Skocz do zawartości

Randka z mężatką.


Rekomendowane odpowiedzi

Tak skrótowo - rozumiem, że masz na myśli kobiety z 'niezepsutych' roczników, które stoją u boku 'ogarniętych' mężczyzn? Bo ja mam na myśli 'porządność' żon z najświeższych roczników. Nie generalizuję, ale wydaje mi się, że obecnie małżeństwo mając na uwadze jak kształtuje się mentalność kobiet (tu chodzi mi o medianę) zamienia tę instytucję w grę hazardową. I to taką w której jeśli już to niewiele się wygra, a sporo można stracić, już od pierwszej chwili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 7.01.2019 o 14:52, Byłybiałyrycerz napisał:

@dobryziomek Dlatego Ja poszedłem na cuckold, spokojniejsza głowa chociaż ostatnio trafiłem na parke i wiem że kłótnie były w domu z mojego powodu bo żona zabawiała się ze mną jak mąż już spał.

Teraz tylko z jedną mężatką bajeruje ale tylko dlatego bo 10/10 jak z okładki laska, zaliczę i pewnie dam sobie spokój.

nie wstydzisz się że jakiś typ na ciebie patrzy jak posuwasz panienkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejho, to podbijamy! Przypomnijmy sobie stare dobre mądrości Bonzo i AR2D2 którzy ruchali wszystko i wszystkie. Liderzy rozwoju, kierwa mać. 

23 minuty temu, MrThruster napisał:

Hejho, to podbijamy! Przypomnijmy sobie stare dobre mądrości Bonzo i AR2D2 którzy ruchali wszystko i wszystkie. Liderzy rozwoju, kierwa mać. 

A nie, przepraszam. Jest też Bylybialyrycerz  - żywy dildos, którego biorą sobie różne pary (np. z Włoch, bravissimo!). @Jaśnie Wielmożny leżało to sobie na dnie szamba, to musiałeś wziąć kij i zamieszać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrThruster napisał:

Hejho, to podbijamy! Przypomnijmy sobie stare dobre mądrości Bonzo i AR2D2 którzy ruchali wszystko i wszystkie. Liderzy rozwoju, kierwa mać. 

A nie, przepraszam. Jest też Bylybialyrycerz  - żywy dildos, którego biorą sobie różne pary (np. z Włoch, bravissimo!). @Jaśnie Wielmożny leżało to sobie na dnie szamba, to musiałeś wziąć kij i zamieszać? :)

Ulżyło Tobie ?

 

Dzięki innemu punktowi widzenia (Bonzo, AR2D2, ...) można sobie pewne sprawy poukładać. W życiu różne postawy spotkasz i musisz znać powody zachowania ludzi, tak łatwiej się żyje i toleruje pewne sprawy. Tym się różni właśnie tolerancja od akceptacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.