Skocz do zawartości

Żona po rozwodzie dostała 4 000 000 funtów. Później dowiedział się, że został wrobiony w ojcostwo trojga dzieci...


Rekomendowane odpowiedzi

źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-6561079/Millionaire-reveals-moment-doctor-told-father-three-adored-boys.html

Trochę przetłumaczyłem (amatorka):

 

"W jednej chwili nie byłem ojcem". Po 21 latach ojcostwa żona musi zapłacić mężowi 250 000 funtów po tym jak ten dowiedział się, że jest bezpłodny.

  • Biznesmen Richard Mason (55) w 2016 został zdiagnozowany jako chory na mukowiscydozę (u mężczyzn prowadzi do niepłodności)
  • W szpitalu Broadgreen doktor powiedział mu, że nie ma mowy aby był ojcem
  • Pan Mason gdy dowiedział się: "myślałem tylko: kurwa, moje życie jest zrujnowane"
  • Rozpoczął rzadki proces o "oszustwo rodzicielskie" przeciw byłej żonie, Kate (54), która otrzymała 4 miliony funtów w związku z rozwodem i na utrzymanie

 

W tracie skapnąłem się, że ten tekst jest z 30x dłuższy niż sądziłem, więc w skrócie:

  • RM był oddanym ojcem, nigdy nie wątpił że synowie są jego.
  • Żona musi mu zapłacić 250 000 funtów z powodu nadzwyczajnej sprawy prawnej, która pozwala jej zachować tożsamość biologicznego ojca w tajemnicy.
  • DNA i inne testy potwierdziły brak biologicznego związku ojca z 23-latkiem i dwoma 19-letnimi bliźniakami.

8166906-6561079-image-a-13_1546724625628
Szczęśliwa mama, dzieci z obcym DNA i oszukany mężczyzna

 

  • RM uważa, że człowiek z którym jego ex żona Kate miała romans w latach '90 jest ojcem trzech chłopców.
  • Kate przyznała się do cudzołóstwa tylko w 2016, 10 lat po rozwodzie, gdy RM skonfrontował ją z dowodami odnośnie ojcostwa.
  • Sprawa wyszła na światło dzienne gdy RM rozpoczął walkę o odzyskanie części z czterech milionów funtów, które żona otrzymała po rozwodzie. Pozwał ją także o oszustwo związane z ojcostwem. Od tego czasu dwoje chłopców ma z nim zerwany kontakt.
  • Dokumenty do których dotarło The Mail ujawniły, że gdy Kate zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem nagle zainteresowała się judaizmem i chciała by wszystkie dzieci miały żydowskie imiona. Odmówiła ich ochrzczenia. RM, który jest współzałożycielem MoneySupermarket.com uważa, że jest to klucz do prawdziwej tożsamości ojca dzieci.
  • "Nie wiesz co jest prawdziwe a co nie. Zupełnie jakbym żył w Matrixie. Ktoś ci mówi: wszystko co wiesz i wszystko co uważałeś za trwałe i realne nie istnieje i nigdy nie istniało. Nie jesteś ojcem, nie możesz mieć dzieci, twoje imię nie będzie kontynuowane" - powiedział RM.
  • "Ciągle widzę co chłopcy robią na Facebooku i to jest bolesne - widzieliśmy ukończenie szkoły przez najstarszego ale nie zostałem zaproszony".
  • Prawnik RM mówi, że zwykle mąż zostaje doprowadzony przed sąd za utajanie dochodów/majątku. Tym razem była to żona (w drugim postępowaniu - bo były dwa).
  • RM mówi, że była żona nieustannie ścigała go odnośnie spraw utrzymania dzieci mimo, że spełniał wymagania Child Support Agency (jakaś tamtejsza agencja od alimentów czy coś).
  • RM dowiedział się, że nie jest ojcem dzieci w momencie zdiagnozowania mukowiscydozy, w stanie zagrażającym życiu.
  • Gdy został zdiagnozowany pod kątem mukowiscydozy usłyszał od lekarza: "Richard - w Liverpoolu opiekujemy się dwoma tysiącami mężczyzn z mukowiscydozą i nikt - ani jeden z nich - nigdy nie był ojcem dziecka, poza jednym przypadkiem, w którym DNA sugerowało, że mężczyzna był ojcem... ale później okazało się, że jego brat miał romans z jego żoną". Nieźle...

8166902-6561079-image-m-16_1546724638287
Pan Mason i obecna żona

  • Like 3
  • Dzięki 3
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, CalvinCandie napisał:

Walczyłbym o odzyskanie przynajmniej 2/3 części z tych 4 milionów, niech suka zwraca niesłusznie zagarnięte pieniądze. Potem odsiadka tak z 10 lat za zatajenie ojcostwa :). 

 

Gdybym dysponował takimi środkami jak ten Pan, to wypowiedziałbym wojnę totalną, do końca. Smutna ta sytuacja nawiasem mówiąc.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzejkNaftowy wiesz co mnie rozpierdala najbardziej w tym co wrzuciłeś? Bo cały art jest sztampowy w sumie - frajer nacięty na kasę przez sucz. Klasyka.

A rozpierdala mnie to co na końcu - foto i podpis "pan Maison i obecna żona". I wiesz co, za huj mi go nie szkoda, bo to klasyczny jeleń. Założę się, że gwiazda go wyjebie na kasę. Ale jakbys mu teraz powiedział żeby uważał, to by Ci jeszcze groził prawnikami.

Znam takich, i opisałem kilka takich historii tutaj. Nie szkoda mi go wcale.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani dostała 4 mln funtów za bycie żoną tego pana. Dzieci nie grały roli. 

Jestem bardzo ciekawy jakim umysłowym pirłetem muszą wykazywać się sądy aby przyznać, że ta pani przyczyniła się czynnie do fortuny męża. Że miała w tym swój wkład i faktycznie jej wkład w małżeństwo, jej praca jest warta tyle kasy.

Edytowane przez RealLife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, RealLife said:

Jestem bardzo ciekawy jakim umysłowym pirłetem muszą wykazywać się sądy aby przyznać, że ta pani przyczyniła się czynnie do fortuny męża. Że miała w tym swój wkład i faktycznie jej wkład w małżeństwo, jej praca jest warta tyle kasy.

W zlewaczałej, chorej UK to "nie takie rzeczy panie". Jak można murzyna który zgwałcił dziewczynkę wypuścić z pierdla i dać mu dozór policyjny, albo uniewinnić bo "on nie wiedział ze tak nie wolno" to kwestie kasy jak trafiaja na wokandę...

Ostatnio ktoś wrzucił tutaj art z brytyjskiej prasy o jakimś odszkodowaniu 300 tys funtów dla żony sprzed 20 lat ( tak z pamięci lecę). Dostała kasę od męża który się dorobił milionów, bo sobie przypomniała ze coś tam nie zostało 20 lat temu dopełnione. 

W UK jest tak, że bogaci faceci boją się rozwodzić, bo baba nawet jeśli nie pracowała całe zycie, to dostanie ogromną częśc majątku, gdyż " swoim wkładem w rodzinę zasłużyła na wynagrodzenie", nikt jednak nie bierze pod uwagę, że 20 lat była utrzymywana przez męża. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzejkNaftowy napisał:

gdy Kate zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem nagle zainteresowała się judaizmem i chciała by wszystkie dzieci miały żydowskie imiona. Odmówiła ich ochrzczenia. RM, który jest współzałożycielem MoneySupermarket.com uważa, że jest to klucz do prawdziwej tożsamości ojca dzieci.

 

4.000.000 na stole to bankierscy "illuminati", czy jak im tam jak zwykle byli umoczeni ?

 

Co do wkładu w małżeństwo to zauważcie, że oni wychowani są na sziełach Szekspira. Jeśli pamiętacie, dobry Macbeth doszedł do korony, ale do całego tego skutecznego działania popchnęła go dobra Lady Żonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Exar napisał:

Co do wkładu w małżeństwo to zauważcie, że oni wychowani są na sziełach Szekspira. Jeśli pamiętacie, dobry Macbeth doszedł do korony, ale do całego tego skutecznego działania popchnęła go dobra Lady Żonka :)

Ich bohaterowie to chociaż do korony doszli a nasi to mieli próby samobójcze i kończyli wpierdlu.

 

Ciężcy frajerzy z epoki romantyzmu.

Edytowane przez dobryziomek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AR2DI2 napisał:

A rozpierdala mnie to co na końcu - foto i podpis "pan Maison i obecna żona". I wiesz co, za huj mi go nie szkoda, bo to klasyczny jeleń. Założę się, że gwiazda go wyjebie na kasę. Ale jakbys mu teraz powiedział żeby uważał, to by Ci jeszcze groził prawnikami.

Dlatego przestałem nawracać większość białych rycerzy. Oni i większość kobiet traktują związki jak ćpanie. Na początku jest super więc myślą, że trafili w dziesiątkę. Nieco później używka traci moc i zaczyna mieć swoje skutki uboczne. Na końcu przynosi wyłącznie straty i smutek. I taki upadły ćpun czasem nawet potrafi dojść do konkretnych wniosków. Ale odwrócisz wzrok i zaraz potem widzisz go z nowym "narkotykiem". Byle być na haju i nie zaznać głodu - za wszelką cenę, popełniając za każdym razem te same błędy... piękno bezwzględnej natury.

 

Latamy w kosmos a nie ogarnęliśmy jeszcze, że dostęp do szpary to nie sens życia.

 

W sumie ten R.Mason może nie być aż tak złym przypadkiem. Na forum były jakiś czas temu audycje Toma Leykisa, który nim zrozumiał co na tej planecie się odpierdala był w czterech czy pięciu małżeństwach :D. Mnóstwo czasu, pieniędzy i energii poszło się pieprzyć ale w końcu się nauczył. Gość powtarza, że mężczyźni myślą o małżeństwach jak o trwałym "zaklepaniu" kobiety wyłącznie dla siebie. A to jest kłamstwo nr 1 tej instytucji.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

RM uważa, że człowiek z którym jego ex żona Kate miała romans w latach '90 jest ojcem trzech chłopców. 

21 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

RM był oddanym ojcem, nigdy nie wątpił że synowie są jego.

21 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Pozwał ją także o oszustwo związane z ojcostwem. Od tego czasu dwoje chłopców ma z nim zerwany kontakt.

Ta pani oszukała nie tylko męża, ale swoich trzech synów. Ona im poniekąd SPIERDOLIŁA ŻYCIE. Trzech młodych chłopaków zrobionych w życiowe bambuko przez własną matkę.

 

Co za sk...syństwo, a raczej sk..córstwo:

- Raz że zataiła prawdziwego ojca/ów przed 3 chłopcami (mają prawo znać kto ich spłodził, będą mieli ten "głód genetyczny" do poznania prawdziwego rodzica, ich psychika ucierpi, są jeszcze młodzi)

- Dwa, oszukiwała męża przez tyle lat

19 godzin temu, AR2DI2 napisał:

A rozpierdala mnie to co na końcu - foto i podpis "pan Maison i obecna żona". I wiesz co, za huj mi go nie szkoda, bo to klasyczny jeleń.

Tak, i ta jej rączka na jego ramieniu - już mowa ciała mówi: "ten egzemplarz Beta-Misia jest póki co mój."

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, CalvinCandie napisał:

Walczyłbym o odzyskanie przynajmniej 2/3 części z tych 4 milionów, niech suka zwraca niesłusznie zagarnięte pieniądze. Potem odsiadka tak z 10 lat za zatajenie ojcostwa :). 

 

20 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

Gdybym dysponował takimi środkami jak ten Pan, to wypowiedziałbym wojnę totalną, do końca. Smutna ta sytuacja nawiasem mówiąc. 

Ja tak samo. Nie jakieś 2/3 sumy. Plus oczywiście kara za kłamstwo i wyłudzenie kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SzejkNaftowy napisał:

RM dowiedział się, że nie jest ojcem dzieci w momencie zdiagnozowania mukowiscydozy, w stanie zagrażającym życiu

Swoją drogą to straszna choroba.

 

1 godzinę temu, AR2DI2 napisał:

Wyszla za typa ktory umiera. 

Facet umiera, więc w sumie ma pielęgniarkę (może) na czas przejścia na ciemną stronę.

 

Z drugiej strony po jego śmierci ona chapnie firmę i wszystko a dzieci nie dostaną nic...

...cholera zapomniałem że to nie jego dzieci. No to w sumie ona chapnie całość. 

 

Szkoda że życiowy  dorobek gościa tak po prostu ktoś przejmie. Chyba że zrobi porządny testament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Imbryk said:

Facet umiera, więc w sumie ma pielęgniarkę (może) na czas przejścia na ciemną stronę.

 

On nie szukal pielegniarki, bo taki dziamy facet pewnie ma prywatną opieke medtczną w takich opcjach, ze jak go zab zaboli to dentysta z calym gabinetem do niego przyjezdza. To samo pielegniarki.

 

On chciał żonę. To taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, SzejkNaftowy napisał:

Dlatego przestałem nawracać większość białych rycerzy. Oni i większość kobiet traktują związki jak ćpanie.

Przeczytajcie to 100 razy. To jest prawda w 100%. Jak powiecie prawdę białemu rycerzowi , to się na Was obrazi, a i często opluje i obgada za plecami.

Znam przypadku że na matkę czy brata się biały rycerz obraził i na Święta nawet nie przyjechał.

NIE RÓBCIE TEGO!

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest jeden z wielu powodów, dla których trzymam się od kobiet z daleka, nie wchodzę w żadne interakcje głębsze. On bogaty, a i tak zostanie wydymany systemowo. Już został. 

 

Kobieta - totalny pasożyt na męskim organizmie i zdania kurwa nigdy nie zmienię :D 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AR2DI2 napisał:

I zrezygnowałeś?

Tak. I tak, wiem, jestem niedojrzały emocjonalnie i kompletnie nieodpowiedzialny za własne szczęście. Tracę moje szczęście, bo już w książkach pisali, i pani mi to zacytowała że "jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś". Serio.

16 godzin temu, PewnySiebie napisał:

Znam przypadku że na matkę czy brata się biały rycerz obraził i na Święta nawet nie przyjechał

Bo "myszka to od teraz moja prawdziwa rodzina,  a nie wy" oraz niewinne pytanie myszki "po czyjej jesteś stronie, maminsynku?"

Edytowane przez Imbryk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.