Skocz do zawartości

Nie chce byc kobietą.


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem nie próbuj sobie czegoś odciąć lub doszyć. Schiza minie, a Ty zostaniesz kaleką. Ciesz się tym, co masz. Trochę wcześniej lub w innej kulturze miałabyś gorzej. Ktoś napierdalałby Cię za każdy sprzeciw i pomiatał albo sprzedał za kilka sztuk trzody. Zajmij się czymś pożytecznym, pójdź do kościoła, zerżnij się z kimś, cokolwiek. Biadolenie jest słabe i nic nie wnosi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar Daj buziaczka, posmyram Cię wąsem.

@SzatanKrieger

 W jaki sposób osiągnałbyś to co byś chciał przed 25 rż? A co jeśli byłbyś szpetną matroną? A co jesli byś zaciążył a facet by Cie po prostu zostawił?

@RealLife Nie spotykam się z tym po raz pierwszy. Tak twierdzi większość starszych osób doświadczonych życiowo, odwrotnie twierdzą tylko młode chłopaki, perspektywę zakrzywia im brak dostępu do seksu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi 

Wybrałbym odpowiednią partię.

Nawet 3/10 w Polsce ma szanse bardzo duże na majątek. Jest nie dobór kobiet.

Facet nie jest w stanie dzisiaj uciec jak jestes zaciążona. No chyba, że mówimy o dyskotekach i po pijaku ale nie chodzę na takowe.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

No już tak nie strasz, bo to może być mój fetysz i Twoje internetowe SMV sięgnęło 11/10 :D

 

@Hubertius

Też nie rozumiałem, ale zrozumiałem - każda drużyna ma swoją maskotkę, która lepiej pozwala zrozumieć całokształt.

Edytowane przez Exar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

Chciałbyś być kobietą 30 letnią i wzwyż? 

Też by bylo ok.

Zrozum deomi, nawet nie wiesz jak jesteś w uprzywilejowanej pozycji jako kobieta w Polsce.

Gdybyś się stała facetem na tydzień to bys wróciła do ciala kobiecego w podskokach. 

My się nie liczymy, jesteśmy niczym. Zrozum MY NIE ISTNIEJEMY. 

 

Nikt by Ci nie pomógł, nawet w tym temacie bys se nie popisała bo byś dostała bana, ewentualnie nikt by Ci nie odpowiadał. Jako, że jestes kobieta to faceci liczą na fotke z gołymi cyckami (Ja tez liczę, cycki są zawsze spoko ?)

Mężczyzna i kobieta, żyją w dwóch innych światach. 

Ty żyjesz jako boginni do 35 roku życia.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, deomi napisał:

jestem inteligentna emocjonalnie.

Ha ha ha ... hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!!!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!
HAhahaha ha ha ha ha...

Proszę miej litość ja po ciężkim treningu AB mam zakwasy i nie mogę się tak śmiać.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Jakie wobec tego mam profity z tego ze jestem kobietą? :P

Jakie mi to szczęście obecnie przynosi?

Wymień coś realnego?

A co przez następne 45 lat? Obgadywanie z zazdrości młodsze? 

Wy możecie coś osiągnąć, wspinać się bo drabinkach atrakcyjności, np. poprzez budowanie swojej pozycji.

My jesteśmy jak produkt z terminem przydatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Eleanor napisał:

Coraz lepiej w ciągu 11 minut od założenia tematu 8 postów????

Ona wciąż pracuje by przebić długość wątku o ruchaniu mężatek ;) 

@deomi wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Życie ma inne jeszcze odcienie nie tylko relacje damsko-męskie. Atencja też będzie tylko nie taka jak kiedyś. Książę też z innej ligi. Zresztą do tego czasu jeszcze można zdobyć różne umiejętności,które zaowocują później.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, deomi said:

My jesteśmy jak produkt z terminem przydatności.

 

Masz sporo racji. Wasze przywileje dotyczą opieki nad dziećmi po rozwodzie i ogólnie spraw związanych z małżeństwem kiedy następuje jego koniec. Innych plusów bycia kobietą nie widzę. Dodatkowo jesteście niewolnicami instynktu macierzyńskiego i jego następstw aż do śmierci. Rozmnażanie się też pozostawia na was trwały ślad i z każdym  dzieckiem tracicie część urody oraz zdrowia. Ogólnie nie zazdroszczę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, deomi napisał:

Jakie wobec tego mam profity z tego ze jestem kobietą? :P

Jest ich tyle a biedne dzisiejsze kobiety tak tego nie zauważają :(

11 minut temu, deomi napisał:

Jakie mi to szczęście obecnie przynosi?

Dlaczego szukasz szczęścia w płci?

Wyjdź po za postrzeganie w kategoriach baby/dziady.

11 minut temu, deomi napisał:

Wymień coś realnego?

Pamięć, piękno, lekkość, zręczność, doskonałość, urok, delikatność, manipulacje, naturalne wodzenie za nos teoretycznie silniejszą płeć....

Macie tyle plusów, że szkoda gadać.

11 minut temu, deomi napisał:

co przez następne 45 lat? Obgadywanie z zazdrości młodsze

A co postanowisz?

Jeśli wybierzesz obgadywanie to wybierzesz ale jesteś raczej za mądra na taki szajs. Ty szukasz odpowiedzi a nie by komus dosrać.

11 minut temu, deomi napisał:

możecie coś osiągnąć, wspinać się bo drabinkach atrakcyjności, np. poprzez budowanie swojej pozycji.

A kobiety nie mogą?

Jakich drabinkach atrakcyjności?

Atrakcyjności mi dodaje ilość wydrukowanego papieru w winnicy, który posiadam na tzw koncie. Wiesz jaka taka atrakcyjność jest dla mnie pusta?

W mojej ocenie możemy handlować szalikami, mam 500 szalików i dzięki temu panie chca mi zrobić loda - bo mam ileś szalików na "koncie".

Jest to tak puste i głupie, że szkoda gadać.

Chcesz być postrzegana jako atrakcyjna?

To proszę bardzo, musisz mieć status np doktora, wyglądać świetnie i mieć hajsu.

U kobiet wystarczy tylko jeden z tych aspektów.

14 minut temu, deomi napisał:

My jesteśmy jak produkt z terminem przydatności

A my bateriami, które nie dożywają emerytur. Nie każdy sie rodzi duracellem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

- zapładniać i nie chodzić w ciąży, nie rodzić

Guma i wio :)

1 godzinę temu, deomi napisał:

- nie tracić atrakcyjności i płodności po 40 

Hmm - utrata płodności to chyba plus w związku z pierwszą z tez (nie chodzić w ciązy i nie rodzic), a pierwsze - po 40-tce jak na mój gust dopiero staniesz się atrakcyjna :) I co z tego, że dla mnie - też się liczy :)

1 godzinę temu, deomi napisał:

- zarabiać, a nie siedzieć w domu i zajmować się dziećmi

Tylko dobra guma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramzes Nic, niczym nie zaowocuje, bedę starą babą, prędzej czy później, z wszystkimi tego "atrakcjami" i przywilejami starej zrzędzącej, nieszczęśliwej baby.

@Status_6 Może i mówiłeś, ale mam prawo się z tym nie godzić. Jakim kurwa prawem ktoś dał mi życie, i to jeszcze na zasadach do których się muszę dostosować, a które są dla mnie niekorzystne i mi nie odpowiadają?

Wypisze się z tej gry, prędzej czy później, kwestia czasu, nie mniej przez wgrane lęki przed tym czynem, muszę go w sobie pokonać i oswoić się z nim, a robię to między innymi poprzez takie tematy.

 

@RealLife

I to jest myślenie logiczne.

@SzatanKrieger

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Pamięć, piękno, lekkość, zręczność, doskonałość, urok, delikatność, manipulacje, naturalne wodzenie za nos teoretycznie silniejszą płeć....

Pamięć akurat mam tragiczną, Szatanku ale jakie to ma przełożenie na moje realne życie? Wymieniłeś cechy które Tobie się podobają w kobietach lub których się w kobietach obawiasz.

Ale to mnie nie czyni szczęśliwszą.

 

Jedyne szczęście dają pozytywne relacje międzyludzkie. 

A te wraz ze spadkiem atrakcyjności kobiety, w przypadku meżczyzn się osłabiają.

Bazujesz na idealnym życiu kobiet, ale tych atrakcyjnych do 25 czy 30 rz, nie biorąc pod uwagę tego jak wygląda nasze życie dalej.

 

W atrakcyjności męskiej nie chodzi tylko o forsę ale też o obycie, spokój, dawanie poczucia bezpieczeństwa.

Na czym byś wolał budować atrakcyjność? Na swoim wyglądzie? Zeby panny lecialy na Ciebie bo jesteś przystojny? To byłoby by wg. Ciebie mniej puste?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, deomi napisał:

Nic, niczym nie zaowocuje, bedę starą babą, prędzej czy później, z wszystkimi tego "atrakcjami" i przywilejami starej zrzędzącej, nieszczęśliwej baby.

O jakich atrakcjach mówisz? Przecież możesz dalej mieć swoje zainteresowania relacje itp.

 

 

Edytowane przez Ramzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki czarny humor :).

 

Fakt, że Stwórca feler zrobił i tak te kobitki długo żyją (tlen zabierają), ale jest nadzieja, świat idzie z postępem i może kod dna ustawią tak, by w wieku, gdy stuknie 35l kobietki będą padać jak muchy, no dobra max 40l :D.

Problem by się rozwiązał i wszyscy zadowoleni :D. 

 

Proszę się nie gniewać, stara pudernica jestem :D.

 Młodość to młodość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.