Skocz do zawartości

Najbogatszy facet swiata sie rozwodzi.


Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, TheShy said:

Hm... ciekawe co kieruje takimi małżeństwami na rozwód? Zawsze byłem ciekaw. Żyją jak pączek w maśle, mogą mieszkać na osobnych kontynentach, w jakim, k*rwa celu brać rozwód? Ludzkie zachowanie nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać... 

Może nuda? Walka o te 135 mld. USD będzie zajadła i trwała latami. I te dylematy, kto bierze basen a kto wodę z basenu ... .

Edytowane przez Orybazy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TheShy napisał:

co kieruje takimi małżeństwami na rozwód? Zawsze byłem ciekaw

Często bogaci ludzie też są świadomi matrixa, inteligentni i doceniają duchowość. Małżeństwo to kontrakt, który blokuje ich energię, więc muszą go oficjalnie rozwiązać by się energetycznie uwolnić. Mieszkanie na innym kontynencie praw karmicznych nie anuluje. 

 

lub

 

bo mogą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież mogą żyć jak po rozwodzie, nie mając go. Czyż nie? To nie zakamarki Sosnowca, gdzie kłócące się małżeństwo z dwójką dzieci jest zmuszone mieszkać ze sobą, bo ani jedno ani drugie nie ma za co się wyprowadzić ;). Chociaż, co ja gadam, nie znam się na małżeństwach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, CocaineIsMyWife said:

Niezbyt urodziwa ta Pani...   (niezbyt razem)

Co kto lubi. Pan też modelem nie jest i pamiętaj, ze pobrali się 25 lat temu, jak jeszcze nie było Amazona a Bezos pracował w korpo.

Urodą byli w miarę dopasowani. I widać co pieniądze potrafią zrobić dla kobiety - subiektywnie wygląda nieco lepiej niż w 1994 a minęło 25 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.