Skocz do zawartości

Sylwester w UK w obiektywie fotografa.


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po sieci krąży mnóstwo zdjęć z sylwestra 2019. Toteż pokażę wam jeden z artykułów gdzie jest mnóstwo zdjęć pijanych i upodlonych ludzi (głównie kobiet). Zwróćcie uwagę na stopień upodlenia, zeszmacenia i najebania Angielek. Ich ubiór, zwierzęce zachowania stadne... Patrzę na te zdjęcia i słyszę ten rechot tych naje.usów. Ktoś może powiedzieć - ok, wybrane zdjęcia, jednostkowe. Nie - te zdjęcia niczym się nie różnią od zwykłego piątku i soboty w Londynie chociażby. Tak wyglądają tam ulice. 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6543483/Its-Auld-Langs-WINE-New-Year-revellers-welcoming-2019-hangover-morning.html

Zapraszam do wymiany poglądów i dyskusji. Wg mnie UK gnije od środka szybciej niż Niemcy czy Francja. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh Wielką stopę łatwiej spotkać niż takiego zasymilowanego ex-muslima ;).

 

@osadnik Zgadza się. Angielki poza stolicą to kaszaloty. Obleśne, wpieprzające tylko w McDonaldzie kobiety. One w wieku 15 lat już wyglądają jak ludzik Michelin. Oczywiście nie przeszkadza im to w noszeniu szpilek i opinających się sukienek. Jakieś angole z nizin społecznych zawsze się łapią. Od biedy murzyna wezmą na noc na chatę. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne, że te Angielki tak słabo wyglądają, skoro jedynym jedzeniem widocznym na tych zdjęciach są frytki i pizza. W domku dochodzą do tego pewnie chipsy i coca-cola. Potem płacz, że to wina genów no i chorej tarczycy a nie złego odżywiania się.

Ale chwila moment, przecież taka Angielka w swoim mniemaniu jest szczupła i podobnie jak Polka zasługuje tylko na księcia.

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadłe społeczeństwo, aż się rzygać chcę, za to co do Angielek, poznałem kilka, bardzo fajne i sympatyczne, ale niestety potwornie zdemoralizowane, tak wejść w związek małżeński z taką kobietą, plus tamtejsze prawo małżeńskie, to jak wejść do klatki z głodnymi tygrysami :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Tak jest co weekend. Siedzą w lini na krawężniku. Nad ranem można zawsze znaleść pantofelka, nie jednego. Niestety to nie są kopciuszki. ? A i radzę zobaczyć co dzieje się w PL. Bo cudze chwalicie swego kurwa nie znacie... 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

A i radzę zobaczyć co dzieje się w PL. Bo cudze chwalicie swego kurwa nie znacie... 

A kto chwali cudze? 

Nigdy nie widziałem takiego upodlenia w Polsce jak w Anglii, znaczy widziałem, ale nie na takim poziomie jak na Wyspach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tomko napisał:

Toteż pokażę wam jeden z artykułów gdzie jest mnóstwo zdjęć pijanych i upodlonych ludzi (głównie kobiet

Nigdy nie byłem przesadnie wymagający co do urody kobiet, zaś te tzw "grubsze" - bardzo lubię.

Tym niemniej - po zapoznaniu się z podlinkowanym przez Ciebie materiałem fotograficznym stwierdzam, że cokolwiek "rębnego" cięzko tam wybrać.

Nawet po pijaku :)

 

No dobra - te jakoś wyglądają możliwie, ale to gówniarstwo

8002686-6543483-image-a-72_1546306394241

Tu słabiej, ale jeszcze "jak cie moge"

8002684-6543483-image-a-82_1546306588384

 

I to są bardzo młode dziewczyny, nie wiem ile wynosi średnia wieku, ale nie sądze, że dramatycznie wiecej niż 25 lat.

Ciekawe jak będą wyglądały po 40-tce ?

 

PS:

Jaka była tam temperatura powietrza ? Bo ani jedna pończoch/ rajstop nie ma, obuwie wybitnie letnie, sukienki krótkie.

Albo one wszystkie takie gorące (że "my się zimy nie boimy") albo tam było 20 na plusie.

 

Chlew że klękajcie narody:

8010924-6543483-Three_men_walk_along_the

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha to było napisane z przekąsem. Jedz do Mielna w letnim sezonie. Czujesz się lepszy? Czy masz problem że na wyspach jest jak jest. Poczekaj z 10 lat u nas bedze to samo.  @Bonzo nawet jak jest lekki przymrozek to one są tak ubrane. Bez płaszcza itd. Tak odjebane tam chodzą. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie moje znajome, rodaczki przejmowały ten „styl”. Powtarzam tak jest co weekend. Policja stara zapanować nad tym stadem. Kto się bardziej trzyma na nogach dostał lepszy koks. I tyle. 

2 minutes ago, mac said:

Straszne babska. Tam to bym utrzymał celibat dobrowolny bez żadnych problemów, ba wręcz dążyłbym do niego w każdej chwili :D

A mi się to podoba, tam jest zdjęcie strasznie grubej chabety, ubrana w małą czarną. Wyglada strasznie, prawda, pomijając to co wpierdala i problemy z nerkami, hormonami - przy pięcie tak gruba noga jak w łydce. Ale wciska się w sukienkę roz46. I ma wyjebane. I to mi się podoba. Pomijam fakt, że ma wymagania z Venus itd itd. Ale ja mam szyję mogę odwrócić głowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał:

Straszne babska. Tam to bym utrzymał celibat dobrowolny bez żadnych problemów, ba wręcz dążyłbym do niego w każdej chwili :D 

Kolega @AR2DI2 zrobił kiedyś ciekawy temat o awatarach - ale na tych zdjęciach awatarów widzę tylko kilka. Czyli:

- albo "księżniczki" angielskie czują się tak mocne, że mają w dupie - angol czy ciapaty i tak podbije

- albo tapeta jest, a bez niej SMV wkracza w strefy ujemne ?

Edytowane przez Exar
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zuckerfrei napisał:

Tam tak jest i już. @The Motha u nas nie jedziesz ale fajnie ponabijać się z innych? 

Zawsze lubiłem się ponabijać z głupoty innych, sami Angole w komentarzach się z tego nabijają :) Zawsze możesz im współczuć, albo razem iść z nimi w szeregu, Twoja wola :) 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie brzydkie te kobiety.

Gruba do obrzydzenia.

To po pierwsze.

 

Po drugie.

Będzie pesymistycznie.

Pesymistycznie i realistycznie.

Polska jest "opóźniona" w stosunku do Zachodu o jakieś 15 lat.

Za 15-20 lat tak samo będzie nad Wisłą.

Beżowi najeźdźcy.

Wulgarne kobiety XXL.

Syf i brud w przestrzeni publicznej.

Modlę się bym się mylił !

 

Unia Europejska i "Zachód" były czymś innym w 2004r gdy dołączyliśmy do Unii.

Inaczej widzieliśmy Zachód.

Jako dobrobyt.

A to był jego, Zachodu, taki łabędzi śpiew.

Ostatnie podrygi.

 

To co teraz widzę - do "Zachodu" mnie zniechęca.

 

Nawet na Mazowieckiej w Warszawie, największej imprezowni.

Gdzie klub na klubie. 

Po sobocie nie ma takiego syfu na ulicach.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Tak, bo na fotografiach jest społeczny niż, są kluby i miejsca pod nimi gdzie takie rzeczy są niedopuszczalne. Oglądacie bydło i się rajcujecie. Tam nawet do policjanta nie ma już szacunku. I zapewniam was ze są takie Angielki, że wstyd się łapie, że ma się taki słaby język. 

 

To jest to samo jak po telewizyjnej sondzie ulicznej każdy mówi, że Amerykanie to głupki, a kto montuje tą sondę w studio, kto wybiera kogo puścimy, a kogo nie?  Nawet polska matura to bzdura na yt wypusza największych błaznów, bez tego nie ma show. Po co puścić sondę gdzie wszyscy odpowiadają dobrze. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zuckerfrei napisał:

A mi się to podoba, tam jest zdjęcie strasznie grubej chabety, ubrana w małą czarną. Wyglada strasznie, prawda, pomijając to co wpierdala i problemy z nerkami, hormonami - przy pięcie tak gruba noga jak w łydce. Ale wciska się w sukienkę roz46. I ma wyjebane. I to mi się podoba. Pomijam fakt, że ma wymagania z Venus itd itd. Ale ja mam szyję mogę odwrócić głowę. 

A mi wręcz przeciwnie. Taki styl życia prowadzi do totalnego upadku. Utrzymanie pewnych standardów wyglądu, zachowania to oznaka cywilizowanego, wewnętrznie ugruntowanego człowieka. To, o czym mówisz przypomina zachowanie zwierzęce. Jebanie w błocie, na ulicy, gdzie popadnie. 

 

Chcę być człowiekiem, a nie zwierzęciem. A do miana człowieka trzeba dorosnąć postawą, czynami i innymi elementami, o których nie chcę już nawet wspominać. 

 

Tylko ogarnięcie, stwierdzenie, że coś jest nie tak pozwala na daleko idące zmiany życiowe. Wyjebane = degeneracja. Po co robić coś, skoro wisi ci wszystko? Filozofia upadku, dekadentyzm w czystej postaci, groteska. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.