Skocz do zawartości

Nie chce byc kobietą.


Rekomendowane odpowiedzi

Temat brzmi "Nie chce byc kobietą."

Kto nie chce?

Jeśli NAPRAWDÉĘ chesz pełnić męską rolę to może chociaż bądź precyzyjna w napisaniu tematu.

 

Wiem, czepiam się. :)

P.S. ale potwierdzam, temat przykuwa uwagę. W rzeczywistym życiu jestes marketingowcem może, @deomi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, deomi napisał:

@mac Jestem normalna, odarłam się z kłamstwa i obłudy. Ty Wy jesteście optymistycznie zaburzeni.

 

Dzięki twoim tematom również odarłem się z kłamstwa i obłudy. Jestem normalny, dzięki Tobie. 

 

Dziękuję Ci :) 

 

@TheFlorator, dobra beka, daj popisać :D 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MoszeKortuxy napisał:

Udowodnij, że jesteś kobietą. 

Nie prowokuj, bo jeszcze wstawi swoje zdjęcie i albo przeciąży serwery albo połowa forumowych braci zejdzie na zawał. Lepiej nie kusić losu. Ja jeszcze dodatkowo splunę 3 x przez lewę ramię. Tfu, tfu, tfu :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym byc kobietą. 

Moje plany przy ogromnym szczęściu zrealizuje może w wieku 35 lat, przy ostrym zapieprzu.

 

Gdybym był kobietą to w wieku 25 (Albo wczesniej) miałbym wszystko co materialne i mógłbym się skupić na tym co naprawdę mnie interesuję.

Dodatkowo posiadałbym lepszą pamięć i nie musiałbym czytać jednej książki 3 razy.

Tylko plusy...

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.