Skocz do zawartości

Małżeństwo z Filipinką i intercyza


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio że wielu braci budzi się ze snu. Najczęściej oskubani w przeszłości przez kobiety w Europie i Azji. Poślubiając Filipinki i inne nacje decydują się na intercyzę.

Żeby nie było tak słodko okazuje się że intercyzę Filipinka może podważyć, na zachodzie Europy. W Polsce zapewne w przypadku małżeństwa też. 

 

Bartosz

"Hej, planuje ślub z swoją ukochaną z Filipin - ślub na filipinach. Szukam pomocy bo chcemy zawrzeć intercyzę przedmałżeńską i nie wiem jak się za to zabrać? Intercyza będzie spisana na Filipinach ale czy będzie ona akceptowana także poza Filipinami? No i gdzie powinniśmy zawrzeć ową intercyzę, u prawnika?"

 

Grzegorz S.

"Też miałem intercyzę która została podważona przez jej darmowego adwokata (bo mało zarabia to jej się należy). Dalsze batalie sądowe były bezsensowne płacąc €285 za godzinę mojej papudze. Taniej było wykupić jej roszczenia. Obecnie z finansowego punktu widzenia ślub dla faceta to samobójstwo."

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie część się budzi ale powielających błędy jest więcej. 

Założę się że nawet intercyzy w kolejnym małżeństwie Polaka z Filipinką nie było.

https://szukajacprzygody.pl/wesele-na-filipinach-podsumowanie/

 

 

Edytowane przez realista
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Ja pierdole, co oni mają we łbach. 

Moim zdaniem jedzie taki białorycerz ze sfeminizowanej Europy albo USA na Filipiny. Poznaje dziewczynę (często jeszcze dziewicę), która ma normalną pracę, cieszy się że sprząta, gotuje, pierze, robi Ci masaże, uśmiechnięta obcina mu nawet paznokcie u stóp (często słyszałem) i nigdy nie odmawia seksu. Zamiast kłótni i wyzwisk co najwyżej pomilczy kilka godzin (filipińskie "tampo"). W związku wspiera mężczyznę zamiast z nim walczyć jak nakazuje zachodnia nowo-moda.

 

Zderzenie z czymś takim po wcześniejszych Karynach to szok i moim zdaniem wyłącza czujność u wielu zachodnich mężczyzn.

Potem jednak schemat się powtarza. Filipinka jest przywożona na zachód i feminizm robi z niej roszczeniową Karynę. Jeżeli mężczyzna trafi na cwaną Filipinkę w barze dla turystów, ściągnie dziewczynę z rurki, samotną matkę, itp. to już na miejscu oskubie go z kasy prędzej czy później.

 

Blog Krzyśka Barana znam.

Śledzę też losy Tomka Dobrowolskiego. http://www.poszukujacraju.pl/2015/03/slub-na-filipinach-praktyczne-porady.html

1656253_462116260554812_2124916850_n.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, realista napisał:

Bracie część się budzi ale powielających błędy jest więcej. 

Założę się że nawet intercyzy w kolejnym małżeństwie Polaka z Filipinką nie było.

https://szukajacprzygody.pl/wesele-na-filipinach-podsumowanie/

 

 

Dałem radę do 02.50, potem ze wzruszenia łzy same zaczęły spływać po policzkach. Amore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pierwszy i nie ostatni ślub Polaka z Filipinką. Ostatnio to jakiś wysyp.

Pan Grzegorz i Jaype.

Ciekaw jestem czy dziecko jego, czy samotna matka.

 

Przyznam że Fifka w moim typie.

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

90 Day Fiance sezon 3 z 2015r. Obywatel USA i jego wybranek/wybranka z innego kraju. Poznają się zwykle wcześniej (na wyjeździe zagranicznym) i przez 90 dni mogą przebywać wspólnie w Ameryce żeby zdecydować czy chcą się pobrać.

58 letni Mark z USA poznał 19 letnią Nikki podczas pobytu w Cebu na Filipinach. Jego poprzednia żona też była Filipinką i ma z nią dzieci, w tym 21 letnią córkę. Po dłuższym pobycie w USA jego ex zmieniła się, był rozwód i podział majątku.

Tym razem dał Nikki wybór intercyza (2 minuta filmu) albo wraca na Filipiny i ślubu nie będzie (22:25 min). Fifka zaczęła wciskać kity o zaufaniu ale gość słusznie tego nie kupił i podpisała. :) Pierścionek zaręczynowy był z plastikowej opaski zaciskowej i prawdziwy dostała po podpisaniu intercyzy.

 

Bracia, tak się postępuje z kobietami. Gość dostał po tyłku przy rozwodzie ale wyciągnął z tego wnioski. Zamiast kaszalota i roszczeniowej feministki z USA ma młodą żonę, którą może jeszcze trochę ukształtować. Dziś nadal są razem. Gdyby zdecydowała się odejść dostanie z tego pamiętam tylko kilka tys. USD i bilet na Filipiny. :) On dzieci już nie chce, sądzę że jest po wazektomi.

Choć sam na jego miejscu wybrał bym bardziej pracowitą niż ta dość leniwa jak na Fifkę. ;)

 

Odcinek 8 sezonu 3.

 

9fa7d90adc500436b5b71c898422421e.jpg564f8ee9c28144c0018b4625-750-563.jpg

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Po prawie siedmiu latach małżeństwa, 64-letni Mark Shoemaker złożył 2 marca pozew o rozwód z 25-letnią Nikki, z powodu jej zdrady. Kobieca hipergamia i chęć posiadania potomstwa znów wygrały. Skąd my to znamy? ;) Oby zawarta w USA intercyza uratowała, choć część jego majątku...

 

 

Czy gwiazdy „90-dniowego narzeczonego” Mark i Nikki Shoemaker nadal są razem? Aktualizacja na temat pary w sezonie 3

29 marca 2022 17:49 ·

Czy absolwenci 90-dniowego narzeczonego  Mark Shoemaker  i  Nikki Shoemaker (z domu  Mediano) nadal są razem? Pokazując jedną z największych różnic wiekowych, jakie kiedykolwiek pojawiły się w przebojowym programie TLC, kontrowersyjna para przeciwstawiła się przeciwnościom i związała węzeł w 2015 roku. pozornie potwierdziło podejrzenia wielu fanów, że Mark kontrolował jako mąż. Niezadowoleni z tego, jak zostali przedstawieni, para nigdy nie pojawiła się w żadnym z wielu spin-offów franczyzy. Przewijaj poniżej, aby dowiedzieć się, gdzie Mark i Nikki stoją w 2022 roku.   

90-Day-Fiance-Are-Mark-and-Nikki-Still-T

Mark i Nikki zadebiutowali w trzecim sezonie  90 Day Fiancé  u boku ulubieńców fanów,  Aleksieja  i  Lorena Brovarnika . W czasie kręcenia filmu Mark miał 58 lat, a jego zainteresowanie miłością, którą poznał na międzynarodowym portalu randkowym, wciąż był nastolatkiem w wieku zaledwie 19 lat. Podczas pierwszego spotkania w jej rodzinnym kraju, na Filipinach, mieli „niesamowitą chemię” — tak bardzo, że zaledwie dwa dni po podróży Mark ukląkł i oświadczył się swojej dziewczynie online z zapięciem na suwak.

 

Ojciec czwórki dzieci, który wcześniej był samotny przez 20 lat po swoim pierwszym rozwodzie, postanowił poświęcić trochę czasu na randki, aby wychowywać swoje małe dzieci. Nie był to również jego pierwszy raz, kiedy ubiegał się o wizę K-1, ponieważ Nikki pochodziła z przedmieścia Cebu City – skąd przypadkowo pochodziła również pierwsza żona Marka.

Wspomnienie byłego partnera Marka nie było tak odległe, ponieważ Nikki została skonfrontowana ze zdjęciami jej w jego sypialni, a  fani 90 Day Narzeczony  będą pamiętać, że Mark nawet kupił Nikki ten sam model samochodu, który wcześniej kupił dla swojego byłego.

 

Podczas gdy 39-letnia różnica wieku była problemem dla najmłodszej córki Marka, Nikki została zmuszona do wniosku, że może nigdy nie mieć własnych dzieci. Mark miał dwie niezbywalne kwestie w swoim związku z Nikki; szczegółową umowę przedmałżeńską i jasne, że nie chce mieć więcej dzieci.

„Nikki, gdybyś postawił mi ultimatum, mówiąc:„ Muszę mieć dzieci , powiedziałbym: „Nikki, miło było cię poznać ”- powiedział Mark swojej ówczesnej narzeczonej podczas pobytu na okręcie flagowym TLC seria. „Ale twój plan i mój plan, nie – nie sumuj się”.

 

Pomimo dużego napięcia i przygotowań, które prawnik określił jako „straszne porozumienie”, para zeszła do ołtarza, aby pomyślnie ukończyć proces wizowy K-1.

W przeciwieństwie do innych absolwentów TLC, którzy wykorzystali swoje 15 minut sławy, aby zwrócić się ku wpływom w mediach społecznościowych, Mark i Nikki pozostali prywatni od czasu, gdy byli w franczyzie.

 

Niestety, po prawie siedmiu latach małżeństwa, 64-letni Mike złożył 2 marca pozew o rozwód z 25-letnią Nikki   . Jeśli chodzi o powód ich rozwodu , Mark odhaczył pole „Cudzołóstwo – mój małżonek popełnił cudzołóstwo” w sekcji „podstawy rozwodu”, zgodnie z wnioskiem o rozwód uzyskanym przez  In Touch .

https://www.intouchweekly.com/posts/90-day-fiance-are-mark-and-nikki-still-together/

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, że ona chciała bobo, to ja nie mam pretensji, typ znów nie odrobił pracy domowej. Co on myślał, że ona młoda i nie będzie bobo?

A dwa, młoda, zdrowa samica potrzebuje bolca, czy 60 latek, może bolcować osiem razy w tygodniu?

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zuckerfrei napisał:

A dwa, młoda, zdrowa samica potrzebuje bolca, czy 60 latek, może bolcować osiem razy w tygodniu?

Tu nie tyle tylko o bolcowanie chodzi. On dziecko już ma i nie chce, ona zaczyna czuć zew macicy... Zaaklimatyzowała się w feministycznym USA i szybko znajdzie zastępstwo. Beciaka albo jego alimenty, zasiłki, social. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Morfeusz napisał:

u nie tyle tylko o bolcowanie chodzi. On dziecko już ma i nie chce, ona zaczyna czuć zew macicy... Zaaklimatyzowała się w feministycznym USA i szybko znajdzie zastępstwo. Beciaka albo jego alimenty, zasiłki, social.

Dokładnie. Ale czyja to wina? U niej natura się odezwała, a on liczył na prawdomówność panny? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.