rucha z szefem, i dlatego awansowała, a ona dalej tkwi tam gdzie rok temu, a zasługuje na więcej, bo ta firma by padła przeciez bez niej! I te wieczne roszczenia, i niedosyt przerzucany w formie żali i krzyków na partnera. 

Cały Mordor na Domaniewskiej takich suk. Dziesiatki tysięcy frustratek, zabijających smutki wieczorami w butelkach wina.

Dodałbym jeszcze że jak osiągnie sukces to jej rządzenie tymi debilami i podwładnymi wejdzie w nawyk i współczuję każdemu kto wierzy w szczęście z taką kobietą. 

Czy już nie ma normalnych kobiet ?????

A kiedyś wystarczyło upolować królika to były czasy ? i kobieta miała w majtkach kisiel ? a teraz wymagań i oczekiwań bez końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.