Skocz do zawartości

Zdradziłam misia to jego wina.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Dziś na jednym z portali pewna pani chwaliła się tym że w pewnym mieście miała kochanka.

 

Kiedy napisałem jej ze moim zdaniem jest to złe zachowanie kiedy jest z jednym a kocha się z drugim usłyszałem...

 

'' Jeżeli kobieta zdradza swojego mężczyznę z kochankiem to znaczy że z tym mężczyzna jest coś nie tak ''

 

Nie chciałem się kłócić bo mechanizmy obronne ta pani miała silniejsze niż racjonalne myślenie i mimo tego że to nie jest żaden wyjątek w tym co powiedziała ta pani, to mimo wszystko cały czas ta pokretna logika mnie zastanawia...

 

Na koniec dodała że co to za facet jeżeli pozwala na to żeby jego kobieta go zdradzala z innym.

 

Także jeżeli wasza myszka odda się w objęcia innemu zostaje wam jedynie zanurzyć swoje myśli i zastanowić się nad tym co zrobiliście źle drodzy bracia.

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wrotycz napisał:

Podaj źródło, poczytamy całość i odniesiemy do całości. W kontekście jaki to przedstawiłeś brzmi to dość jednoznacznie i nie ma się o co kłócić.

 

Nie moge podać ponieważ było to na żywo przez kamerkę i nie ma żadnego zapisu ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winę za to że kobieta zdradza ponosi mężczyzna - jej partner bo :

- był za dobry,

- był zły,

- nie było go gdy potrzebowała porozmawiac, wyżalić się przytulić

- czuła się taka samotna,

- nie dostrzegał jej potrzeb ...etc, etc..

Najlepiej jak winę za swoje czyny zrzuci się na kogoś innego, wtedy można spojrzeć sobie samemu w oczy w lustrze, taki tam element mechanizmu wewnętrznej obrony, który ludzie sobie sami wykrztałcili - nie dotyczy to tylko pań, bo większość ludzi swoje porażki tłumaczy czyjąś winą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś od mężatki słyszałem, że zdradziła swojego męża, bo chciała być od niego lepsza (pierwsi partnerzy seksualni, ona dziewica, on prawiczek). Po zdradzie uważała, że zrobiła mężowi "PRZYSŁUGĘ". A dlaczego? Nabyła doświadczenia i nowych kwalifikacji, które przeniosła do wspólnego łoża. 

 

Kobiety. Nie wiadomo, czy płakać, czy się śmiać szczerze mówiąc. To straszne, usłyszeć coś takiego, ale również niesamowicie zabawne. Jaki proces myślowy doprowadził do takich wniosków :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POTĘŻNY badaczy ludzkiej seksualności, profesor, autorytet medialny - wypowiedział się w tej sprawie ROZSTRZYGAJĄCO. I to jest wiedza, jaka powinna być rozpowszechniania w zakresie nauczania o ludzkiej seksualności, może biologii itd. 

 

Bo bez tej wiedzy wszelkie gadanie o potrzebie KOMUNIKACJI, ZROZUMIENIA itd. - nic nie da. Właśnie prawdziwe zrozumienie wynika ze znajomości takich cech jak ta przedstawiona w filmie. 

 

 

Edytowane przez KurtStudent
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.01.2019 o 12:24, Superego napisał:

' Jeżeli kobieta zdradza swojego mężczyznę z kochankiem to znaczy że z tym mężczyzna jest coś nie tak ''

Normalka. Racjonalizacja nr 1749.

 

Dnia 9.01.2019 o 12:24, Superego napisał:

Nie chciałem się kłócić bo mechanizmy obronne ta pani miała silniejsze niż racjonalne myślenie

Czyli zdrowa, przeciętna kobieta.

 

Dnia 9.01.2019 o 12:24, Superego napisał:

to mimo wszystko cały czas ta pokretna logika mnie zastanawia

Młodyś jeszcze lub mało związków za sobą. No nic, rozkminiaj dalej, dobrze że Cię zastanawia a nie wkurwia, tzn. nie podchodzisz do tego zagadnienia emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/9/2019 at 11:24 AM, Superego said:

 

'' Jeżeli kobieta zdradza swojego mężczyznę z kochankiem to znaczy że z tym mężczyzna jest coś nie tak ''

Jesli zacytowales to zdanie doslownie, to nie kumasz jak myslą baby. 

 

W tym zdaniu zawarty jest niuans. 

 

Oczywiscie to jest racjonalizacja, ale nie tak dokladnie jak to slyszy facet. 

 

Ona mowi, ze on jest pizdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Łabędź napisał:

Każda kobieta jest jej źródłem. Gwarantuje wejdźcie w związek i opuśćcie garde

Dosłownie! Nagle okazuje się, że miała grupe orbiterów gdzie ustawiała ich w kolejce do potencjalnego związku.

Złapiesz na zdradzie i usłyszysz wiele ciekawych i niespójnych słów z ust kobiety. Najgorzej jak w to uwierzysz, bo zazwyczaj chce cię wjebac kilometr pod ziemie!

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.