Skocz do zawartości

Śpię dziś z psem. Dla forumowicza nie ma miejsca w małżeńskim łożu.


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, brama85 napisał:

Dzisiaj się wyloguję z forum. Będę czujny.

Trzeba by było zapytać się miłośników lizania tych okolic.

Robią kupę i pierdzą co nie przeszkadza w całowaniu tego otworka po prysznicu. 

 

Jak na razie to ty śpisz z psem. Żałosne. Wyczuwam panikę i śmiech przez łzy u ciebie. Pani cię ładnie tresuje. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubek trolling trolla najwyższym poziomem wtajemniczenia. 

1 minute ago, Tomko said:

Robią kupę i pierdzą co nie przeszkadza w całowaniu tego otworka po prysznicu. 

 

Niektórzy przysięgają miłość, a po pół roku przysięgają miłość już komu innemu. Zupełnie nie pamiętając kumu przysięgali wcześniej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest @brama85, raz za razem zakładasz tematy jak tu należy postępować z kobietami, a tu co za kwiatek? z psem śpisz? coś nie działają te Twoje kopiowane teksty od mistrzów PUA-SRUŁA, nie mam nic personalnie do Ciebie, ale zastanów się trochę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, The Motha napisał:

Jak to jest @brama85, raz za razem zakładasz tematy jak tu należy postępować z kobietami, a tu co za kwiatek? z psem śpisz? coś nie działają te Twoje kopiowane teksty od mistrzów PUA-SRUŁA, nie mam nic personalnie do Ciebie, ale zastanów się trochę.

A myślisz,  że znam złote rady jak postępować z ciężarną żoną nabuzowaną hormonami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, brama85 napisał:

A myślisz,  że znam złote rady jak postępować z ciężarną żoną nabuzowaną hormonami.  

Może jej zapytaj jak postępować, to może się czegoś nauczysz.

Bo dla mnie to wygląda trochę komicznie przyznam Ci szczerze, bo wpierw są złote rady dla innych, a potem żonka wyrzuca Cię z łóżka i się tym chwalisz na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, brama85 napisał:

Opowiedziałem jej o idei forum.

Po co? Co jej dokładnie opowiedziałeś, jaka jest idea Forum?

 

2 godziny temu, brama85 napisał:

Gdy jemy wspólnie śniadanie słucham sobie audycji Marka.

Co Tobie to daje?

 

2 godziny temu, brama85 napisał:

Jej reakcja

mnie nie interesuje. Ale Twoja tak.

 

@Krugerrand Ci dobrze mówi, @brama85, to jest poważna sprawa, nt. kontroli i dominacji w związku. Ale to chyba już sam wiesz.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dzieciach facetom też odwalają hormony ze szczęścia i zdezorientowania. Na potomstwo nikt nie jest gotowy tak naprawdę. Człowiek nie wie co robić, szukając stabilnego punktu znanej rzeczywistości tymczasem ten brzuch i nieznane się powiekszają. U kolegi jest x 2 więc radość/szaleństwo jest zwiększone.

@brama85

Zajmij się więcej żoną, a nie forum obecnie, nawet spasuj z forum w ogóle. Swoje się naczytałeś i wiesz co i jak. Odsypiaj dobrze w nocy, zbieraj siły - będą Ci potrzebne. Rośnie Twoje potomstwo, wejdziesz zaraz do kasty tych, którzy przekazują swoje geny dalej :) To zobowiązuję, dlatego zachowaj klasę. Demonstracje (audycje przy śdiadaniu) są słabe. Lepiej gdybyś zapytał po ludzku, jak sie partnerka czuje. Pamiętaj, że powody do rozwodu na pewno jeszcze kiedyś znajdziesz, nie ma co tego przyspieszać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Exar napisał:

nawet spasuj z forum w ogóle. Swoje się naczytałeś i wiesz co i jak.

Ja myślę że dla niego to Forum to wentyl psychiczny, jak zostanie sam na sam z żoną oraz dziećmi i tą całą sytuacją to nie będzie miał wsparcia i zwariuje albo coś.

 

15 minut temu, Kubek napisał:

Jak go dobrze owinie powertape'em to nie ma opcji żeby pękł.

A gdzie wtedy zabawa?

Z taśmą technicznie OK, ale to bez polotu, bez dreszczyku emocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem "projekt forumowicz" pokazałem jakie mogą być konsekwencje ukazania kobiecie świata, który powinien być zarezerwowany tylko dla mnie. Dostanę przez was depresji. 

Edytowane przez brama85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, brama85 napisał:

Stworzyłem "projekt forumowicz" pokazałem jakie mogą być konsekwencje ukazania kobiecie świata, który powinien być zarezerwowany tylko dla mnie.

Dzięki, ale my to już wiemy ;)

 

58 minut temu, brama85 napisał:

Dostanę przez was depresji. 

Jasne, ja wiem, nasza wina, spox ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłeś...czy dałeś się złapać??

Mało razy Marek wspominał w audycjach czym takie coś może się skończyć, mało się mówi jak reagują kobiety jak się dowiadyją że ich misio łazi po forum dla " mizoginów, inceli  oraz innych frustratów " i słucha audycji " Czarnego  lidera " który pierze  mózgi biednych misiów ? To teraz cierp i ponieść konsekwencje, ukoż się przed swoją foczką, albo jebij ręką w stół i powiedz " NIE " , bo jak teraz tego nie zrobisz...to nie zrobisz nigdy!!!

No i nie pękaj, nie wpadaj w depresje, i z tym yorkiem to delikatnie ...bo to małe pieski, dla pewności kup jak wyżej kolega polecił taśmę wzmacnianą i zepnij go dobrze w pasie....

Edytowane przez wojkr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz powiedzcie, jak się ten temat ma do:

Dnia 22.12.2018 o 17:18, brama85 napisał:

Jako samiec alfa i bad boy, żeby nie było.

 

W sumie można to skleić z tytułem i wychodzi:

Ja, brama85:

Jako samiec alfa i bad boy śpię dziś z psem. Dla forumowicza nie ma miejsca w małżeńskim łożu.

 

Niektórych życie weryfikuje wyjątkowo szybko ;)

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.