Skocz do zawartości

''Konie pociągowe" forum.


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

@brama85 Ja sam jestem użytkownikiem forum dopiero od soboty, ale staram się chociaż raz dziennie wypowiedzieć w jakimś temacie. Może mógłbym częściej, ale mam teraz trochę sporo nauki, a i moje doświadczenie życiowe jest trochę za małe, żebym był w stanie się wypowiadać w większości spraw

(mam 18 lat).     ?

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat bardzo szybko piszę na klawiaturze. Nawalenie tylu postów to dla mnie pikuś w sumie. Mógłbym pisać znacznie więcej, a forum traktuję jako ciekawe pole do dyskusji, rozmowy ze świadomymi ludźmi. Dużo się nauczyłem. Niektóre tematy bekowe, inne bardzo poważne i dające do myślenia. Temat o wychodzeniu z matrixa zapoczątkowany przez Mosze Reda to jest majstersztyk totalny. Normalnie lep w ryj. Nie ma bata, aby po lekturze tego tematu dalej się schować w matriksowym pudełeczku. 

 

Szczególnie doceniam dbałość o styl wypowiedzi wszystkich użytkowników. Genialne credo forum, z którym się autentycznie utożsamiam. A, że lubię pisać to piszę. Spora autoterapia, warto czasami wylać z siebie jakieś problemy, żeby spojrzeć z boku. Do tego ktoś mądry zawsze odpisze. Najgorzej, że czasami zasyp trolli. No, ale taki urok :) W życiu codziennym mam dużo do powiedzenia, a i na forum ma to jakieś odbicie. Z ludźmi sobie bliskimi toczę dyskusje czasami do białego rana. Dla mnie szczera rozmowa to oznaka największego szacunku. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rey napisał:

Ja ostatnio wyłapałem bana za małą literę, to mi się kilka dni potem nie chciało zaglądać :( 

W pracy piszę bezbłędnie do klientów. Pisząc na forum często jestem zmęczony albo po piwku, nie chce mi się analizować idealnie pisowni zwłaszcza gdy nie robi za mnie tego program. I BANG! Mute 24h! I nie da się przeglądać forum. Można wejść w incognito i przeglądać normalnie forum. Będąc zalogowany kara podwójna. Mnie to zniechęca. Niby pisownia to wizytówka forum, ale czasem są tak idiotyczne tematy, że bym przewartościował pewne rzeczy na miejscu niektórych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.