Skocz do zawartości

Zarobki pań w NBP czyli "dwórki Glapińskiego"


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie jak dobre muszą być te blond panie w zakresie wykonywanych przez nie "usług" dla prezesa. ;) Iż z dodatkami wyciągają po ponad 70 tys. zł miesięcznie (więcej niż Putin i inni prezydenci). Być może w pracy "dają z siebie tyle" że z publicznych pieniędzy warto trzymać takie dwie, "zawsze pomocne" Panie przy boku. :D

 

Gl.jpg

 

Dwórka Glapińskiego zarabia więcej niż Putin czy Macron

Praca w Narodowym Banku Polskim to nie byle co. Posad i pensji w NBP mogą zazdrościć nawet premierzy krajów europejskich. Z medialnych doniesień wynika, że Martyna Wojciechowska, współpracowniczka prezesa NBP Adama Glapińskiego, zarabia więcej niż niektórzy światowi przywódcy. "Aniołek Glapińskiego" według ustaleń Gazety Wyborczej i OKO.press dostaje co miesiąc co najmniej 76 tys. zł.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wojciechowska-z-nbp-zarabia-wiecej-niz-putin-czy-macron/

 

Martyna Wojciechowska i Kamila Sukiennik zarabiają w NBP bajońskie pieniądze? Senator PiS pyta o współpracowniczki Adama Glapińskiego

https://polskatimes.pl/martyna-wojciechowska-i-kamila-sukiennik-zarabiaja-w-nbp-bajonskie-pieniadze-senator-pis-pyta-o-wspolpracowniczki-adama/

0007UUXAMKX084XF-C122-F4.jpg

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za chamskie insynuacje  - czy w dzisiejszych czasach kobieta nie może dobrze zarabiać za dobrze, profesjonalnie wykonaną pracę? 
Obliczmy z grubsza:

35k, w miesiącu ok. 21 dni roboczych, to daje 1666 pln dziennie - 8 godzin pracy

208 złotych za godzinę

Wg mnie stawka jak najbardziej rynkowa przy pracownikach o takich walorach! ?

Edytowane przez Exar
  • Like 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska w pigułce. Jedna i druga muszą ładnie gałę opierdalać Panu Glapińskiemu. 65k m-c ma jedna, czy dwie ? Bo jak dwie to będzie 130k miesięcznie. A prezydent i premier mają 4x mniej ? Hahaha. W jakim kraju my żyjemy. Kurwa na państwowym ma więcej niż głowy Państwa razem wzięte.

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Exar napisał:

o daje 1666 pln dziennie - 8 godzin pracy

208 złotych za godzinę

Wg mnie stawka jak najbardziej rynkowa przy pracownikach o takich walorach! ?

Niegospodarność. Panie zazwyczaj w tym zakresie cenowym mają za cały dzień biorą ok. 1500zł. Naraża to skarb państwa na straty. 

 

No a nasz prezydent? Cóż miał powiedzieć jako kukiełka. Zazdrości. I jeszcze ten tekst, że "nie widzi przeszkód by takie informacje były jawne". Na państwowym stanowisku... Ręce opadają. Nie wiem czy ten kretyn w ogóle wie jak ma na nazwisko. 

 

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/andrzej-duda-o-wysokich-pensjach-martyny-wojciechowskiej-i-kamili-sukiennik-z-nbp/f0gbtj8

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rnext napisał:

Ciekawe, u mnie oba linki kierują do nieistniejącego już materiału (404).

Przepraszam, źle wkleiłem.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/wojciechowska-z-nbp-zarabia-wiecej-niz-putin-czy-macron/w9wgevk

https://polskatimes.pl/martyna-wojciechowska-i-kamila-sukiennik-zarabiaja-w-nbp-bajonskie-pieniadze-senator-pis-pyta-o-wspolpracowniczki-adama/ar/13789148

11 minut temu, doler napisał:

Polska w pigułce. Jedna i druga muszą ładnie gałę opierdalać Panu Glapińskiemu. 65k m-c ma jedna, czy dwie ?

Podobno Wojciechowska ponad 70 tys. mies. Sukiennik podejrzewam że trochę mniej bo brzydsza.

22 minuty temu, Exar napisał:

Obliczmy z grubsza:

35k, w miesiącu ok. 21 dni roboczych, to daje 1666 pln dziennie - 8 godzin pracy

208 złotych za godzinę

70 tys. podają portale jedna.

Więc 416zł za godzinę a przecież przez 8 godzin non stop nie obrabia raczej (brak sił i jest koleżanka do pomocy).

Prezes przepłaca ale w sumie to z nie jego portfela idzie. :D

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Tomko napisał:

Naraża to skarb państwa na straty. 

No ale co gorsza to jest opodatkowane. Więc jeśli chodzi o to o co wszyscy myślą że chodzi, to fiskus czerpał by korzyści z procederu pełniąc rolę sutenera. Ale na pewno nie o to chodzi, pani Martyna jest wysoko kompetentną rusycystką jak sugeruje jeden z komentujących. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DOHC napisał:

@Exar i tu trollujesz? Faktycznie, jesteśmy bogatym krajem. Płacimy watykonowi, żydom, podpisujemy niekorzystne umowy z niemcami i ruskimi. Co to te 1666 na dzień? ??

Trollujesz? Dla mnie to sarkazm, co napisałem, ale whatever.

1666 to z kolei matematyka. Liczyłem od 70k na obie.

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wytrawnie napisał:

Jakie one szkoły skończył, że tyle zarabiają

Jak to jakie ?
Studiowały życie seksualne na wydziale erotycznym.

I obie robiły dyplom u dziekana WALIszewskiego.

 

I druga kwestia - analiza tego zdjęcia

0007UUXAMKX084XF-C122-F4.jpg

 

- prowadzi mnie do następujących wniosków:

 

1. Ani jedna ani druga dama wg mnie zbyt rębnie nie wygląda (choć brak szczegółów)

2. Wizualne SMV p. prez. Glapińskiego jest chyba tylko troszkę wyższe niż moje, no ale nie jest to wielka róznica, nawet kolor włosów i fryz ma podobny do mnie :):):)

3. P. prez. Glapiński ma tymczasem spore pieniądze (i władzę przez jakiś czas), więc ja bym na jego miejscu wybrał ciekawsze egzemplarze do polerowania torpedy pod biurkiem

4. Poczekajmy spokojnie aż nasz rząd wierzgnie najwazniejszemu sojusznikowi. CIA opublikuje ochotnie nagrania, a moze i nawet filmy z wyczynów w gabinecie prezesa - tak samo jak w 2014 roku opublikowano rozmowy ówczesnego prezesa NBP z restauracji, która dziś nosi nazwę "Oberża pod pluskwami"

 

Edit:

Pazur ta po prawej ma wybitnie kurewski:

Gl.jpg

 

I jeszcze jedno małe pocieszenie dla mnie - zakładajac, że ta od pazura ma nawet 180 cm wzrostu - to mam nad prez. Glapińskim taką przewagę, że jestem od niego o jakieś ćwierć metra wyższy.

 

Edytowane przez Bonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.