Skocz do zawartości

Wysyp trolli na Forum


Oktabryski

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu obserwuję wysyp trolli na Forum. Podobno ilość trolli jest miarą sukcesu. Dzieje się tak, ponieważ trolle nie lubią nielicznej widowni. Idą tam, gdzie będą obserwowani (e) przez wiele osób. Jednak trudniej korzystać z Forum.

 

Z jednej strony @arch i jego 15 multikont, z drugiej śmiałek śpiący na wersalce z yorkiem, a może po prostu robiący sobie z nas bekę.

 

Pojawiające się w niedającym się ogarnąć tempie tematy o niebycie.

 

Ale nic to. Jak pierwszy dostrzegł to towarzysz Stalin, im bliżej komunizmu, tym walka klas się zaostrza. Tak też jest z Forum, im więcej osób wychodzi z matrixa, tym ostrzejsza staje się polemika na Forum.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś napisać małe opracowanie o trollach, ale tu się wypowiem. 

 

Często zakładają tematy, w których można mieć "haki" i przypiąć dowolne łatki. 

Jakie macie zarobki, penisa, ilość partnerek, seks, czy uderzyliście kobietę itd. 

 

Albo wciąganie w jałowe dyskusje typu podoba mi się dziewczyna, dziewczyna zdradza, oszustwo co robić. 100 porad, gość mówi "ona nie jest taka jak mówicie". 

 

Albo "jestem szczęśliwy z żoną pięćdziesiąt lat, miłość istnieje". 

 

Ew coś w stylu, że żydzi są cacy a Polacy antysemici, lub "albo kościół katolicki albo nic". 

 

Pan od yorka pozycja druga w moim streszczeniu. 

Edytowane przez DOHC
Pisanie na smartfonie, błąd - DOHC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DOHC napisał:

Miałem kiedyś napisać małe opracowanie o trollach, ale tu się wypowiem. 

 

Często zakładają tematy, w których można mieć "haki" i przypiąć dowolne łatki. 

Jakie macie zarobki, penisa, ilość partnerek, seks, czy uderzyliście kobietę itd. 

 

Albo wciąganie w jałowe dyskusje typu podoba mi się dziewczyna, dziewczyna zdradza, oszustwo co robić. 100 porad, gość mówi "ona nie jest taka jak mówicie". 

 

Albo "jestem szczęśliwy z żoną pięćdziesiąt lat, miłość istnieje". 

 

Ew coś w stylu, że żydzi są cacy a Polacy antysemici, lub "albo kościół katolicki albo nic". 

 

Pan od yorka pozycja druga w moim streszczeniu. 

Dziś już śpię z żoną. Yorka zostaw proszę w spokoju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś siedzę z kumplem na piwie na ławce w parku, widzimy faceta koło 40stki z yorkiem czy inną zabawką i mówię do kumpla " zobacz tego kolesia w tym pedalskim różowym sweterku, kiedyś facet z tygrysem chodzil na smyczy a dzisiaj takiego yorka prowadzi ". Powiedziałem to na tyle głośno że kolo usłyszał :), ale trudno może dzięki temu przypomni gdzie jaja zostawił idac przez życie.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

" zobacz tego kolesia w tym pedalskim różowym sweterku, kiedyś facet z tygrysem chodzil na smyczy a dzisiaj takiego yorka prowadzi ". Powiedziałem to na tyle głośno że kolo usłyszał :), ale trudno może dzięki temu przypomni gdzie jaja zostawił idac przez życie.

Żartujesz? Obraziłeś gościa i się tym chwalisz? Niech ma nawet na smyczy szczura, nie Twoja sprawa...

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Marek Szczur to byłoby +10 do szacunku, jak meżczyzna może pokazywać się w różowym sweterku i yorkiem ?, później taki dziwi się że kobita go dyma na boki. Facet ma wyglądać jak facet i posiadać męskie atrybuty a nie damskie.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Nie każdy ma warunki żeby mieć dużego psa. Sam mam sznaucera miniaturę i mnie nie obchodzi zdanie gościa co ma na smyczy pitbulla. Trzymanie husky albo dobermana w bloku przez kilka godzin samego to głupota, te psy muszą mieć dużą dawkę ruchu dziennie bo je rozniesie w mieszkaniu. Małe psy często lepiej radzą sobie w mieście niż duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

jak meżczyzna może pokazywać się w różowym sweterku i yorkiem ?

Normalnie, zakłada różowy sweterek bierze psa i wychodzi na ulicę.

15 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Facet ma wyglądać jak facet

Facet ma wyglądać jak mu się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/10/2019 at 12:50 AM, Ksanti said:

No właśnie jak widać na profilowym @arch to zdolny informatyk Murzyn!!! :)

Widzę że fajnie się nabijać kogoś kto nie może Ci odpowiedzieć specjalisto od odwracania kota ogonem (to już nie dotyczy @arch tylko mnie i Ciebie). Troche jak granie w spalonego z dodatkową zasadą że tylko Ty możesz rzucać piłką.

@arch nie jest żadnym trollem - koleś naprawdę w wielu  (nie mówię że we wszystkich) zauważał rzeczy które wielu braciom umknęły bądź je olali, zaś są ważne. Trochę mi nawet szkoda że musiał do swoich wypowiedzi dodawać wyzywanie innych użytkowników w niecenzuralny sposób bo chętnie przeczytałbym więcej od niego. 

Ale nie jest żadnym trollem bo nie ma na celu rozwalać dyskusyj ani degradować forum. W sumie gdyby nie obrażał innych to byłby naprawdę wartościowym forumowiczem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dobryziomek on i tak już był długo pod jednym nickiem. Inaczej nie byłby znany jako arch właśnie. Zgodzę się z wami, że ten gość pisze czasami całkiem sensownie, ale cóż z tego, skoro chęć wytknięcia zdania niezgodnego z jego tokiem myślenia jest silniejsza  od niego. Nawet w założonym przez niego temacie, gdy chciał rady w sprawie zakupu roweru, dyskusja skończyła się na wyzwiskach z jego strony. Świadczy to o tym, że gość powinien się leczyć, bo kiedyś za takie zachowanie może dostać brzydko mówiąc w ryj (jeśli dostaje furii również w rzeczywistości).

 

Dobrze, że Marek banuje jego multikonta. Gdyby było inaczej, przez Archa nowi ludzie baliby się pisać, gdyż z takimi osobami odechciewa się dyskusji, zwłaszcza że to on potrafi się do kogoś doczepić i zbluzgać za odmienne poglądy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.