Skocz do zawartości

Co was urzekło w waszych partnerkach?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Nie ważne czy ex czy teraźniejsza. Co to było? Czyn? Oczy? Mowa? Cokolwiek. 

 

Kiedy ja miałem z 19 lat i po pierwszej randce jak już czekałem z nią na autobus, ona w podzięce „dygneła” tak chyba się to nazywa i było to bardziej wymowne niż pocałunki itd... co było u was pierwsze randki, pierwsze spotkania.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kilka lat temu urzekła moja była, która wtedy była na etapie "to nasz poczatek związku. 

Piękna, wysoka, szczupła blondynka z burza blond włosów obciętych na pazia. Lato. Ona w butach na wysokim korku, krótkich, obcisłych spodenkach i obcisłej koszulce na ramiączkach. Zwracała uwagę na ulicy jak cholera. Był upał, więc poszliśmy do knajpy mieszczącej się w barce na Wiśle, naprzeciwko Podzamcza. 

Idziemy deptakiem nad Wisła, wchodzimy na barkę, a tam...z 50 chłopa siedzi. Wszyscy w szalikach biało czerwonych - przypomniało mi się ze gra Polska na Narodowym, więc to byli kibice z całego kraju. Kiedy zas ona weszła na pokład zrobiło sie cicho. Cisza. Wszyscy na nią sie gapili jak na zjawisko, a na mnie jak na "co ten pizduś ma w sobie ze taka laska z nim". Wybrałem stolik, mówię "tu siadamy", a ona w tej ciszy mówi..." to ja skoczę po piwo". 

Kurwa...jak wszyscy zaczeli wyć, ale tak przyjaźnie. A ona jak łania...idzie po piwo między tymi stolikami, odprowadzona wzrokiem 50 ogolonych łbów...Byłem dumny! ;)

  • Like 7
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, AR2DI2 said:

Wszyscy na nią sie gapili jak na zjawisko, a na mnie jak na "co ten pizduś ma w sobie ze taka laska z nim". Wybrałem stolik, mówię "tu siadamy", a ona w tej ciszy mówi..." to ja skoczę po piwo". 

Doskonale wiem ocb. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się wszyscy rozczulimy wspominając swoje ex ?

No to ja dodam od siebie. Poznaliśmy sie przez neta, ogólnie to juz jak zobaczyłem zdjęcie to wiedziałem ze bedzie moja ?

Ide na pierwsze spotkanie widze ja idę uśmiechnięty , podchodzę daje buziaka w policzek ona tym zaskoczona, mówię idziemy tam i tam po czym mówię : 'widzę ze jestes pozytywnie zaskoczona'  a ona na to że bardzo. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.