Skocz do zawartości

Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy nie bał się HIV/AIDS -  przykładowo w Botswanie ~25% ludności w wieku 15-49 lat jest nim zarażona. ? Pewnie w wielu innych miejscach niekoniecznie lepiej.

Brzmi jak fejk, a jeśli jednak nie, może chciał się zemścić za to co się dzieje we Francji. ;) 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wymądrzanie się, ale mam jedną uwagę językową.

 

"Afrykanerka" oznacza białą kobietę, wywodzącą się z Burów, dawnych holenderskich osadników.

 

( https://sjp.pwn.pl/slowniki/Afrykanerka.html )

 

W tytule powinno więc raczej być "Afrykanki", a nie "Afrykanerki".

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin_Herzoga

Wygrał ponoć w totka i stwierdził "jeden pies chcę się bawić". W opisie jest, że ekipa nic nie załapała. Tak sobie myślę, że jakbym nie miał potomstwa to jednak dobrze by było zrobić taką akcje na "starość" :P No ale trochę napisane jak fejk. Z drugiej strony scenariusz dosyć prawdopodobny.

 

@HodowcaKrokodyli

Jeden pies tytuł ma przyciągać. Nie mam jak teraz i tak tego zmienić. Sugerujesz, że powinno być "Francuz zapłodnił 600 Afrykanki"? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ksanti napisał:

@Dworzanin_Herzoga

 

 

@HodowcaKrokodyli

Jeden pies tytuł ma przyciągać. Nie mam jak teraz i tak tego zmienić. Sugerujesz, że powinno być "Francuz zapłodnił 600 Afrykanki"? xD

@Ksanti Osobiście uważam, że bardziej poprawnie gramatycznie brzmiał by tytuł 

"Francuz zapłodnił sześćset Afrykanek". Ale to nie tytuł jest ważny, a temat. Jak dla mnie pan próbował chyba wpisać się do księgi Guinnessa starając się przebić rekord pewnego listonosza z USA.   ;D

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Ksanti napisał:

Jeden pies tytuł ma przyciągać. Nie mam jak teraz i tak tego zmienić. Sugerujesz, że powinno być "Francuz zapłodnił 600 Afrykanki"? xD

To znaczy we właściwej formie: "600 Afrykanek". :)

 

3 minuty temu, wrotycz napisał:

To się kupy nie trzyma. Elementarna matma z podstawówki:

1400 kobiet w 2 lata, to jest 2 dziennie z 43% skutecznością. To jest niemożliwe.

 

 

Byłoby to trudne, ale jednak możliwe. Bo są miejsca na świecie, gdzie jeżeli jesteś biały i masz pieniądze, to znalezienie chętnej kobiety nie jest żadnym problemem.

 

Zresztą nawet w Polsce dałoby się bzykać 2 prostytutki dziennie, gdyby ktoś miał pieniądze, czas i ochotę.

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może robił im test czy dzień mają płodny czy nie. Nektar lał np. na butelkę a panna sobie wkładała. W wielu miejscach w Afryce kobiety godzą się na seks z białym bez prezerwatywy. Że taki jaśniejszy kolor skóry dziecka da mu lepsza przyszłość, a w konsekwencji mamie. Chore, ale mój znajomy spotkał się z tym przy granicy w Kamerunie dodatkowo, że jest wysokim blondynem, kobiety wprost mu proponowały by je zapłodnił i szedł w swoją stronę.  Były wręcz obrażone i nie godziły się gdy nie godził się na seks bez.

Edytowane przez Piter_1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, wrotycz napisał:

To się kupy nie trzyma. Elementarna matma z podstawówki:

1400 kobiet w 2 lata, to jest 2 dziennie z 43% skutecznością. To jest niemożliwe.

Elementarna umiejętność czytania ze zrozumieniem. Mowa jest o samych 3 krajach (nie wszystkich) w 2 lata :)

 

@wrotycz

Jest w tekście, że wygrał kasę na loterii. Dlatego w ogóle postanowił wybrać się w podróż życia.

 

 

14 minut temu, HodowcaKrokodyli napisał:

To znaczy we właściwej formie: "600 Afrykanek". :)

No widzisz chciałem aby temat fajnie zabrzmiał (tak modnie). Szkoda tylko, że ukradli mi znaczenie słowa Afrykanerki :d

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

W ciągu 2 lat spokojnie da się przerobić 600 lasek po kilka na dzień. Nawet codziennie jedna wystarczy aby zapełnić limit. No i mgiczna moc orgazmu się kłania. A sperma magazynuje się w cipce na kilka dni :) Według tekstu zapłodnił prawie co drugą. Poza tym samice lgną do samców na seks jak mają chcice co samo za siebie mówi, że okres płodny blisko. Tak bym widział wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłodnił, pamiętajmy, że divy zawsze bzykają się w zabezpieczeniu, no chyba, że tam mają inne standardy. Czyli były to pierwsze lepsze.

Założę się, że tamtejszy rynek wcale sobie dużo nie ceni takich usług, więc pewnie nawet jakby to były divy, fortuny by nie stracił.

 

Ogólnie to partnerzy zapłodnionych będą mieli niezłą niespodziankę po porodzie, facet czarny, kobita czarna, dziecko białe. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Koszwil napisał:

Ogólnie to partnerzy zapłodnionych będą mieli niezłą niespodziankę po porodzie, facet czarny, kobita czarna, dziecko białe. :D

Będzie tylko tlumaczenie się kobiety jak zawsze, czyli: "Siiimmbaa!!!, Makumba abis hui ameba. Adidas hui baobab panthopel. Lapis lazuli mukembe arabb kebabb".

 

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza:

"Lewciu!!!, bo mój dziadek Makumba był z Wermacht, kraina biały ludź. Ty dziecko białe mieć, cieszyć? Spójrz jakie piękne. Niebieskie oczy ma po tobie."

 

Edytowane przez Ksanti
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 6 krajach, jest w tytule.

 

No więc trochę statystyk:

Nigeria: (HIV (unicef))

- rzeżączka: 28,1%

- kiła: 10,3%

- HIV: 2%

Kamerun:

- HIV: 2,2%

 

75% ludzi nie ma pojęcia o tym, że ma HIV.

 

Trochę arytmetyki, jeśli przyjąć dane nigeryjskie dla wszystkich tych krajów (statystycznie przypadki zetknięcia się z osobą zarażoną)

- rzeżączka: 393,4

- kiła: 144,2

- HIV: 28

 

O ile z HIV to mogło się udać - nie zawsze się zarażasz to z kiłą i rzeżączką to jest niewykonalne. Szansa zarażenia praktycznie 100% a ekspozycja - sami się zastanówcie: 530 przypadków (średnio-statystycznie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Koszwil napisał:

Zapłodnił, pamiętajmy, że divy zawsze bzykają się w zabezpieczeniu, no chyba, że tam mają inne standardy.

Z tego co wiem tam większość kobiet nie lubi i nie chce gumek. Więc także divy ich nie stosują. Epidemia weneryków w Afryce nie bierze się z niczego. 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są szanse na zapłodnienie (What’s the Chance of Getting Pregnant If You Had Unprotected Sex)

 

Jeden, dwa dni przed owulacją: 30%

trzy dni przed owulacją: 15%

w dniu owulacji 12%

w środku cyklu 5,8%.

Czyli średnio ok. 6%. Czyli 1400*6%=84, gdzie tam do 600. Nawet gdyby wszystkie były w najbardziej płodne 4 dni (średnio 21,75%) to by było 304. Gdzie tam do 600.

Stanowczo bajkopisarz przesadził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.