Skocz do zawartości

Śpię dziś z psem. Dla forumowicza nie ma miejsca w małżeńskim łożu.


Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, brama85 napisał:

Żona stwierdzila, że cały dzień siedzę na forum i ją olewam. Nie mam co dziś szukać miejsca przy niej. 

@brama85 Stać ją na fochy to w takim razie to ona powinna lecieć spać na kanapie . Jakby już spróbowała kontrować to nie ma, że argument "jestem w ciąży" powinien na ciebie działać. Jak dla mnie próbuje cię totalnie zdominować, nie daj się stary. Tak w ogóle to czyje  jest łoże małżeńskie ( z perspektywy włożonych pieniędzy w jego zakup)? Jeżeli twoje to jak coś to tylko ty już masz prędzej prawo do decydowania, czy twoja małżonka za dobre zachowanie jest godna z tobą spać czy nie.   :P

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RealLife napisał:

Nigdy nie widziałem tak wiernego stworzenia jak pies. Nawet za 1000 lat ewolucji nie dojdziemy do takiej wierności. To jest faktycznie jedyne stworzenie, które cię nie opuści. Skąd ewolucyjnie wykształcił się u psow taki mechanizm to nie  wiem.

Nie wiem czy tresurę psów zapoczątkowali neandertalczycy  czy dopiero homo sapiens. Ale oba humanoidy zapomniały o tresurze kobiet.

  • Like 3
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wyloguję z forum. Będę czujny.

2 minuty temu, Jorgen Svensson napisał:

Przecież księżniczki nie pierdzą i kupy nie robią. 

Trzeba by było zapytać się miłośników lizania tych okolic.

Edytowane przez brama85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RealLife napisał:

Nigdy nie widziałem tak wiernego stworzenia jak pies. Nawet za 1000 lat ewolucji nie dojdziemy do takiej wierności. To jest faktycznie jedyne stworzenie, które cię nie opuści. Skąd ewolucyjnie wykształcił się u psow taki mechanizm to nie  wiem.

W Moim mniemaniu pies wykorzystuje człowieka by mu się lepiej żyło. Ma schronienie i jedzenie za friko. A co daje w zamian?

Ok może odpowiednia tresura daje tą wierność i przydatność psa. Aktualnie duża część z Nich żyje Sobie lepiej niż niektórzy z ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.