Skocz do zawartości

Smartfon do ok. 1200, 1300 PLN dla ex klawiszowca.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, mój kolega całe życie miał zwykłe komóreczki klawiszowe, bez bajerów. A teraz chce zakupić smartfona - budżet do ok. 1200 PLN, ważne żeby miał w miarę niezły aparat, wielkość niech będzie 5 - 5,5 cali, może być i 6 cali.

 

Brać xiaomi czy ogarnie za ten hajs jakiegoś huaweia nowszego? A może pokofona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał czegoś z OnePlus może to i chińczyk ale konkuruje z flagowcami. Xiaomi też jest dobre sam używam na co dzień i nie narzekam. 

 

Tutaj dam link do oneplus 6 troszkę drożej ale wart swojej ceny + kod rabatowy ,,12MCOP68" 

https://www.banggood.com/OnePlus-6-6_28-Inch-199-AMOLED-Android-8_1-NFC-8GB-RAM-128GB-ROM-Snapdragon-845-4G-Smartphone-p-1297166.html?utm_source=tradetracker&utm_medium=tradetracker_fr&utm_content=rambo&utm_campaign=171762&aff_key=12%3A%3A171762%3A%3A0b004n9rk9na%3A%3A%3A%3A1546982729&aff_campaign=15981&ID=530409&cur_warehouse=HK 

Z kodem za 1584,10 zł może komuś się przyda ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Huawei Mate 20 Lite. Ma metalową obudowę, mega szybki, nie mam żadnych zarzutów do niego. 

Ekran bardzo żywiołowy, aparat świetny. 

Ogólnie to ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością wykonania tego telefonu, bo jak go trzymam w ręku to czuć jakość po prostu. Mam odczucie, że nie trzymam zabawki, ale solidnie przemyślany sprzęt.

Edytowane przez Carl93m
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, brama85 napisał:

Mam S7 i polecam. Dałem mniej niż 1300 PLN. Najlepszy wybór za te pieniądze.

Mam S7 flatt od 9 miesięcy.Kupiłem używany w etui spigen z dobrym szkłem hartowanym jest praktycznie niezniszczalny.

Wtedy dałem za niego 950zł.Jeśli kolega chce większy ekran niech weźmie wersję s7 edge.

 

PS może być używany np iphone 7 ale po bardzo dobrym research*u.

Edytowane przez Maninblack
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prywatnie LG G6. Ma najnowszego androida, dobry aparat zwykły oraz szerokokątny. Duży ekran. Jest wodoszczelny, dobry wyświetlacz o dużej rozdzielczości. No i szkło ekranu jest całkowicie płaskie i dobrze do niego przylega szybka ochronna.  Polecam, dobry smartfon o dobrych parametrach pojemnej baterii.

 

Fajnie opisany jest tutaj.

 

https://komorkomania.pl/t/23433,lg-g6

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia dziękuję za odpowiedzi, z tego wszystkiego wybrałem najlepszą opcję która najmocniej spełnia potrzeby kolegi, czyli hujaweja 20 lajt - w tej cenie najlepszy aparat, bardzo ładny, dobra bateria, ponoć świetny GPS, a jest do przytulenia za 1400 zeta w x-komie czy na morelach.

 

I mi się też mocno spodobał. Pocophone np. szybszy, ale co z tego skoro aparat gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.