Skocz do zawartości

Kontrowersyjni twórcy polskiego internetu


brat mniejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcę rozpocząć temat o osobach mających problemy przez swoją twórczość. Mam na myśli blogerów, pisarzy, dziennikarzy wszelkiej maści, którzy są ofiarami hejtu, prześladowania, upokarzania, są atakowani fizycznie itd. Tylko proszę nie pisać o Marku, bo forumowicze znają jego historię, chodzi mi o autorów mniej popularnych, mniej znanych, zajmujących jakąś tam swoją niszę.

Proszę podawajcie krótki opis tej osoby i parę zdań z jakiego powodu jest atakowana.

Mam nadzieję, że temat się przyjmie, i my wszyscy poznamy kilka ciekawych postaci i ich idee.

 

Zacznę.

 

Maciej Synak

 

Niemieckie państwo podziemne w Polsce 1944 - 2013

 

To kłamstwo w jakim żyje świat, a szczególnie Polacy, jest tak wielkie, tak okrutne, tak NIELUDZKIE, że trudno jest przyjąć je do wiadomości, a co dopiero zająć się nim i analizować rzeczywistość.

Prościej udać, że nic się nie stało...?

 

Jego problemy zaczęły się wraz z napisaniem Werwolfa, kompendium na temat zmasowanego sabotażu, dywersji obejmującej istotne elementy państwa polskiego. Zdefiniował w nim wroga Polski i sposób walki z nim. Kilkadziesiąt stron logicznie opracowanych informacji, faktów o historii od czasu 2 wojny światowej, i aktualnej sytuacji w jakiej się znajdujemy. Linku nie będę podawał, bo nie wiem czy można, w google jest.

 

Na swoim blogu i fejsie opisuje, że jest ciągle obserwowany, nękany, poddawany psychologicznym manipulacjom od 7 lat przez niby polskie ABW, przy tym żądają całkowitego wycofania się z tez zawartych w Werwolfie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to kontrowersyjni twórcy czy po prostu ludzie z pewnymi szajbami. Według mnie ten Maciej Synak należy raczej do tej drugiej kategorii. Ale skoro już się bawimy to wskażę Eleonorę Zofię Piepiórkę, która kontaktuje się z kosmitami. http://legendarnemegality.blogspot.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym razem proszę o parę zdań na temat tej osoby i dlaczego jest prześladowana. Jak nie to nie zaśmiecać tematu. Odnośnie tej pani powyżej to każdy może pisać co chce, ale nie wobec wszystkich stosowane są jakieś represje. Jak jakieś są stosowane wobec niej to napisz, jak nie to post nie na temat.

 

Kolejna osoba.

 

Wojciech Dydymus Dydymski

 

Zapisał tysiące stron na tematy polityczne, religijne, społeczne, masonerii i wszelkich zagadek świata.

Jak o sobie pisze:

polski polityk, filozof, publicysta polityczny, grafik, mistyk, aeromanta, kreator nowych definicji społecznych, wizjoner i odkrywca. Założyciel Ligi Świata,, powstały w 1989 roku, bezhierarchiczny ruch społeczny. Polski działacz niepodległościowy, postulujący w pierwszym etapie  zjednoczenia społecznego, za rozwiązaniem sejmu, senatu, instytucji prezydenta oraz wszelakich form hierarchicznych. Związany z słowiańskim ruchem Lechii (OLE). Zagorzały przeciwnik hierarchicznych ruchów partyjnych i dowolnych form ustrojowo – religijnych.

 

Zostało już usuniętych dziesiątki jego stron internetowych, na fejsie regularnie giną jego artykuły. Gościu się nie łamie i tworzy kolejne strony czy blogi. Odkąd obserwuje jego działalność to pisał parę razy, że miał jakichś obserwatorów pod domem. Pisał, że jego problemy zdrowotne (miał wylew czy coś, nie pamiętam) spowodowane są stosowaniem na nim jakichś ustrojstw elektronicznych.

 

Da się jakoś zmienić nazwę tematu? Jak jakiś mod rzuci okiem to poproszę na "Kontrowersyjni i nękani polscy twórcy", taka nazwa będzie adekwatniejsza.

 

Edytowane przez brat mniejszy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.