Skocz do zawartości

Wolność!!!!


Rekomendowane odpowiedzi

@zuckerfrei @realista uścisku nie było :P Ale na czytaniu wyroku zaczynającego od słynnego: Rozwiązuje małżeństwo(...), ex łzy w oczach, a ja kamienna twarz.... I gspi się na mnie jak na złoto. Dziwne uczucie:huh: Chyba sentyment jej wrócił.

@mac pierścionek? Chyba ring na małego :D

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosze Red napisał:

@Still a jak kwestie finansowe, nie zostałeś nadmiernie ostrzyżony przy rozwodzie? 

150 za sprawę. 580 alimentów, tyle ile płaciłem dotychczas. 

@Normalny Bez ograniczeń kontakty. Władza rodzicielska dla ex, ale mamy wspólnie decydować o synu. Bez mojej zgody, nic nie może zrobić. 

 

Sprawa trwała 45 minut. 

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, giorgio napisał:

Mogłeś zadbać o oprawę muzyczną tego wydarzenia.

Jak pojawilem się z adwokatem... Mina ex bezcenna :D Za resztę można płacić mastercard :)

4 minuty temu, Mosze Red napisał:

@Still gratuluję, ale bardziej chodziło mi o podział ruchomości/ nieruchomości o znacznej wartości jak dom/ mieszkanie/ auto. 

Jesteśmy umówieni na rozmowę w tygodniu, co do majątku. Jeżeli nie dojdziemy do porozumienia, zakładam sprawę o podział majątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Still napisał:

No może nie młodym ale kawalerem

Mów o sobie tak jak ja.

A mianowicie - "jestem kawalerem po regeneracji i - jak to powtarza p. były premier Jarosław Kaczyński - "jest to już u mnie stan stały""

 

3:37 tutaj:

 

 

I drugie pytanie przy okazji - jaki masz samochód ?

Najlepiej się do tej operacji nadaje jakieś kombi, SUV a z sedanów idealne jest Volvo 740.

Chodzi o to, żeby tylna szyba była jak najbardziej pionowa.

 

Piszesz sobie na niej "JUST DIVORCED" i jeździsz z tym aż się znudzi albo zmyje :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

Łzy kobiety, grzechem męższczyzny. 

@Still ona se odbije. ?

Wracam z rozprawy, jadę tankowac auto, a że Orlen koło jej gacha, patrzę ona za mną ;) pojechała się pozalic, pochwalić nie wiem ??

6 minut temu, Normalny napisał:

Władza rodzicielska dla ex? Nie rozumiem. Czy chodziło Ci, że miejsce zamieszkania dziecka przy ex? 

 

Niskie aliementy.

Chciała mnie pozbawić władzy rodzicielskiej pod względem edukacji, zdrowia czy wyjazdu za granicę. Nie udało się jej. No ale może apelowac. Tak więc bitwa trwa.... 

7 minut temu, Bonzo napisał:

 

I drugie pytanie przy okazji - jaki masz samochód ?

Peugeot 207, ale naklejeczki poszukam :)

 

 

Aha sędzia złoto! Ale o tym później napiszę więcej. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukała kontaktu. Właśnie do niej cos dotarło: to koniec. Teraz (tylko dla ochotników) wczuj się w gacha. Co on bedze miał przez 3 najbliższe dni. Chyba, że będzie chlipać po kryjomu i robić dobrą minę do złej gry, aby nie spłoszyć nowej gałęzi. Nie bój żaby @Still cos ją w serduszku, tak dokładnie za serduszkiem będzie mierzić, mam nadzeje, że Ciebie jak najmniej. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zuckerfrei napisał:

 cos ją w serduszku, tak dokładnie za serduszkiem będzie mierzić, mam nadzeje, że ciebie jak najmniej. 

Sedzina pyta, czy uczucia względem żony ustały...? 

A ja: Zdecydowanie tak. ?

Sedzina mówi, proszę nie krzyczeć, zrozumiałam Pana. 

 

Edytowane przez Still
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.