Skocz do zawartości

O tym jak lewactwo zjada własne mózgi, i głoduje. TV manipulacja.


deleteduser24

Rekomendowane odpowiedzi

O tym, że lewactwo to stan chorobowy, nie trzeba już nikogo przekonywać, no może oprócz samych lewaków, jednak jednym ze skutków tej choroby jest zaprzeczanie, że jest się chorym. Rzesze idiotów i idiotek zostały zaprogramowane przez media, więc wierzą nawet w najgłupsze teorie wykuwane dla nich w wielkich "manipulatorniach socjotechnicznych" - czyli na posiedzeniach "inteligencji" sponsorowanej przez autorów pełzającej rewolucji marksistowskiej, jaka zżera obecnie Europę, i świat.

Homoseksualizm to równoprawna orientacja seksualna. "Uchodźcy welcome" - transparenty trzymane przez feministki, homosi, ateistów, i całą resztę lewactwa, które, kiedy owi "uchodźcy" tu wejdą w liczbie dającej im już przewagę, swoich admiratorów po prostu będą wieszać czy ścinać.

Wydawać by się mogło, że już większych idiotyzmów nikt nie da rady, ale...lewactwo nie powiedziało swojego ostatniego słowa. Mamy "przyjemność" oglądać nowy, nieznany dotąd poziom zidiocenia - SPRAWA DZIKÓW.
O ile ta klasyczna manipulacja medialna dla owiec, nie dziwi, bo media już od dawna nie informują, a ogłupiają, to przy okazji tej sieczki dla idiotów, lewactwo pokazało, że wchodzi na szczebel wyżej w swojej chorobie.

Tak wygląda prawda o "największej masakrze w dziejach Polski" jak trąbi lewactwo.
dziki.jpg

Wnioski pozostawiam czytającym.

Tutaj zaś obiecane, nowe poziomy stężenia oparów idiotyzmu lewactwa. 

osta.jpg


Bo kobieta nosi w brzuchu zlepek komórek. Locha zaś, pod serduszkiem nosi małego dziczka.


 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 6
  • Dzięki 4
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobnych celebrytów jak wyżej, przypomina się tekst Kazika "wszyscy artyści to prostytutki".

 

Widziałem, że w ramach solidarności z dzikami będą organizowane manifestacje w paru(nastu) miejscach w PL - szkoda, że gdy np. z OFE zostają zajebane 153 mld zł, czy do litra paliwa dochodzi 10 gr podatku

i wydarza się masa innych istotnych spraw, bezpośrednio wpływających na jakość życia, wtedy nie ma większych afer, manifestacji i protestów, wszyscy jakoś przechodzą z tym do porządku dziennego. 

Tematy zastępcze, czarne marsze, inne wynalazki bardziej przyciągają uwagę gawiedzi. Nigdy tego nie ogarnę heh.

 

BTW stary żydokomunista urban ładnie dzisiaj zredukował do absurdu ten temat.

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkunastu moich znajomych na FB ma fotę dzika na swoim profilowym. Ale to nie kwestia lewactwa tylko walki dwóch obozów PISowców i POwców. Jestem pewien, że gdyby ministrem leśnictwa czy czegoś tam, co decyduje o odstrzale dzików był Tusk to nikt by w ich obronie palcem nie kiwnął.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co widziałem mediach też miałem założyć temat o spi.doleniu umysłowym lewaków.

Jednak to ma ekonomiczny sens dla zachodu. Dalsze rozprzestrzenianie się ASF w Polsce to zniszczenie wartej ok. 18 miliardów złotych rocznie branży produkcji wieprzowiny (embarga i masowe wybijanie całych hodowli). Wtedy wieprzowinę będziemy importować z Francji, Niemiec i innych krajów zamiast sprzedawać im swoją i wygrywać jakością oraz ceną.

 

W 1994r mieliśmy ok. 70 tys. dzików i było ok. Dziś mamy ponad 220 tys. dzików i rozmnażają się jak szarańcza ale strzelać już nie wolno, bo teraz to "rzeź".

7071c9de470ef37e.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie głupota ludzka.Mnie to brakuje słów. Ja nie wiem czy się śmiać czy płakać, kiedy czytam wypowiedzi feministek.

ps. Myślistwo, od dawna było iście męskim zajęciem. Przecież jesteśmy łowcami i to co chcą zniszczyć. Petardami strzelać nie wolno, polować nie wolno. Ale za to wolno wpajać feministyczni-socjalistyczno-lewacką propagandę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2Dobrze, że wspomniałeś o tej kobiecie, pożal się Boga, pani Ostaszewskiej. Już ją podsumowałem tu:

 

 

Ten mem, który tam zamieściłem można przerobić następująco:

- Dlaczego jest pani zwolenniczką zabijania dzieci nienarodzonych?

- Ponieważ takie dziecko kiedyś może odstrzelić dzika, tym gorzej dzika w ciąży.

 

Pytanie do pani Ostaszewskiej ode mnie: gdzie pani była w latach 2013-2018 ze szczególnym uwzględnieniem sezonu 2015-2016?

Czyżby idea czarnych piątków i innych tego typu marszy była ważniejsza od dzika? 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostaszewska jest pługiem rewolucji, irracjonalną feministką, która nie potrafi zrozumieć ciągu przyczynowo skutkowego na poziomie podstawówki. Z takimi ludźmi się walczy metoda standardową - najpierw atak personalny (sorry ale jak tobie wolno /używać/ to mi też) potem racjonalna argumentacja i fakty. A jak się wypluje to podsumować, że się obraża na fakty. Czy jak powiem, że 2+2 jest 4 to też się obrazi? Bo jak tak to powinna się wrócić do zerówki - tam tego uczyli.

Fakty i bycie merytorycznie przygotowanym do dyskusji to podstawa w takiej debacie i oczywiście atak - je..., je..., nic się nie bać.

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi głównie o to że to nie "nasi" są u władzy. Bo jak by było inaczej nikt by się dzikami nie przejął. Z Ostaszewską miał już spinę Międlar. Skończyło się sprawą w sądzie i wyrokiem dla tego drugiego(bodajże grzywna).

Zresztą Ci wszyscy celebryci to zwykłe pacynki(często i gęsto napchane po uszy "kolumbijskim złotem"). Umieją tylko kiwać główkami jak te pieski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, wrotycz said:

Ostaszewska jest pługiem rewolucji, irracjonalną feministką, która nie potrafi zrozumieć ciągu przyczynowo skutkowego na poziomie podstawówki.

Tak to wygląda, jednak ja bym się bardziej przyjrzał temu, dlaczego ona akurat w czasie ostatnim tak bardzo się przejmuje  i udziela. Artyści mają swoje zobowiązania wobec tych, którzy im pomagali w karierach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda ale jak już mówimy po co się z taką spierać to zacytuję mojego ulubionego retoryka:

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4 (Ben Shapiro - 10 Rules For Fighting The Left)

 

Quote

Jedyny powód do debaty z lewakiem to kiedy jesteś przed dużą publicznością, (publicznością w ogóle) i wtedy twoim celem jest upokorzenie go tak bardzo jak to tylko możliwe. To jest cel konwersacji. Celem nie jest przekonanie (tej) osoby, nie zaprzyjaźnienie się z nią (...). Konwersacje, które mają zrobić największą różnicę (w świecie w którym jesteś) to takie kiedy jesteś przed publicznością, lub przed kamerami, i celem jest sprawienie by ci ludzie (lewacy) wypadli tak źle jak to tylko możliwe. Po to by ich zdemaskować przed światem. Taki jest cel. Co brzmi szorstko dopóki nie uzmysłowisz sobie, że oni to robią z tobą każdego dnia.

Naszym celem w dyskusji nie jest nawracanie tej pani tylko zdemaskowanie jej przed publicznością. Co właśnie robimy. Na tym polega polityczny dyskurs. Nie na przekonaniu przeciwnika, tylko na pokazaniu gawiedzi jakim jest szmaciarzem. Taka jest rzeczywistość i wynika ona z prawa do obrony, koniecznej w dodatku. Oni chcą nas zniszczyć i my nie możemy im na to pozwolić, dla naszego własnego dobra. Im więcej ludzi postronnych przekonamy o tym tym lepiej.

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, wrotycz said:

to zacytuję mojego ulubionego retoryka:

Oglądałem go kilka razy. Aż mi żal czasem tych lewaków, którzy najpierw wyskakują z pytaniem czy stwoerdzeniem które ma go zaorac już na wstepie, po czym on zaczyna mówić, i okazuje sie, że lewak ma umysł naiwnego dziecka, które wierzy w kompletne pierdoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, AR2DI2 napisał:

Uchodźcy welcome" - transparenty trzymane przez feministki, homosi, ateistów, i całą resztę lewactwa,

Od niewierzących w religię judeochrześcijańską, czy jakiegokolwiek ze znanych ponad 3 tysięcy bóstw się Bracie odstosunkuj.

 

Ja nie nazywam katolików ciotami, pedałami itd (krytyka państwa Watykan i jego pracowników to inna kwestia). To mi od małego każdy wciska coś, z czym absolutnie się nie utożsamiam i w dupie mam w co kto wierzy pod warunkiem, że nikt mi nic nie wciska czy nie "nawraca". Już nie mówię o swoich przekonaniach wśród znajomych, przekonalem się że nie warto☺️

 

@Morfeusz udostępniasz filmik, oglądałeś go w ogóle?

 

Przerażony młody dzik z jakiegoś powodu (spłoszony ze swojego naturalnego środowiska, może szukał pożywienia) opuszcza kryjowkę, spotyka ludzi i ucieka do wody. Widać w wodzie skuter wodny, zwierzę ucieka od zagrożenia, gdzie? Trafia w stado najniebezpieczniejszych zwierząt na ziemi - ludzi. Syf i śmieci na plaży, parawany, pełno ludzi, w wodzie zagrożenie. Dzik potyka się o parawany, nie może uciec (choć próbuje!!!) bo plaża jest ogrodzona. Przyparty do muru, broni się. A ludzie, zamiast zejść mu z drogi lecą z pałami do niego.

 

Podrażnijcie swoje "słodkie" kotki czy pieski - skończycie z odrapanym ryjem. 

 

Co do ostrzału to można zredukować populację, ale 120 tysięcy to chyba gruba przesada. 

 

Ogólnie nie mam za stres do reszty wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, DOHC said:

Zapamiętam☺️ Po prostu żygam uogulnieniami.

Nie wierzysz w wypadek w Smoleńsku (ja nie)? Pisowiec, oszołom, prawak. Nie wierzysz w semickie bóstwo (również nie)? Zły człowiek, nienawistny, lewak. 

Widzisz, kuriozalnie (?) ja tez nie wierzę w ani jedno z 3000 tys bóstw na ziemi, aszczególnie nie w wersję narodu "wybranego". Tyle, że pisząc "ateiści" mam na myśli nurt polityczny antykościelny, ALE LEWACKI. A punktem ogniskowym tego nurtu jest nienawiść do kleru. Ateizm jest na drugim planie.

Nie wierzę w to że "Smoleńsk" to wypadek. Siedze w temacie kilka lat, i za dużo w tym jest nieścisłości, niejasności i "seryjnych samobójców" aby to można było uznac za wypadek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.