Skocz do zawartości

O tym jak lewactwo zjada własne mózgi, i głoduje. TV manipulacja.


deleteduser24

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Lesio napisał:

Ja tam wspieram dziki. I brak masowych rzezi w tym roku

Chrońmy polskie dziki = niemieckich producentów wieprzowiny!

Wykończmy polskich producentów!

Niech żyje TVN, lewactwo i bezmózgie lemingi!

Dać narodowi wódki!

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Personal Best napisał:

Interesuje mnie stanowisko ekspertów i jaki to ma wpływ na moje zycie  a nie meme.

Sluchania współczesnych ekspertów to bym raczej nie doradzał.

Bo rzadko kiedy mówią oni prawdę. Słowo "rzadko" zamiast "nigdy" uzyte jest celowo - dlatego, że taki ekspert zapytany o własne imię i nazwisko - w tym akurat zakresie udziela zazwyczaj prawidłowej odpowiedzi.

Słowo "zazwyczaj" też jest użyte celowo - bo niekiedy prawdziwe personalia takowego eksperta brzmią starozakonnie.

No ale spodnie nie idą w dół - więc można smiało stosować nazwisko zakończone na "-ski" lub "-wicz"

 

W kazdym razie - tzw "eksperci" straszyli ludzkość od zawsze.

Teraz straszą dzikami. Wczesniej jakimiś odrami. Ustawicznie - globalnym ociepleniem.

Wróć - już nie globalnym ociepleniem (bo ostatnio w USA przez kilka lat pod rząd były ostre zimy) - tylko "zmianami klimatu", z którymi należy walczyć. Klimat zresztą się nie poddaje - i też walczy - bo mamy raz deszcz, raz wiatr, raz słońce, raz mróz, innym znowu razem to tu to tam las jakiś się zapali, a bywa, że gdzieniegdzie nawet jakaś rzeka z brzegów wystąpi.

Nie ma letko - jak to mawiała moja świętej pamięci babcia.

 

Straszono kiedyś dziurą ozonową oraz epidemią AIDS. Kto straszył ? Eksperci.

Straszono przeludnieniem. Kto straszył ? Eksperci.

Straszono atomowym guzikiem, w USA w latach 60-tych modne były przydomowe schrony przeciwatomowe. Kto straszył ? Eksperci.

Straszono stonką ziemniaczaną. Kto straszył ? Eksperci.

No i od zawsze straszono końcem świata. Nawracajcie się - bo koniec wasz bliski. Kto straszył ? Eksperci.

 

I co ? I nic.

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sombrero23 napisał:

Aczkolwiek nadal jestem przeciwny hodowli zwierząt futerkowych - zwykły holocaust zwierząt dla zysku.

Stwierdzenie bez sensu. Bo to holocaust jest zły a nie hodowla.

Ja jestem przeciwny holocaustowi, dlatego POPIERAM hodowlę w Polsce.

Trzeba użyć elementarnej logiki żeby to zrozumieć (dla ułatwienia pytanie: co się stanie jak zabronimy hodowli w Polsce, a nadal na świecie będzie popyt na produkty z futer?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, sombrero23 said:

Nie rozumiem tylko, co tu mają do rzeczy homoseksualiści? Jezu, czy was jakiś gej kiedykolwiek uderzył że żywicie do nich taką nienawiść? Sory, ale za marszami równości stoję murem, jest za dużo homofobii w tym kraju.

To przeczytaj dokładnie jeszcze raz o czym mowa, i w jakim kontekście.

 

 

7 hours ago, sombrero23 said:

Zalecam też żeby ta dyskusja miała poziom merytoryczny, nie używać mowy nienawiści tzn.

Mowa nienawiści...za dużo się naoglądałeś TVNu. Terminologia jak z książki Orwela.

 

 

7 hours ago, sombrero23 said:

Mówię to wszystko również podziwiając absurd kontrastu między odstrzałem dzików a działaniem na rzecz wolnej aborcji w Polsce

Ty nei podziwiasz, a po prostu nie kumasz. Babskoi łazi na spędy feministek -idotek wrzeszcząc tam wraz z nimi, że kobieta w brzuchu nie ma dziecka, tylko zlepek komórek, więc skrobanka to nei zabijanie. Po czym troska się ciężarnymi dzikami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, wrotycz said:

Szkoda, że o ciężarne kobiety się nie troszczy...

Kobieta nie jest ciężarna. Ma tylko zlepek komórek w brzuchu, który, jak mówią co niektórzy lewaccy profesorowie, w dodatku jest jak pasożyt, na ciele kobiety. 

Lewactwo dobrze podsumowuje ten filmik.
 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osób (ciekawe akurat czemu to są kobiety), które bardziej troszczą się o los piesków i kotków niż o człowieka. Kupują jakieś karmy dla zwierzaczków ze schroniska, traktują zwierzęta lepiej jak ludzi, na FB ciągle lajkują jakieś pieski i kotki ze schronisk. Do czego zmierzam, w żadnym razie nie neguję, że ktoś chce dbać o zwierzęta ale trzeba mieć zdrowy rozsądek i nie stawiać zwierzęcia na pierwszym miejscu, wyżej niż człowieka.

Mam też kolegę, który jest myśliwym, ww. panie za jego plecami mówią "morderca", "sadysta", "pewnie ma małego a ta strzelba to przedłużenie jego penisa" i tremu podobny bełkot. Tylko nie biorą już pod uwagę, że myśliwi nie napie******ą do wszystkiego co się rusza w okolicy. Są plany odstrzałów, wszystko jest racjonalne, mało tego myśliwi dokarmiają dziką zwierzynę i jakoś o nią dbają. Pośrednio dbają też i o rolników, żeby np. takie dziki czy lisy, których się namnożyło ostatnimi czasy, nie wchodziły za bardzo w szkodę. Ale panie lewaczki i panowie lewacy nie chcą słuchać racjonalnych argumentów, mają w tych tępych głowach wgrany pewien schemat i jak coś nie jest zgodne ze schematem to po prostu należy wszcząć kwik, awanturę i w ogóle zdyskredytować przeciwnika i nazwać go jakimś tam "fobem" z przedrostkiem jaki w danej chwili im najbardziej pasuje i odwrócić kota ogonem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, samotny_wilk said:

traktują zwierzęta lepiej jak ludzi, na FB ciągle lajkują jakieś pieski i kotki ze schronisk

Ja tez lubię zwierzęta, i jakbym zobaczył ze ktoś kopie psa czy kota to bym zwyczajnie dał w mordę. Ale...trzeba znać umiar, bo mozna się zapędzić jak te wspomniane przez  Ciebie znajome - pieski i kotki zasłonią własną piersią, a na "czarnym piatku" wołają o aborcję na żądanie. 
Przy czym ta miłość do piesku i kotków u kobiet obecnie jest tez sztucznie kreowana - model para plus pies, albo kot, jest po cichu wprowadzany przez projektantów depopulacji białej rasy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do dzików to dziś sobie majsterkowałem i na starym radioodbiorniku grało Radio Plus (jedyne, które działa na tym sprzęcie) i co usłyszałem w wiadomościach o godzinie 10:00 lub 11:00 - ponoć w wielu miastach w kraju trwają protesty przeciwko "mordowaniu" dzików. Reporter przeprowadzał wywiad z jakąś zgrają z Bydgoszczy. Jedna z pań bardzo emocjonalnie mówiła m.in. w tym tonie "Ratujmy dziki, trzeba je traktować humanitarnie", jeszcze inna pani mówiła, że "należy przestrzegać higieny a nie strzelać do biednych dzików", inne osoby skandowały "Dzik jest dziki rząd jest zły", reszta wypowiedzi miała podobny charakter. Czekałem tylko kiedy dziennikarz powie, że Jewro Sojuz (czyli rzecz święta dla wszelkiej maści lewackich aktywistów) przychylnie wypowiedział się nt. odstrzału dzików w związku z afrykańskim pomorem świń - mogłem sobie czekać i się nie doczekałem ?

 

P.S. Zawsze myślałem, że humanitarnie to znaczy po ludzku. Człowieka można traktować po ludzku. Zwierzęcia po prostu się nie krzywdzi. No ale nie ma to jak zepsuć pojęcia bo widziałem, że w internecie pod hasłem humanitaryzm figuruje, że dotyczy to ludzi i zwierząt. Mi się nie wydaje. No ale widać autorzy uwspółcześnionych definicji nie zaznajomili się (albo nie zaznajomili się ze zrozumieniem) z taką pozycją książkową "Logika praktyczna".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, samotny_wilk said:

P.S. Zawsze myślałem, że humanitarnie to znaczy po ludzku. Człowieka można traktować po ludzku. Zwierzęcia po prostu się nie krzywdzi. No ale nie ma to jak zepsuć pojęcia bo widziałem, że w internecie pod hasłem humanitaryzm figuruje, że dotyczy to ludzi i zwierząt. Mi się nie wydaje. No ale widać autorzy uwspółcześnionych definicji nie zaznajomili się (albo nie zaznajomili się ze zrozumieniem) z taką pozycją książkową "Logika praktyczna".


Ten cały "humanitaryzm" to jedno z ogniw walki z kultura zachodu, wykorzystywany aby białe społeczeństwa sprowadzić do roli uległego, podległego bydła, które psy czy inne zwierzęta traktuje lepiej niż siebie, czy innych przedstawicieli swojego gatunku. 

Jak zwykle najgorętszymi orędownikami kolejnego nurtu "miłości, wykreowanego przez socjotechnikę/ inżynierię marksistowską stali się zniewieściali faceci i baby. 

Przy czym ich "myślenie" i troska o zwierzęta jest kuriozalne i po prostu głupie, bo zakładające, że dla zwierzęcia jest dobre to, co człowiek uważa za dobre, najczęściej patrząc przez pryzmat własnych potrzeb. I tak, psy muszą spać w ciepłej pościeli, kotki muszą mieć swój pokój, a kury duże klatki ( współczynnik przeniesiony z potrzeb człowieka). 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, samotny_wilk napisał:

Czekałem tylko kiedy dziennikarz powie, że Jewro Sojuz (czyli rzecz święta dla wszelkiej maści lewackich aktywistów) przychylnie wypowiedział się nt. odstrzału dzików w związku z afrykańskim pomorem świń - mogłem sobie czekać i się nie doczekałem ?

Komisja Europejska popiera odstrzał dzików. Jako sposób prewencji przeciw ASF.  Nawet tu musieli przełknąć tą "żabę" :).

https://natemat.pl/260385,kiedy-odstrzal-dzikow-w-polsce-komisja-europejska-popiera-decyzje-rzadu

Edytowane przez Baca1980
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Baca1980 said:

Komisja Europejska popiera odstrzał dzików. Jako sposób prewencji przeciw ASF.  Nawet tu musieli przełknąć tą "żabę" :).

Dysonans poznawczy lewactwa. Przed godziną widziałem fajną rozmowę w studio, gdzie Ziemkiewicz powiedział, że Kaczyński źle to rozegrał strategicznie. Mógł wyjść przed kamery i powiedzieć "Kocham dziki!"

I wtedy lewactwo by zaczeło wrzeszczeć, że trzeba wybić wszystkie dziki bo Kaczor chce zgotować przy ich pomocy pewnie masowe zagrożenie.  

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, samotny_wilk said:

No ale nie ma to jak zepsuć pojęcia bo widziałem, że w internecie pod hasłem humanitaryzm figuruje, że dotyczy to ludzi i zwierząt.

Znaczenie słów (semantyka) jest bardzo ważna dla lewicy. Zawsze była. I zawsze chcieli to kontrolować. Komuniści wprowadzili nowomowę, cenzurę i polityczną poprawność.

Lewica jest mistrzem w manipulowaniu semantyką, tworzeniu eufemizmów i politycznie poprawnej nowomowy.

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4 (Control the Words, Control the Culture)

 

Nawet George Carlin to zauważył:

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4 (Controlling Information and Language)

 

Nie można się temu poddać (tak jak Donald, tu: Trump):

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4 (The Left Dominates Culture By Perverting Language)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2019 o 15:31, Bonzo napisał:

Straszono stonką ziemniaczaną. Kto straszył ? Eksperci.

 

Tak w temacie farmerstwa i gówno burzy o odstrzale kontrolowanym???

Ja poczekam na odstrzał kontrolowany rodem z USA.

Lotniska,szkoły, prezydenci(a no to już moda przyszła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.