Skocz do zawartości

Poranna "draka" z żoną. Gdy ja śpię ona przegląda forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy słuchałem na słuchawkach  audycji o kontaktach z ufo. Moja cieżarna żona często w nocy się budzi. I przy okazji wyłącza mój telefon gdy się świeci ekran. Rano gdy się obudziłem powiedziała, że przejrzała sobie moje wpisy na forum bo miałem otwartą zakładkę i byłem zalogowany. Wydarła się na mnie i zakazala robić wpisów na temat jej osoby. Teraz się nie odzywa. Foch na całego. Wściekłem się bo telefonów się nie przegląda taka jest zasada.  

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zdanie tzw. "opinii społecznej" dla kobiety jest najważniejsze. Nie jest ważne dla niej, że zrobiła coś źle. Logika nie działa. Ale to przecież doskonale wiesz.  

 

Ja bym przekazał Szanownej Małżonce informację, że ma nie przeglądać Twojego telefonu. Dobitnymi słowami. Niech się focha. Może nawet zacznie Cię obwiniać o to, że ją denerwujesz, a przecież w ciąży jest. Trzymaj ramę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, brama85 napisał:

Wściekłem się bo telefonów się nie przegląda taka jest zasada.

Dla kobiet nie istnieją żadne zasady.

 

Dziwne, że nie zablokowałeś telefonu, ale chyba teraz już wiesz żeby tak robić, szczególnie w obecności małżonki.

Na podstawie Twoich wcześniejszych historii, czy przypadkiem przeglądanie cudzego telefonu i związane z tym wydzieranie się nie podchodzi pod znęcanie się psychiczne oraz niebieską kartę?;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja chciała zadzwonić, sam jej kazałem, bo dany numer telefonu był tylko u mnie. Przejrzała temat, ale nie skumała. Jest pewien błąd w forum, który domyślnie zaznacza "zapamiętaj mnie". To powinno być domyślnie odznaczenone. Jej reakcja była spokojna tzn. żadnej dramy. Podpytywała mnie o co chodzi w tym forum, ale zlałem to i nic nie wyjaśniałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by to śmieszne gdyby nie było straszne.

 

Ustalanie taktyki, ruchy wyprzedzające, odwrót, natarcie, przegrupowanie, szykowanie broni taktycznej i strategicznej. Wobec kogo? I z kim ta walka? Musi z jakimś wrogiem, pewnie jakiś gang atakuje, patologia się uwzięła, zniszczyć chcą człowieka. Mam rację? Nie. To jest walka z kimś kto w założeniach miał być bliską nam osobą, z kimś z kim mamy dzielić trudy tego życia, z kimś z kim kładziemy się co wieczór do łóżka.

 

Przeraża mnie to. Obca osoba z ulicy częstokroć ma dla nas więcej serdeczności niż własna żona. I absurdalnie, nasza własna żona ma więcej serdeczności dla człowieka z ulicy niż dla swojego męża. O co chodzi ja się pytam? Dlaczego tak jest?

 

Jeśli miałbym coś do zarzucenia ruchaczom mężatek (nawiązanie do innego wątku) to tylko tyle, że skoro już rucha to niech sobie ją weźmie na stałe. Ja wiem, nie ma głupich.

 

@brama85 Wiem jak to jest i masz moje wyrazy współczucia.

  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego na forum tylko w trybie incognito ;) Jakiś czas temu wspomniałem dziewczynie że zacząłem się trochę interesować psychologią związków, podświadomymi zachowaniami etc. I to był błąd. Od razu tekst typu nie czytaj tych mądrości bo nawkładają Ci do głowy głupot, nikt Ci nie powie jak się obchodzić z kobietą i inne pierdolety.

 

 

 

A propos oglądania audycji z YouTube polecam wam tą apkę na telefon:

YouTube Vanced

 

pozwala wygasić ekran lub korzystać z innych aplikacji podczas oglądania.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie kryje się ze słuchaniem. Jak komuś nie pasuje? Okej, nikomu nie każe czytać czy słuchać tego forum. Ale zasada jest prosta, i tak w końcu przyjdą do nich problemy dla których rozwiązania będą musieli szukać w literaturze redpill, blogach czy innych tego typu rzeczach. Moim zdaniem lepiej zapobiegać, niż naprawiać potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mowie to całkiem serio, jako osoba która tez przechodziła podobna sytuacje tylko było to w czasach gdy nie znałem braciasamcy i książek Marka. Staraj się nie przeglądać przy niej telefonu i kompa. Nie wiem czytaj, majsterkuj, żartuj (broń Boże nie nadskakuj jednak) to bardzo trudny jesli nie najtrudniejszy  okres (pierwsze dwa -trzy lata) zaloba , brak pracy to przy tym pikuś. Później spokojnie możesz stosować wszystko to, czego nauczyłeś się lub ściślej pisząc, co zrozumiałeś z tego forum i książek. Odpuść sobie przegladanie forum w domu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa, ja bym wolał żeby moja LTR (która się prędko nie pojawi, o ile w ogóle) wiedziała o forum. Zwłaszcza to jaki mam nick. Ja bym zmienił nick/awatar i logował się tylko incognito. 

 

Na forum często piszemy anonimowo swoje przemyślenia, obawy, lęki. Dzięki tej anonimowości niejednokrotnie pisze się o takich rzeczach, których nikomu byśmy nie powiedzieli. Czy kobieta powinna znać słabości swojego faceta? Odpowiedź chyba jest jasna...

 

Teraz zacznie się wysrywanie przy wymianie różnic zdań "naczytasz się tego forum o złych kobietach i myślisz, ze ja taka jestem!", "po co To czytasz? Masz do mnie jakieś zastrzeżenia to mi to powiedz a nie czytasz i piszesz w internecie!" etc. wymieniać można długo oryginalne teksty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.