Skocz do zawartości

Żona posła Przemysława Czarneckiego zabawiała się z jego kolegą?


realista

Rekomendowane odpowiedzi

"Kobieta pijana dupa sprzedana". Moim zdaniem zapraszanie kolegi bez towarzyszki na wspólną libację alkoholową z własną żoną nie jest mądrym pomysłem. Według mediów Przemysław Czarnecki sam pijany poszedł spać a żonka zabawiała gościa dalej. Gdy rano zszedł do salonu, miał - jak opisują gazety - zastać swoją żonę w dość dwuznacznej sytuacji z pijanym przyjacielem... Miał być tam jakiś atak nożem na kochanka i awantura, po której wezwano policję. 

Oczywiście twarzy świętej żonki ani żadnych danych nie ma za to gęba mężczyzny z porożem we wszystkich mediach. 

 

 

 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten poseł, któremu Morawiecki miał robotę załatwić w banku. Na jednym z nagrań dzwoni telefon do Morawieckiego, po drugiej stronie Rysio pyta o syna. Morawiecki nie przebiera w słowach: że leniwy, że nic nie łapie i nawet po znajomościach go nie wyciągnie żeby awansował. Później został posłem. Echh... akurat takiego pajaca mi nie żal. Jedyne co ma to tatę, który uklęknie przed każdą władzą i zrobi każde świństwo jakie mu pan karze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.