Skocz do zawartości

Po co żyć, kiedy można nie żyć?


Rekomendowane odpowiedzi

No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszą koleżankę polkę z pięknymi pośladkami naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej osoby jak dziewczyna z pięknymi pośladkami ze studniówki .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z niej robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile ona zrobiła ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle naszą koleżankę ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to ona jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to dobry smak i prywatność ,widac że się nie masz zahamowań i nie nauczono cie wychowania w szkole ,widac nie szanujesz innych ludzi to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim była ta dziewczyna ze studniówki jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ona bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu rodziców ani nikogo kto by wam wytłumaczył zasady wychowania nie chodzi tutaj o zwykłe zasady, o mnie ale wogóle ogólnie o zasady wychowania żeby mieć jakąs godnosc bo ta dziewczyna nikogo nie obrażała a ty za co jaobrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ta pani ze studniowki ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po jakis podrecznik dobrego wychowania i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz innych to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi.
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał:

 jak wieść niesie najlepszy grill, zawsze pod garażem.

Z uwagi na notoryczne pijanstwo w akademiku, w ktorym mieszkałem - kierownik wprowadził zakaz picia alkoholu w obrębie akademika.

Już w pierwszym dniu z daleka było widać, że zakaz jest rygorystycznie przestrzegany.

Mianowicie - studenci brali do rąk butelki z piwem - wychylali się przez okna będąc trzymanymi za nogi i dupy przez kumpli w pokojach i w ten sposób opróżniali kolejne butelki z piwem.

Wypijanym poza obrębem akademika - wyznaczanym przez płaszczyznę jego elewacji.

 

Pijaństwo więc nie zmalało.

 

Jakieś dwadzieścia lat temu jerzy Urban w opublikowanym w "NIE" felietonie p/t "Zniewalający czar PRL" przypomniał jak to kiedyś pod pseudonimem "Jerzy Kibic" napisał do o ile pamiętam "Szpilek" artykuł dotyczący szerzenia się sztuki starożytnej pośród mas pracujących.

 

Otóz w pewnym barze mlecznym w Warszawie pewien robotnik wpadł na śniadanie. I w czasie konsumpcji zauwazył że w mlecznej zupie pływa włos krótki a kręty jak róg Wojskiego z filmu Wajdy.

Wezwano Sanepid, który stwierdził po wykonaniu profesjonalnych analiz, iż zanieczyszczeniem pożywienia jest damski włos łonowy.

Wszczęto postępowanie, podczas ktorego damski personel baru, bez rwania jego lakierowanych paznokci ochotnie zeznał iż kierowniczka baru, lat 51, każdego poranka, nim kuchnia rozpoczęła przygotowywanie posiłków - nakazywała całe mleko przewidziane do użycia danego dnia - grzać jej, wlewać do wanny, w której następnie się kąpała.

Z racji, że ilosć towaru musiała się zgadzać - z wanny mleko wybierano dokładnie po kąpieli kierowniczki i kierowano wprost do kotłów, gdzie gotowano klientom zupę.

 

Dociśnięta przez Sanepid (i milicję obywatelską) kierowniczka przyznała się, że wielkie wrażenie zrobił na niej film "Kleopatra" o starożytnej, egipskiej królowej, granej przez Elisabeth Taylor, która miała piękne ciało, a zwłaszcza skórę

I dlatego też kierowniczka brała codziennie mleczną ablucję by być wiecznie młodą i piękną jak Liz.

 

Artykuł opublikowano pod tytułem "Piździ włos a kultura klasyczna"

 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rycerz76 napisał:

Motywacja negatywa żyję na złość innym "skurwysynom".

Motywacja pozytywna bo mogę i chcę.

Otóż To. Jestem więc coś mogę, jestem więc przegram wiele razy, jestem więc stoję mimo porażek. Warto chcieć coś w życiu osiągnąć. To trudna gra wiadomo, ale co jeżeli faktycznie kara za brak chęci do minimum starań mogłaby okazać się bardzo sroga (Analogicznie do chrześcijańskiego wierzenia, że samobójcy nie pójdą do piekła).

 

Więc skoro można żyć i stawać się lepszą wersją siebie, to czemu by tego nie robić. Głowa do góry, a nie jakieś użalanie się na miarę małolatki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei to przy najbliższym grillu spróbuj grillowanego banana zawiniętego w folię aluminiową. Po grillowaniu rozcina się skórkę i polewa likierem waniliowym. Na koniec cynamon do smaku ;) 

Można też zawczasu przygotować rozciętego banana i do środka powkładać kawałki czekolady. I co kukurydza spoko?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc ten temat przypomniał mi się kawałek Kelthuza "Każdego szkoda". ;) 

 

Cytat

Żyjesz na tej smutnej planecie 
Mroczna pustka otula cię do snu 
Boga nie ma już w tym wszechświecie 
Tylko ciemność panuje tu 

Przez tyle wiosen, lat i jesieni 
Sądziłaś, iż to cierpienie ma sens 
Pozwól, że wyrwę cię z otumanienia 
Tam nic już nie ma, oprócz dalszych klęsk 

REF: 
Każdego szkoda 
Ale cóż zrobić 
Albo się zabić 
Lub nie urodzić 


II 
Kotwiczyłaś się na błahych sprawach 
Naród, rodzina, macierzyństwa zew 
By odpędzić bezczynność, sublimowałaś 
To wszystko na nic, gdy z mózgu płynie krew 

Kiedy świat twej iluzji zamienił się w pustkę 
I co teraz, się pytam, gdy zniknął twój duch? 

 

https://kelthuz.bandcamp.com/track/ka-dego-szkoda

 

?

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.