Skocz do zawartości

Chłopak na wózku inwalidzkim ma branie na tinderze ;D


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz patrzcie przegrywy jak prawdziwy alfa romeo wyrywa laski...

Oczywiście to tak ironicznie :)

 

(żeby nie było nie wyśmiewam się z jego niepełnosprawności)

 

No ale... zalatuje nieco naiwnością.

 

W sumie sam nie do końca wiem jak to skomentować ale zostawiam do waszej dyspozycji...

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Morfeusz napisał:

Ciekawe czy ma na to wpływ, to że jest youtuberem z 220 tys. subskrypcji i co któraś go rozpoznaje.

Tak uważam, jednakże może wypowie się ktoś kto faktycznie działał na tinderze bo ja się do tego grona nie zaliczam, trudno oszacować "branie" no i oczywiście poprawka na Warszawę - największe skupisko kobiet = matematycznie większe szanse na 'match'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Raivo napisał:

Tak uważam, jednakże może wypowie się ktoś kto faktycznie działał na tinderze bo ja się do tego grona nie zaliczam, trudno oszacować "branie" no i oczywiście poprawka na Warszawę - największe skupisko kobiet = matematycznie większe szanse na 'match'.

W tej aplikacji chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcie i wygląd, bo na tym ona polega. Kiedy miałem zwykłe zdjęcie (nie uważam się za atrakcyjnego i pewnie nie jestem) miałem trochę dopasowań i raz na jakiś czas jakaś pierwsza napisała. Po wrzuceniu foty z siłowni i jednej w mundurze WP co wejde na tindera i przesune w prawo to praktycznie dopasowanie w tym na prawdę sporo pisze pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BigDaddy napisał:

W tej aplikacji chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcie i wygląd, bo na tym ona polega. Kiedy miałem zwykłe zdjęcie (nie uważam się za atrakcyjnego i pewnie nie jestem) miałem trochę dopasowań i raz na jakiś czas jakaś pierwsza napisała. Po wrzuceniu foty z siłowni i jednej w mundurze WP co wejde na tindera i przesune w prawo to praktycznie dopasowanie w tym na prawdę sporo pisze pierwsze.

Mundur pokazuje, że jesteś sprawny + pozycja społeczna. Przenosisz znajomości do reala, jak efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie po co?

One później zgrywają te dupeczki z dzień dobry TVN. ,,To nie prawda. Widzisz, kiedyś pisałam z facetem, który był na wózku inwalidzkim. Bo dla mnie liczy się wnętrze. Mamy kontakt do dziś".

To coś jak moda na weganizm i posiadanie przyjaciela geja.

 

Oczywiście bardzo współczuję ludziom niepełnosprawnym.

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ksanti napisał:

@Cortazar

Powodzenia w zdobyciu chociażby 10 par w jeden dzień :)

Czy to jakiś wyczyn? Nie jest to złośliwe ale po jednym dniu miałem 15 a jakimś adonisem nie jestem. Fakt 10 żadnej nie było ale panie z zakresu 5-7.

 

Ten test miał pokazać, że facet na wózku ma większe powodzenie? Przeleciałem na szybko filmik nie chciało mi się go oglądać całego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SSydney napisał:

Czy to jakiś wyczyn? Nie jest to złośliwe ale po jednym dniu miałem 15 a jakimś adonisem nie jestem.

@SSydney

Po pierwsze to tinder sprawdza się lepiej w miastach a po drugie ja po około 19 miesiącach mam 27 par. Także wynik zależy od wyglądu i miejsca zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tinder, tinder a potem płacz i zgrzytanie zębami, jak się trafi na jakiegoś oszołoma i pustaka, który szuka ojca i utrzymania dla siebie i swojego maleństwa, którego ojca się nie zna albo jest badboyem, lub chcę się poprostu dobrze ustawić.

 

Wracając do tematu to jest on kontrowersyjny ponieważ ciężko stwierdzić co jest prawdą a co manipulacją na potrzeby medialne.

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksperyment mało wiarygodny, bo dotyczy tylko jego osoby. Do tego dochodzi też to, że w jakiś sposób jest znany. Jest młody, przystojny i bardzo aktywny, więc wzbudza zainteresowanie.

Ja takiego powodzenia nie miałem w ogóle na tinderze, a przez ponad rok dawałem serduszka. Tylko dwie pary, a podobno jestem przystojny. Na badoo było trochę lepiej, ale byłem tam znacznie dłużej, jednak z żadną kobietą poznaną tam się nie spotkałem. Zgadnijcie czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Doggie napisał:

Do tego dochodzi też to, że w jakiś sposób jest znany.

Ja tam go nie znam, po prostu w proponowanych na yt się wyświetliło.

 

1 minutę temu, Doggie napisał:

Jest młody, przystojny i bardzo aktywny, więc wzbudza zainteresowanie.

Jak dla mnie ma wygląd typowego bety. Poza tym, że dobry fryz i "profesjonalna" sesja zdjęciowa. Skromnie mówiąc myślę, że po za fryzem i byciem na wózku inwalidzkim wyglądam nieco lepiej a mam znacznie gorsze powodzenie (w dużym mieście).

 

1 minutę temu, Doggie napisał:

Ja takiego powodzenia nie miałem w ogóle na tinderze, a przez ponad rok dawałem serduszka. Tylko dwie pary, a podobno jestem przystojny.

No widzisz dwie pary w rok!!! Jak dla mnie tak właśnie wyglądają realia dla przeciętnego młodego chłopaka. (Ze starszymi pewnie jest łatwiej). Mój wynik to jakoś 2 pary w tydzień. Potem usunąłem Tindera.

 

1 minutę temu, Doggie napisał:

Na badoo było trochę lepiej, ale byłem tam znacznie dłużej, jednak z żadną kobietą poznaną tam się nie spotkałem. Zgadnijcie czemu?

Czyżby nagle przestały odpisywać? :)

 

 

Filmik umieściłem jako ciekawy eksperyment. Jakoby co mogą mieć laski w głowie, że chętniej wybierają przeciętnego chłopaka, który jest na wózku inwalidzim. Czy to jakaś moda, litość, chęć bycia cool czy no nie wiem... Realia wszyscy dobrze znamy, więc po co ta cała szopka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.