Skocz do zawartości

Rynek seksualny


alpha90

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, użytkownik Alpha90 został przeze mnie zbanowany. Zapytacie dlaczego? Ponieważ dopiero teraz doczytałem, co pisał o mnie. Boję się kobiet, jestem oszustem, nikt mnie nie czyta, jestem żałosny, mam chorobę psychicznę, oszukuję młodych ludzi... Postawcie się w mojej sytuacji. Przychodzi ktoś do was, tworząc wam kilkanaście ciężkich zarzutów. Można na nie odpowiedzieć, stracić godzinę, dwie na pisanie, co nic nie da - bo psycholog i tak nie uwierzy. W jego mapie świata jestem oszołomem i koniec, po co z tym dyskutować? Ale skoro te miejsce ja utrzymuję, po prostu nie wypada by ktoś personalnie mnie obrażał i zarzucał oszustwo. Nie obrażam się, ale w moim domu nikt na dywan wypróżniać się nie będzie - ani na moich adminów.

 

Nigdy by mi nie przyszło do głowy, tworzyć analizę psychologiczną komuś, kogo przeczyta się kilka linijek - a Alpha to robił. Moim zdaniem (oczywiście mogę się mylić), to partacz a nie psycholog. Nie tak się rozmawia z ludźmi, nie tak prowadzi dyskusję - nie za pomocą oskarżeń. Moja decyzja jest ostateczna.

 

 

Dla mnie osobiście mogłeś go zostawić. Zabawny był ten mega psycholog. A że ci wrzucał to jebał go pies. Kto ma wiedzieć ten wie jak jest naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trololol, no Marku ośmieliłeś się zbanować, to teraz będziesz miał jazdy u pana psychologa :D

 

Edit: Alpha90, dopóki pisałeś z sensem i na temat nikt nie miał pretensji, nawet otrzymywałeś zachęty do kontynuowania tematu. Ale część ludzi tutaj jest uczulonych na psychologiczny bełkot, zwłaszcza taki na ich temat. W każdej wypowiedzi starasz się umiejętnie (mam na myśli widzę cel i sens w wielu sformułowaniach, których używasz, to jest celowe) zmanipulować odbiorców i przeciągnąć ich na swoją stronę. Niektórzy to widzą, inni nie. Wielką zaletą nauczenia się manipulacji ludźmi jest to, że widzisz wyraźnie kiedy ktoś chce zrobić to samo z Tobą i w pewnym sensie zyskujesz immunitet na manipulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj, klakierzy nie są potrzebni. Czekam na Marka.

 

Czekaj, czekaj :)

 

Bracia, beka czy nie beka, nikt nie ma prawa obrażać moich samców - czy jest to admin, czy użytkownik. Pisanie o kimś że jest pełen lęku, chory psychicznie czy kogoś oszukuje, to nie oszukujmy się - jest to atak. Ukulturalniony, ugrzeczniony, wygłaskany - ale ma za zadanie uderzyć i dokonać spustoszeń, na co ja nie wyrażam zgody. Ja wiem jak pracuje dobry psychiatra, i nigdy tam nie ma agresji i napastowania. Nigdy u fachowca - a jest u partacza. I jak widać tenże wyżej wymieniony, zakłada nowe konto i nie potrafi się pogodzić z moją decyzją. Ale co za problem? Poświęć dziesięć lat życia, zgromadź grupę inteligentnych gości wokół swoich "rozkmin", później załóż forum i już możesz obwieszczać swej owczarni psychologiczną prawdę objawioną. Oczywiście za wszystko płać ze swojej kieszeni. I wtedy możesz autorytarnie rządzić, banować i rządzić się jak ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawia skąd w ludziach taka misja, żeby innym powiedzieć że nie mają racji. Skoro nie mają to najpewniej pierwsi się o tym przekonają.

 

To silne poczucie - świadome bądź wyparte - że jest się nikim; czyli kompleks, niskie poczucie własnej wartości. Wtedy można się rozwijać, pracować nad sobą - odkryć swą Boskość, albo jest znacznie lżejsza droga. Przeczytać 50 książek od psychologii, uznać że się jest ekspertem w zakresie wiedzy o człowieku, i udowadniać swoją mądrość plebsowi. W tym akurat przypadku, mieliśmy do czynienia z naprawdę ostrym atakiem psychicznym (energetycznym), mającym upodlić przeciwnika. Dlatego post Banity skierowany do mnie, skasowałem bez czytania - atak nigdzie nie doszedł, a ja czuję się świetnie. Ciekawe co rozgrywa się w układzie limbicznym Pana Magistra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby teraz mieć magistra, trzeba tylko płacić oszustom, mamiącym młodych, naiwnych ludzi że dają im wykształcenie i pracę. A tworzą tylko ludzi, których jedyną szansa jest ucieczka na zachód. Jak mi tata opowiadał, to przedwojenny magister czy już po wojnie, kiedy ci nauczyciele wykładali, to był ktoś, komu się kłaniano - poziom był szokująco wysoki, nawet zdolności i talenty nie pomagały, trzeba było bardzo ciężko się jeszcze uczyć. Teraz płacisz i masz magistra psychologii albo marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł z N. mam na myśli dopasowanie kobiety do mojego gustu dotyczącego urody. Z cech psychicznych i tzw chemii pasuje mi jeszcze mniej kobiet i dzięki temu uważam swój związek za wyjątkowy.

 

Brzytwa przejawiasz w swoim myśleniu schemat charakterystyczny dla porzucenia. Takie osoby myślą, że muszą być same i mają silne poczucie oddzielenia od reszty jakby obserwowali świat "zza szyby". Takie osoby są chłodne emocjonalnie, dla partnerki w związku bywają niedostępni emocjonalnie i mają zapędy dyktatorskie. Chcą mieć na wszystko teorię, wszystko chcą kontrolować i czują się inni od reszty społeczeństwa, czym rekompensują sobie brak miłości i bliskości. Próbujesz stosować racjonalizację i wmówić sobie oraz innym, że nie potrzebujesz niczego do szczęścia, a każdego kto żyje normalnie oceniasz jako przeciętniaka podłączonego do matrixa.

 

To, że urodziłeś się sam i tak umrzesz nie oznacza, że musisz żyć w samotności i emocjonalnym oddaleniu. Wzorzec odrzucenia może pojawić się we wczesnym dzieciństwie jako reakcja na nieudane więzi rodzicielskie (zazwyczaj z matką, ponieważ ta relacja jest dla dziecka ważniejsza), niezrozumienie potrzeb emocjonalnych przez rodziców, ale może też powstać dużo później jako reakcja na nieudane związki z płcią przeciwną.

kuzwa - filozof forumowy nam sie objawil... Mistrzu - moze kiedys zakumasz ze kazdy czlowiek jest sam i samotny - twoja potrzeba 'bliskosci' to tylko wyparcie i zaprzeczenie, reszta to pierdolenie.

 

Teraz dopisze moje wrazenia po doczytaniu reszty - po pierwsze - szkoda ze nasze pieniadze ida na ksztalcenie takich ' fachowcow'. Po drugie - 'psychologia' to nawet nie jest zadna nauka - tezy ktorymi sie posluguja nie sa falsyfikowalne. Po trzecie - wykonywanie tego zawodu powinno byc zabronione... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znam dwóch, którym psychologia zrobiła kuku. Bo to piękne i fascynujące tak sobie rozkminiać własne wnętrze. Tylko, że tych teorii jest tyle i są tak niekonkretne że każdemu można dopisać jakieś zjebstwo. A podstawowy błąd tkwi w samym założeniu - zamiast brandzlować się nad swoim wnętrzem lepiej zająć się ogarnianiem prawdziwego życia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie masz rację. Choć finał jest zabawny. Podczas gdy ja dochodziłem do siebie pod gruszą pani psycholog, nazwijmy ją ujmująco "Mordką" została zapłodniona przez grupę, bodajże litewskich, artystów.

Nieszczęśnikiem, który nie zdołał uciec i pojął ją za żonę był niejaki A.

Po kilku miesiącach pożycia w czasie, których starzy Mordki mu nawet pracownię zafundowali A. wziął nogi za pas zostawiając ją z dzieckiem.

Widać chłop stwierdził podobnie jak ja, że pojebać dobra sprawa, ale żyć z nią się kurde nie da. Pieprzyć benefity :ph34r:

Dzisiaj całkiem niezłej za tamtych czasów dupy lepiej nie oglądać. Tak serio nie oglądać.

Nawet kątem oka po ciemku :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj całkiem niezłej za tamtych czasów dupy lepiej nie oglądać. Tak serio nie oglądać.

Nawet kątem oka po ciemku :wacko:

 

To też mnie smuci wroński, miałem kilka cud-miód-malina faworyt z urody sprzed jakichś 20-25 lat a teraz ... tak jak napisałeś, lepiej nie oglądać.

Kurde, naprawdę smutne. W nostalgiczną melancholię zaraz wpadnę bo z pół butelki gruzińskiego wina osuszyłem ...

 

Na szczęście zawszemłodsze roczniki :rolleyes:

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.