Skocz do zawartości

Openery.


TheShy

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz nawiązać do czegoś na jej zdjęciach albo z opisu. Kobiety lubią usłyszeć coś o sobie czego nie dostrzegli inni albo nawet ona sama.

Może być jakieś pytanie, żeby zachęcić do odpowiedzi.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, TheShy napisał:

Jeśli komuś odpisały na zwykłe "Cześć, jestem Jurek" to też fajnie ;)

Raczej to nie zadziała jak nie wygląda sie jak słynny Klaudiusz :P

Mi sporo na badoo odpisuje jak zaczepię. Wczoraj np. niezła, wysoka 25latka. Zagadałem nt jej wzrostu i tyle ?

Ona łakną atencji i jak się im foto spodoba trochę to juz jest dobrze. Pytanie ile z nich sie uda namówić na spotkanie. Moje doświadczenia są takie, że one chcą się spotkać na żywo. Zazwyczaj. Potem oczywiście jest różnie i sie może skończyc takim zonkiem jak miałem w niedzielę :P

13 godzin temu, imprudent_before_the_event napisał:

A tak przy okazji to na Sympatii chyba jakaś rewolucja jest. Już od miesięcy tam nie wchodzę za często, tylko czasami dla rozrywki żeby zobaczyć czy się nowe księżniczki lansują. A tu od 2 tygodni jakiś szturm bo dostaję dzień w dzień po 10 wiadomości od jakichś fake-kont. Ich zdjęcia są unikatowe, nie do znalezienia w google images czy w tiny pics. Więc to jakaś dobrze zorganizowana akcja.

Dostałem w nocy od 2 kont z Wawy pytanie "co słychać". Ale te konta są juz usunięte. Nie miały fotek.

Wogle sympatia to jednak lipa. Jakby jeszcze odzew był to można by zapłacić te 15 zł. Z resztą tam te niektóre panny są LATAMI aktywne. Dajcie spokój....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nawet takie zagadanie nt. pewnej cechy jest dobre, bo już się lekko wyróżnia od zwykłego "cześć". 

 

Wczoraj odpisały mi 3 kobiety na S., na tekst: "Jak długo ćwiczyłaś obróbkę zdjęć w GIMPie? ;)" I nie było to "spadaj buraku", normalna odzywka. No, a, że później nie wiedziałem jak kontynuować, to po kolejnych moich wiadomościach cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TheShy

 

Moim skromnym zdaniem.

Pamiętaj - moim.

Najlepsze openery to te:

 

1)spontaniczne

2)bazujące na danym momencie (sytuacyjne)

3)zabawne-dowcipne-pokazujące "wartość" mężczyzny

4) POZYTYWNE !!!! (zero polskiego narzekania!, stękania, polskiego bólu dupy o wszystko)

 

Gdy widziałem w urzędzie zdjęcie dziecka urzędniczki - temat o dzieciach.

Psa na spacerze w rękach ładnej pani - wiadomo, o psach.

Itd.

To są naturalne rzeczy. Kobiety też podchodzą do nich naturalnie.

Że nie są nachalnie zaczepiane.

Rzucasz openera i patrzysz jak się sytuacja rozwija.

Pani chętnie ciągnie wątek - to ciągniemy.

Pani niechętna, zgrabnie dziękujemy, uśmiechamy się i żegnamy interakcje.

 

Koledzy napisali najistotniejszą część.

 

Zauważyłem to już dawno.

 

TEN SAM OPENER.

TEN SAM MÓJ RYJ.

TAK SAMO OGOLONY.

TAKA SAMA FRYZURA.

TEN SAM UŚMIECH.

 

Opener sprzedawany w "polarze na grzbiecie i dżinsach/bojówkach = 90% FAIL.

Opener sprzedawany w garniturze/marynarce + spodniech chino = 90% ZAINTERESOWANIE (mniejsze czy większe).

 

Reasumując.

 

Jak nas widzą,

tak nas piszą.

 

I żadne turbo-openery tego nie zmienią.

 

WYGLĄD i POTENCJALNY STATUS (ZAROBKI) SĄ SOLĄ ZAINTERESOWANIA.

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, brama85 napisał:

Dla tych, którzy mają twarz jak Shrek nie ma dobrych openerów.

@brama85

No i tutaj musze sie z tobą nie zgodzić. Bo kiedyś przez przypadek udało mi się sprawić wrażenie na dwóch znajomych, z czego na jednej przez przypadek takie że ją podrywam, chociaż chciałem zrobić coś zupełnie innego. No i jeśli jesteś ciekawy to mogę coś na ten temat napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Patton napisał:

@brama85

No i tutaj musze sie z tobą nie zgodzić. Bo kiedyś przez przypadek udało mi się sprawić wrażenie na dwóch znajomych, z czego na jednej przez przypadek takie że ją podrywam, chociaż chciałem zrobić coś zupełnie innego. No i jeśli jesteś ciekawy to mogę coś na ten temat napisać.

Pewnie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imprudent_before_the_event Miesiąc temu robiłem rekonesans po portalach typu: Fotka, Sympatia, Badoo i Tinder.

Wszędzie są jakieś fake konta. 

Najwięcej fake kont wg kolejności od największej do najmniejszej:
1 Miejsce: Sympatia. - Piszą namiętnie, a potem konta nie ma.
2 Miejsce: Badoo - Nawet nie wstawisz profilowego i już masz info, że X chce z Tobą pogadać, a to tylko bot. Po to byś kupił denne premium za jedyne 414 zł na zawsze. Takie konta po paru dniach znikają.
3 Miejsce: Fotka.pl - Odwiedzają, nie piszą, dodają do par, nie piszą. A potem za parę dni konto usunięte.
4 Miejsce: Tinder - Najmniej fake kont, tu prędzej jakąś niewiastę wyhaczycie. 

Podsumowując:
Sympatia i Badoo do skreślenia. Fotka i Tinder jeszcze jako tako można spróbować by poznać jakieś niewiasty.

Na Badoo ogromna ilość samotnych matek.

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnienie fake kont to oczywista oczywistość.

Już pierwszego dnia na Sympatii dostałem jakąś dziwną wiadomość pisaną kulawą polszczyzną (jakby to pisała Ukrainka). Ale po dniu konto już było zablokowane.

Potem przychodziły po 1...2 wiadomości na miesiąc.

Ale teraz mnie zaskoczył wysyp tych fake kont. Oraz wiadomości z nich. Po kilka dziennie (i przychodzą też w dzień, nie o 3 w nocy jak to było wcześniej).

Acha, tylko teraz po prostu piszą "co słychać?" Czyli to jest chyba "oczko" (choć nie jest wyraźnie oznaczone jako oczko, kiedyś chyba było to wyraźnie rozróżniane).

 

A tak w ogóle to w nowych odcinkach Blok Ekipy są jakieś podteksty RedPillowe (prawilność, teksty od urodzie kobiet, itp.).

Wysyp tematów o tapetowaniu się dziewczyn na innych portalach.

O co tu chodzi? Matrix się sypie?

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2019 o 21:15, TheShy napisał:

Ja wciąż będę bronił swojego. Ten temat nie dotyczy: czy kobieta zobaczy Twoją wiadomość/czy kobieta wygląda lepiej od Ciebie/czy masz szansę na podryw nie wyglądając jak Brad Pitt/itp...

 

Głównie chciałbym się dowiedzieć, na jaką pierwszą wiadomość odpisały Braciom kobiety na portalach randkowych :). Jeśli komuś odpisały na zwykłe "Cześć, jestem Jurek" to też fajnie ;)

Mi odpisuje mniej więcej 1/3 i oprócz zwykłego "hej lub cześć" zadaję jakieś pytanie odnośnie zainteresowań (jeśli ma w opisie) lub zdjęcia. Zdarzyła się już nawet taka pani, która nie miała nic w opisie, więc trochę pokombinowałem, ale ciągle odpisywała ogólnikami (np. napisała, że lubi gotować - więc pytam czy ma jakieś swoje ulubione potrawy z jakiejś kuchni, a ona że nie, po prostu lubi gotować ?). Nie napisałem już nic do niej po tej wiadomości, ona napisała po paru godzinach z pytaniem czemu nie odpisuję... Także no, zabił mnie brak jakichkolwiek szczegółów "zainteresowań", nie było o czym pisać, bo ogólnikowo to sobie mogę porozmawiać o pogodzie na przystanku :)

 

Wracając do głównego pytania to odpisują na przywitanie połączone z pytaniem o zainteresowania, zdjęcie. Innych sposobów na razie nie próbowałem (znajomy na przykład wysyła memy) :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.