Skocz do zawartości

Plaskacz w twarz ukochanej


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów jak i koleżanki ;).

 

Dzisiaj byłem na basenie z koleżanką i o czym innym można rozmawiać z panną jak nie o seksie :). Zadaję mi pytanie " xxx ( pada moje imię ) powiedz mi dlaczego tylko Ty i On ( ex ) nie mieliście problemu by mi dać w twarz podczas seksu a każdy inny kogo poznaję teraz to nie chce tego robić ?.

Koledzy no właśnie dlaczego sprawia to wam problem ?, dziwie się szczerze bo to niezła frajda kiedy tak na legalu można lasce dać w twarz i jeszcze wam za to Ona dziękuję ;), czy mamy w tej sytuacji przejaw właśnie białorycerstwa pt " kobiet to nawet kwiatkiem nie wolno ". Dziewczyna spotyka się z różnymi opcjami od młodocianych po starszych 45latkow, przerobiła sporo chłopa i ze wszystkich tylko dwóch robiło to bez większego problemu, skąd te hamulce u tych facetów ?.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże drogi, błagam Cię, naucz się podstaw pisania - znak zpaytania, wykrzyknik itd. stawiaj od razu po ostatniej literze, nie rób spacji. Po znaku zapytania nie stawiaj kropki.

 

Resztę przemilczymy, ale te dwie zasady przyswój, tym razem zrezygnuję z dania ostrzeżenia wierząc że zastosujesz moje rady - nie chcę żeby później nas przezywali nieukami w necie.

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne czynników jest wiele. Charakter, wychowanie - Matrix, brak doświadczenia, nieśmiałość. Albo może wszystkie jednocześnie.

 

Wyobrażenie kobiet jako delikatnych istot, którym tylko bukiet róż należy nosić jest silnie zakodowane w rycerzach.

 

Gdzie takiemu do głowy przyjdzie, że jego myszka lubi ostry seks z biciem. 

Jeśli miała wcześniej partnerów, to od razu człowiek zastanawia się na temat jej przeszłości. Gdzie się tego nauczyła.

 

No i oczywiście nie każda kobieta to lubi.

 

Ciekawy temat poruszyłeś. Mocno intymny. Bicie można łączyć z napluciem na twarz lub prosto do ust. Do tego ciągnięcie za włosy i pełna dominacja siłowa w seksie. Niektóre kobiety lubią być "zużyte" i zdominowane w seksie.

 

Minusem albo plusem (zależy od planów co do kobiety) jest to że kobieta tak potraktowana ... zakochuje się. Ciężko jej pozniej zapomnieć o tak dobrym seksie. To jest coś jakby złamanie partnerki. Zwłaszcza jak nie próbowała tego wcześniej. Twoja koleżanka z racji doświadczenia już się pewnie nie zakochuje :)

 

Działa to też w drugą stronę. Taki ostry seks oddzialywuje też na mnie, jako mężczyznę - mi tez trudno potem o takiej kobiecie zapomniec. Zwłaszcza, że przeważnie jeśli kobieta jest w ten sposób otwarta na eksperymentowanie to ma również inne zalety dnia codziennego, że tak powiem. 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kogo co rajcuje...mnie osobiście takie zabawy nie cieszą ani nie bawią.

Takie zabawy są fajnie, tyle że szybko się do nich przyzwyczają twój mózg, po czasie przestają być takim atrakcyjnym bodźcem jak na początku i brniesz w to dalej... aż w końcu się okazuje że zwykły sex już cię nie rajcuje, a z ciebie zrobił się stary zwyrol, którego podnieca napierdalanie i podduszanie partnerki, w strojach z latexu i smarowaniem się gównem. Takie niewinne zabawy szybko potrafią się przerodzić w dewiacje, niby wszystko jest dla ludzi, jednak czy warto w niektóre sprawy wchodzić, tym bardziej że mogą się źle skończyć.

Ps.

Nie rozumiem jak może komuś sprawiać przyjemność bicia kogoś  i wplatanie tego w sex? Jakieś kompleksy, nawyki z domu ? 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Quo Vadis? napisał:

@Ragnar1777 Po pierwsze nie ban tylko warn, po drugie Ty pisałeś o "plaskaczu - otrzeźwiaczu" i nie pamiętam, byś tam wspomniał, że to w kontekście seksu.

 

Także proszę Cię, powstrzymaj się czasem przed takimi pochopnymi stwierdzeniami.

Na forum nie raz o takich rzeczach pisali, ale nie będę palcem wskazywał, bo ja nie z tych ;)
No, ale to jak w pracy, oberwać musi tylko jeden, przeważnie najmłodszy.

Jeśli zwykłe spoliczkowanie za złe zachowanie nazywasz przemocą i wulgaryzmem, to tylko twoja subiektywna opinia.
Ja za tego "winnego posta" dostałem notabene lajka od brata z forum, więc jednak jakąś tam rację miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Może dlatego, że nikt normalny nie lubi dostawać po twarzy z liścia. No ale ponieważ u wielu kobiet marzenua na temat gwałtu, seks z psem i z dupy do ust to myśl przewodnia w fantazjach to jest to poza percepcją męską. Nie ma to nic z białorycerstwa - po prostu to jest nie do końca normalne. Uderzyć kogoś od tak bez powodu. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777 Próbują nam przypiąć łatkę inceli, Ty piszesz o "otrzeźwiaczu" i moderacja ma nie reagować?

Tym bardziej, że nie piszesz tego w kontekście seksu jak brat powyżej.

 

A to, że nie jest wpisany ktoś do tematu z warnami nie oznacza, że warna nie dostał. Także palcem nie musisz pokazywać, bo jeśli to było uzasadnione to pewnie dostał.

 

Wg mnie przemoc wobec kogoś jest ostatecznością i powinieneś zdać sobie sprawę, ze uderzenie kobiety po twarzy (gdzie może zostać ślad) w obecnych realiach jest co najmniej idiotyczne.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem z kobietami na gorących początkach to mogłem zrobić dosłownie wszystko. Myślę, że i łomot również wchodził w grę. Wszystko jest do czasu. Bo skończą się dobre początki, a ona sobie przypomni o skurwielu, który napierdalał w ryj. Tak to się zazwyczaj kończy. 

 

Jedna lubiła, jak ją podduszałem ciałem i zabiegała o to dość często. Byłem bydlakiem wtedy ponad 100 kg, 190 cm, siłownia w młodych latach, ona niższa znacznie. Kładłem się na nią i normalnie w raju była. Jeszcze mnie przyciskała bardziej do siebie, oddech traciła, a ja robiłem swoje. 

 

Niezbyt przyznam mi się to podobało, ale miało to równocześnie swój urok. Później już się bardziej pilnowałem, bo można popłynąć przyznam szczerze. 

 

Rozum ponad jebanie, zawsze. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś agentke, która lubiła po twarzy i tyleczku klapsy. No może nie klapsy a ostre napierdalanie. Momentami łapa mnie bolała. 

Tak jak brat @Pytonga lubię podduszanie. Do tego hair pulling :D

 

No ale najbardziej, głębokie gardelko ;) kręci mnie to na Maxa! 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Dziewczyna spotyka się z różnymi opcjami od młodocianych po starszych 45latkow, przerobiła sporo chłopa

Szuka wrażeń dziewczyna to i posuwa się do różnych rzeczy, emocje. Nie każdy ich potrzebuje, przynajmniej ja tego tak nie potrzebuje. Znam kobiety które niechcą takich akcji, a byłem z takimi które nie wyobrażają sobie bez tego sexu, posuwając się do coraz mocniejszych rzeczy typu pissing, rimming w dwie strony itp czy to jest fajne? Był etap że to mi się podobało, ale byłem pod dużym wpływem toksycznej relacji, jak to skończyłem to nie mam ochoty do tego wracać, a to już mi dużo mówi. Facet i tak zrobi to na ile mu kobieta pozwoli, więc cały czas będzie pod jej wpływem, jak udeży a jej się nie spodoba to nie będzie próbował, chyba że sam ma taki fetysz, co też wiąże się z pewnymi zaburzeniami. Wiem że w ten sposób można kontrolować i uzależnić od siebie kobietę, serwować im emocje. Tylko gdzie jest ta granica, nazwijmy to, przyzwoitości, bo przyznacie że niektóre akcje są chore, typu np arabskie kupy, ale to ich podnieca i nie uważają tego za nic złego. Więc czy jest granica? Inna sprawa że jest to dosyć indywidualne, ale tutaj chyba też mówimy o schematach, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że dla mnie temat jest oczywisty. Mianowicie jeśli laska to lubi, to dlaczego jej odmawiać ? Przecież w łóżku chodzi o przyjemność a nie o gorzkie żale. Jeśli laska wykorzystuje sytuacje z łóżka poza nim, daje konkretny rys jej przebiegłej osobowości i takiemu komuś nie można ufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.