Skocz do zawartości

Randka z mężatką.


Rekomendowane odpowiedzi

@PozytywnyTo wynika z indywidualnego podejścia do seksu.

 

Po prostu @Byłybiałyrycerz jest w tej kwestii bardziej liberalny i seks dla niego to w sumie tyle co nic(tak jak dla Ciebie wspólny trening na siłowni) a randka to sytuacja, która zawiera jakiś tam ładunek emocjonalny.

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Czyli seks z mężatką jest dla Ciebie takim samym skurwyństwem jak randka z mężatką.

 

Spoko szanuję, ale w swoim pierwszym poście napisałeś, że ruchać w sumie można, ale randka ze strony @Still to już skurwysyństwo.

 

Nie żebym się czepiał czy coś w tym stylu, ale tak to zinterpretowałem po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

 woli spotkania, aby się lepiej poznać :lol:

W Bohaterze Roku Feliksa Falka (1986) jest taka scena, w ktorej Lutek Danielak (J. Stuhr) w redakcji gazety wyjaśnia swój pomysł z wypromowaniem Zbigniewa Tataja na Bohatera Roku 1985 - redaktorowi naczelnemu (M. Opania)

 

Redaktor naczelny - a jak to zaaranzować, jak pan sobie to wyobraża ?

Lutek - ja sobie tak myślę, jesli serio mamy realizowac program, powiedzmy przybliżenia i dialogu, czy tez ukazania ludziom jakichś wartości, czy też wzorców to najlepszą formą byłby taki kontakt... bezpośredni, np imprezy..

- Imprezy ?!

- Nieee, mogą być... spotkania.

- Nie, nie, imprezy, robiliśmy coś takiego, prawda kolego ? - pyta naczelny red. Odyńca

Red. Tadeusz Odyniec - taaak, oczywiście, moglibyśmy tym telewizję zainteresować......

 

 

Tak więc czy to spotkania, czy imprezy, czy randki - nieważne.

Chce się kobita spotykać - rezerwuj uroczy pokoik w równie uroczym moteliku, stawiaj kolacyjkę, dobra guma i... i miłej imprezy, yyy wróć, spotkania, yyy wróć, randki :)

 

Fajnie będzie pod wszystko jedno którą nazwą :)

Najwyżej semantycznie sobie nadużyjesz :)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Zamiast randek, woli spotkania, aby się lepiej poznać :lol:

No wiadomo.

Randka = zdrada.

Spotkanie = spotkanie. 

 

I już jej się żyje lepiej. 

 

Znalezione obrazy dla zapytania znaczek seat volkswagen

 

Jak na zdjęciu. Seat Cupra a pod spodem VW.

Wszyscy i tak wiemy, że zabawa rozbija się o nazwę, a w tej sytuacji spotkanie lepiej brzmi :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, giorgio said:

No wiadomo.

Randka = zdrada.

Spotkanie = spotkanie. 

 

I już jej się żyje lepiej. 

 

Wszyscy i tak wiemy, że zabawa rozbija się o nazwę, a w tej sytuacji spotkanie lepiej brzmi :) 

Dlatego baby to tak ubierają w słowa. Gdy się wyda - powie: Misiu tylko się spotkaliśmy. A ty już myślisz o randkowaniu i zdradzie. Takie są kobiety. One nie myślą. Podejrzewam, że jak każdy potencjalny kochanek jechałby po takiej żonce równo to może nie cierpiało by tylu braci samców. Nie pamiętam jak Still'a związek się zakończył, ale właśnie osoby zdradzone powinny takie gówno spuszczać w kiblu - jak mężatki chętne na "coś nowego". Jak ze wszystkim w życiu - jesli jest na coś przyzwolenie to hulaj dusza piekła nie ma. Dajecie szanse żoneczką na nowy haj i to je nakręca plus dewalujuje męża... Gałezie czy orbiterzy - to jest problem. Każdy myśli chujem :)

Edytowane przez WielkieOczy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, AR2DI2 said:

Bez sensu ta walka o nazewnictwo. Jak majtki mają spaść w dół to spadną. Bez względu czy pójdą na randkę, czy na spotkanie.

Ilu chłopów poległo na stwierdzeniu myszki, że to było spotkanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, aceiro napisał:

Przecież wielu z Was ktoś kiedyś dymnął mężatkę i pamiętacie co było potem.

Potem było kolejne spotkanko :) Y wróc, impreza. Nieee, randka :)

 

Wszystkie milutko wspominam. I nie twierdze, że to jest be, aktualnie nawet pośród swych że tak powiem "orbiterek" mam minimum dwie na pewno mężatki, jedną od zawsze "w trakcie rozwodu", a co do jeszcze jednej nie mam pewnosci, że jest wolna.

Co w sumie mnie nie interesuje - bo to jej sprawa :)

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.