Skocz do zawartości

Poranna "draka" z żoną. Gdy ja śpię ona przegląda forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystko stracone.

 

Sugeruję porozmawiać szczerze bo po prostu macie jakies zgrzyty w związku.

 

Czysta komunikacja, wasze cele w związku, co pragniecie razem stworzyć w przyszłości, co was przy sobie trzyma, czy nadal sie kochacie.

Macie wiele pytań ale pogubiliscie się.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mam automatycznego logowania, oprócz BS w pracy. SMS prawie nie piszę, większość dzwonię. Jedynie mail do konta Google jest otwarty, lecz praktycznie nie korzystam, bo to fake, tylko do fona. Żadnych dziwnych zdjęć nie posiadam. Wszystko w miarę bieżąco zgrywane na blaszaka, również kopia zapasowa telefonu. Żadnych komunikatorów, a social media nie używam. Zero dokumentów osobistych w telefonie. Karta pre-paid. Także, mała możliwość kradzieży tożsamości, czy straty ogólnie. 

 

@brama85

Zmień tożsamość na forum. Tamtą porzuć i nigdy się do niej nie odwołuj. Żona już pewnie jest na forum w przebraniu samca. Konsekwencje możesz sobie wyobrazić. Mówię o gromadzeniu kompromatów na ewentualne batalie sądowe. Logi są chyba trzymane przez 5 lat. Warto przyjrzeć swoje wpisy i poprosić modów o skasowanie wątpliwych. Zresztą, Twój cyrk, Twoje małpy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa wynikła.

 

To, że nie przegląda się swojego telefonu jest oczywiste. Niemniej, jeśli dyskutujesz w sieci na temat żony, to powinieneś być bardziej ostrożny, żeby się nie zorientowała.

 

Spróbuj może sam się nie odzywać parę dni i może jej przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brama85 napisał:

Żona zostawi, ale forum nigdy. Więc robię swoje. Powiedziałem jej, że forum nie ma za zadanie rozbić naszego związku tylko rozwijać w dobrym kierunku.

O jak milusio. Problem z głowy, można zamknąć wątek?

 

Granice, kolego. I szacunek do siebie. Inaczej szykuje się sajgon...

Edytowane przez Stradi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denki przecież robi to anonimowo i nie da się zidentyfikować ani użytkownika ani jego małżonki. Gdyby opisywał ją z imienia i nazwiska to co innego, kolega równie dobrze może być sam a małżonkę sobie wymyślił nie sprawdzisz tego.

 

Tak więc nie mogę się z tobą zgodzić :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ryjesz mi beret...
Jak można nie mieć blokady na telefon?

I ty chłopie zakładałeś jakieś wątki na forum o tym, jak być dobrym facetem dla kobiety i jak trzymać po męsku ramę ?
A ja tu dostrzegam, że to ona trzyma ramę i Cię ładnie rozegrała(zresztą już nie pierwszy raz) :) 

Ogarnęła Cię pycha i straciłeś czujność, bracie
 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.