Skocz do zawartości

''Konie pociągowe" forum.


brama85

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem od ponad dwóch miesięcy na forum i nie da się ukryć, że udziela się tutaj mocno kilkunastu chłopaków plus kilka kobiet. Pojawiają się cały czas nowi użytkownicy, ale dostrzegam dużo nieśmiałości z ich strony - mało piszą . Więcej odwagi!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie każdy czuje potrzebe dzielenia sie swymi doświadczeniami, w sumie to dziwi mnie jak co po niektórzy sa tu wylewni, coś jak by auto terapia gdzie poprzez wyznanie błędów ciężar z serducha spada, po drugie, przecież ponoć tyle schematów zostało na tym forum opisanych że teraz to tylko ich powtarzanie w innych słowach, sytuacjach i wariantach, takie odgrzewanie kotletów tyle że z inna panierka. 

Przyznam też że wasze spojrzenie rzuciło mi inne światło na te kwestie i patrzac wstecz dużo wyjaśniło, gdzie moja miłość ? obdarliście mnie z marzeń ;) świat już nigdy nie będzie taki jakiedyś mi sie wydawało że jest ;) pożyczy ktoś sznur ?

no i Pan wodzirej Marek, miałem przyjemność większa lub mniejsza odsłuchać pare audycji i jest to irytujace słuchać przez większość nagrania o chrabaszczu który wdarł sie nie spodziewanie do salonu czy innym celulitisie, podczas gdy tytuł mógł by świadczyć iż będzie w nim zagadnienie poruszone w formie nie tylko dodatku do opowieści dziwnej treści. 

Szanujmy sie wzajemnie, szanuj nasz czas Panie Marek, można sie w tej praktyce czegoś głębszego doszukać niż zwykłe gadulstwo, już nie wspominajac z jaka odraza, nienawiścia odnosi sie Pan do Jezusa niczym by jakiś duch Pana nawiedzał z taka pasja sie uruchomiasz, może to te lata w ezoteryce, w sumie dobra przykrywka przemycać darwinistyczno okultystyczne postrzeganie świata przez obnażanie natury części kobiet. taki szczwany lisek z Pana Panie Kotoński, gadzi rozum, maczuga w jaskini itp. bajki, przedstawiane co maja na celu jak nie indoktrynowanie słuchaczy pod pozorem obnażania pewnych mechanizmów i deprecjonowanie Jezusa w sposób wręcz ohydny. 

 

 

 

 

  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, potfor napisał:

Może nie każdy czuje potrzebe dzielenia sie swymi doświadczeniami, w sumie to dziwi mnie jak co po niektórzy sa tu wylewni, coś jak by auto terapia gdzie poprzez wyznanie błędów ciężar z serducha spada, po drugie, przecież ponoć tyle schematów zostało na tym forum opisanych że teraz to tylko ich powtarzanie w innych słowach, sytuacjach i wariantach, takie odgrzewanie kotletów tyle że z inna panierka. 

I o to chodzi !!! Chłopy nasłuchali się przez całe życie jakie to kobiety są cnotliwe i im wiecej takich powtarzających się tekstów tym lepiej. Historii jest tak dużo i wszystkie są bardzo podobne to jest tylko świadectwo, że Marek mówi prawdę. Schemat goni schemat. Nawet wiedza z forum bez systematycznego wracania tu lub do Marka audycji gówno daje. Znowu człowiek poddaje się wcześniejszym mechanizmom w które sam chce wierzyć.

 

1 godzinę temu, potfor napisał:

Przyznam też że wasze spojrzenie rzuciło mi inne światło na te kwestie i patrzac wstecz dużo wyjaśniło, gdzie moja miłość ? obdarliście mnie z marzeń ;) świat już nigdy nie będzie taki jakiedyś mi sie wydawało że jest ;) pożyczy ktoś sznur ?

Pożyczy ?

 

1 godzinę temu, potfor napisał:

no i Pan wodzirej Marek, miałem przyjemność większa lub mniejsza odsłuchać pare audycji i jest to irytujace słuchać przez większość nagrania o chrabaszczu który wdarł sie nie spodziewanie do salonu czy innym celulitisie, podczas gdy tytuł mógł by świadczyć iż będzie w nim zagadnienie poruszone w formie nie tylko dodatku do opowieści dziwnej treści. 

Marek ma taką gadane, że jak już wejdzie w trans to leci grubo ? i bardzo dobrze. Ja to lubie. Ty możesz przewijać. Nie sądzę, aby Marek przejmował się pojedynczymi komentarzami o jego twórczości. Sam wie najlepiej co robi lub słucha mądrzejszych ?

 

1 godzinę temu, potfor napisał:

Szanujmy sie wzajemnie, szanuj nasz czas Panie Marek, można sie w tej praktyce czegoś głębszego doszukać niż zwykłe gadulstwo, już nie wspominajac z jaka odraza, nienawiścia odnosi sie Pan do Jezusa niczym by jakiś duch Pana nawiedzał z taka pasja sie uruchomiasz, może to te lata w ezoteryce, w sumie dobra przykrywka przemycać darwinistyczno okultystyczne postrzeganie świata przez obnażanie natury części kobiet. taki szczwany lisek z Pana Panie Kotoński, gadzi rozum, maczuga w jaskini itp. bajki, przedstawiane co maja na celu jak nie indoktrynowanie słuchaczy pod pozorem obnażania pewnych mechanizmów i deprecjonowanie Jezusa w sposób wręcz ohydny. 

I tu znowu duży plus dla Marka. Jeśli przez całe życie słyszymy o grzechu, o pokucie i śmierci za nas to tylko częste powtarzanie i przemyślenia mogą zmienić nasze poglądy na tę kwestię. Jeśli nawet ktoś wierzy w Jezusa itp to może skłoni go do zadania sobie paru pytań na temat wiary.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bronisław
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu osób tutaj zgromadzonych, opisanie swojej historii staje się procesem ich oczyszczenia  z  różnych  emocjonalnych ciężarów.  Jakby przystępowali do sakarmentu "pokuty i oczyszczenia".

Edytowane przez brama85
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @potfor jest tu od niedawna i poprostu targają nim różne emocje w związku z tym co tutaj czyta. Raz wygrywa w nim redpill raz stary rycerzyk. Przywyknie. Nikt nie musi się w 100% zgadzać z p. Markiem i z tym w co wierzy, to nawet byłoby niebezpieczne i sekciarskie. Ja np trzymam się z dala od ezoteryki, bo pachnie mi to podejrzanymi siłami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla wszystkich tu zgromadzonych, zrzeszonych, zarejestrowanych. 

 

Nie wszystko, co tu Bracia piszą trzeba brać na poważnie, ponieważ tak samo jak rozmowy z kumplami przy piwie, tak samo forum - można zmyślać. Osobiście niektóre historię czytam z przymrużeniem oka, w niektóre po prostu nie wierzę, reszta jest mi obojętna. Jednakże, wysoki poziom konwersacji i duża liczba osób zarejestrowanych (choć, lepiej jak jest jeszcze aktywny użytkownik) sprawiają, iż lubię tu wchodzić, pisać, wyżalać się :). 

 

Jeśli coś nie pasuje, nie trzeba tu zaglądać. Tylko tyle i aż tyle :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

Panie Marku z całym szacunkiem który pan u mnie zdobył, ale to nie był like jako like tylko reakcja typu smutny w sensie takim że potępiam takie drwiny jakie pisze wymieniony użytkownik. Co zresztą na swój sposób wyraziłem także w poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński oni nie dali mu łapy w górę.

Moim zdaniem trzeba by właśnie zmienić mechanizm nalicznia reputacji. Po co punkty pod nickiem mają być naliczane za reakcję typu zdziwienie i smutek? Punkty reputacji to wg. mnie tylko za łapę w górę, podziękowanie i tudzież 'rozwalenie' czymś śmiesznym (ale też w sensie podziękowania).

Od samego początku dziwi mnie te rażące niedopatrzenie.

 

W tym momencie to jest trochę chore, bo system naliczania promuje wywołanie jakiejkolwiek reakcji.

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x

Spokojnie, punkty za te 2 rodzaje reakcji nie są naliczane ;)

Można to sprawdzić klikając na "Zobacz aktywność reputacji" w profilu, najlepiej kogoś w miarę nowego, ponieważ przy starszych użytkownikach mogą być pewne nieścisłości, podejrzewam głównie z powodu historycznych zmian w mechanizmie reakcji.

Edytowane przez Ancalagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ancalagon napisał:

Spokojnie

Ok, nie wiedziałem. W takim przypadku przydałaby się łapa w dół odejmująca reputację takiemu ośniakowi :)

Jak się komuś nie podoba to wypierdalać. Nikt nie zmusza do słuchania audycji, wchodzenia na forum. Krótko kierowniku z takimi.

Nigdy nie przestanie mnie to dziwić, na chooj wpierdalać się do kogoś, kogo się nie lubi słuchac/czytać. Kretyństwa takich dzbanów nigdy nie zrozumiem.

Edytowane przez Feniks8x
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Rzadko się wypowiadam ale wynika to głównie z tego że wolę napisać coś z sensem i wnoszącego jakąś wartość. Przynajmniej staram się żeby tak było :)

Plus nie mam aż tyle czasu żeby na forum cały czas siedzieć, zarobiony jestem.

Edytowane przez Reflux
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Patton napisał:

I to by było uczciwe, więc może warto coś takiego wprowadzić?

Jeszcze pociągnę trochę ten mały, ale istotny offtop.

Dokładnie tak, tyle że na przykład dla osób z rangą 500+ co skutecznie zniechęci hejterów, by nie wykorzystywali tego mechanizmu do swoich niecnych celów. Żeby zdobyć 500+ lajków to już trzeba być na prawdę zasłużonym dla forum, byle ośniak tego nie zdobędzie.

 

@Marek Kotoński Proponuję dla takich osób nowy medal - Strażnik Cnót Forumowych. :) hue hue

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, brama85 napisał:

Jestem od ponad dwóch miesięcy na forum i nie da się ukryć, że udziela się tutaj mocno kilkunastu chłopaków plus kilka kobiet. Pojawiają się cały czas nowi użytkownicy, ale dostrzegam dużo nieśmiałości z ich strony - mało piszą . Więcej odwagi!

Może zachęcisz swoją żonkę do rejestracji i udzielania się? ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.