Skocz do zawartości

Cypis i Rafonix dissują Magicala.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

 

To bardzo konsekwentne, że Cypis nawijający non stop o patologii twierdzi, że to jedynie takie jego alter-ego oderwane od rzeczywistości [#podmiot_liryczny] i dystansuje się mocno od takich klimatów.

Pewnie wizerunek Rafonixa na streamach, wyrzucanie kobity z mieszkania w amoku alkoholowym, czy wyzywanie przypadkowych ludzi na omegle w obrzydliwy sposób oraz ich matek oraz podobne akcje, to też

tylko taka konwencja, a w rzeczywistości to kulturalny intelektualista o gołębim sercu. :) 

 

Chociaż sam tekst, nie powiem, momentami nawet zabawny i sprawnie napisany, biorąc pod uwagę konwencję.

Zresztą lubię trochę kawałków Cypisa z '15-'16 roku, nowsze jakoś mi nie leżą.

 

Jednak po tej spinie Cypisa z Fazim przy niedoszłej płycie Nagłego Ataku Spawacza i obserwowaniu, jakich metod się chwytał gdy tracił grunt pod nogami, widać, że to raczej oportunista mocny

i jakoś nie przepadam za nim zbyt mocno. Jednak biorę pod uwagę, że pewnych wątków tej sprawy mogłem nie poznać, dlatego daleko mi do krzyczenia w stylu "j**bać cypisa" itp.

zresztą nie jestem mentalnym gimbem. ;) 

 

 

Ciekawe, że jakoś Faziego Cypis i Rafonix nie zdissowali, prawilnie przypominam dissy Faziego na Cypisa i Rafonixa:

 

 

 

@MoszeKortuxy Zaznaczam, bo może przegapisz, a tego to się nie spodziewałem heh.

 

A Wy co myślicie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafonix po "walce" z Magicalem mocno nabrał krzepy, a co on właściwie dokonał? Wyszedł na solo z tłustym dzieciakiem, co nigdy w życiu się z nikim nie bił, i ten sobie złamał piszczel? Rafonix nic w klatce nie pokazał, nic nie zobaczyliśmy ciekawego...

 

Diss trochę drętwy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magicalowi każdy by dał radę. Gościu co lata pije, jest otyły nie ma w ogóle krzepy do sportu. Kilka miesięcy przed walką brał testosteron hah. 

 

Marek masz rację Rafon nic nie dokonał, ale nie zaprzeczysz, że ta walka nie ważne z kim a bardziej jej przebieg nabiła Rafonowi sporo fejmu i popularności jak by na to nie patrzeć. Tu nie ma co doszukiwać się MMA tam go nie ma wcale. Tu bardziej chodzi o fejm, pokazanie kto jest silniejszy i o widzów, którzy ślą donejty. Rafon mimo swojego stylu życia był szybszy, agresywniejszy Magical był lekko obsrany. 

 

Swoją drogą co trzeba mieć w głowie aby wysyłać donejty w kwotach 500-1000 zł gościowi, który najebany gada z laską przez OME... Jako ludzkość zabłądziliśmy i to bardzo. 

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kimas87 napisał:

Swoją drogą co trzeba mieć w głowie aby wysyłać donejty w kwotach 500-1000 zł gościowi, który najebany gada z laską przez OME... Jako ludzkość zabłądziliśmy i to bardzo. 

Wykreowano popyt. Gościu umie zarabiać. A zawsze zarabia się na frajerach. Po prostu trzeba umiejętnie sprzedać siebie oraz produkt (chyba, że samemu się jest dobrze wykreowanym produktem).

 

XXI wiek to konsumpcja usług i to przeważnie wirtualnych, takich nienamacalnych. Jedyne co jest realne to pieniądze(i z tym też można polemizować). 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.