Skocz do zawartości

Plaskacz w twarz ukochanej


Byłybiałyrycerz

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tomko napisał:

@Byłybiałyrycerz Może dlatego, że nikt normalny nie lubi dostawać po twarzy z liścia. No ale ponieważ u wielu kobiet marzenua na temat gwałtu,

Bardzo jestem wyczulony na zwrot " nikt normalny ", uważam że jeśli dwójka dorosłych ludzi godzi się na dany proceder i mimo to szanują siebie to zawsze będzie to normalne. Druga kwestia kto daje nam prawo bądź kto jest godzien mówić co jest " normalne " ?.

Natomiast odpowiadając na Twój komentarz to chodzi o emocje i wierz mi, że 90% dziewczyn w odpowiednim momencie jak dostanie w pysk to będzie miało orgazm.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecimy z dziewczyną na ostro to lubię ją np brać od tyłu i krępować jej mocno ręce, wciskać jej mocno głowę w poduszkę, gdy jęczy z rozkoszy, ciągnąć za włosy i dawać takie klapsy w tyłek, że dupcię ma całą czerwoną, jeszcze długo po wszystkim.

 

Głębokie gardło i mocne dociskanie przy robieniu loda też leci, ale w twarz jej jeszcze nie dałem, ani nie podduszałem.

Nie kręci mnie to jakoś, więc nie odczułem w ogóle potrzeby robienia tego, ani o tym nie pomyślałem.

Ale chyba spróbuje eksperymentalnie lekko jej przyłożyć bez uprzedzenia :D Zobaczymy co z tego wyjdzie i jak zareaguje.

 

Wiem natomiast z mojego doświadczenia, że czasami trzeba laskę zerżnąć w taki sposób, pokazać siłę w łóżku i dominacje. Po tak ostrym seksie patrzy na mnie jak w obrazek haha :) 

Na pewno żadna by nie była zadowolona, gdyby jakiś facet na dłuższą metę obchodził się z nią cały czas delikatnie w łóżku.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Marek

Cytat

Boże drogi, błagam Cię, naucz się podstaw pisania - znak zpaytania, wykrzyknik itd. stawiaj od razu po ostatniej
literze, nie rób spacji. Po znaku zapytania nie stawiaj kropki.

Resztę przemilczymy, ale te dwie zasady przyswój, tym razem zrezygnuję z dania ostrzeżenia wierząc że
zastosujesz moje rady - nie chcę żeby później nas przezywali nieukami w necie.

Tak więc:
- "zpaytania" - powinno być "zapytania",
- "Resztę przemilczymy, ale te dwie zasady przyswój, tym razem zrezygnuję z dania ostrzeżenia wierząc że " - przed "że" stawiamy przecinek,
- "nie chcę żeby później nas przezywali nieukami w necie. " - przed "żeby" również powinien być postawiony przecinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Moja Mama ostatnio przy rozmowie o seksie sama zaznaczyła że kobieta lubi, nawet ta cichutka od czasu do czasu jak Ją przyciśniesz do ściany i lekko siłą weźmiesz, kobieta chce czuć że ma mężczyznę a nie chłopca. 

Ile Ty masz lat?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Trygry said:

Tak więc:
- "zpaytania" - powinno być "zapytania",
- "Resztę przemilczymy, ale te dwie zasady przyswój, tym razem zrezygnuję z dania ostrzeżenia wierząc że " - przed "że" stawiamy przecinek,
- "nie chcę żeby później nas przezywali nieukami w necie. " - przed "żeby" również powinien być postawiony przecinek.

Mocny 1 post, dużo wnoszący do forum. Naprawdę brak słów.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę problemu, jeśli obie strony wyrażają zgodę na przemoc w łóżku, to tylko kwestia własnych zachamowań.

 

Jednak przy okazji tego tematu muszę was braciszkowie przestrzec.

Zdaje się że kolega @mac napomkną już coś w tej kwestii. Kiedyś obiła mi się o uszy historia w której partnerka nalegała na przemoc w łóżku, nie było to ich pierwsze spotkanie ale pierwszy raz doszło do przemocy. Było to mniej więcej tak:

On nauczyciel, ona jego studentka, jak się można domyślić doszło między nimi do romansu. Trawł on trochę i spotykali się dosyć często by konsumować świerzy związek. Do momentu w którym ona zaproponowała żeby wzią ją na ostro, powiedziała - zabawmy się, notabene, w nauczyciela i uczennice. Ja będę udawać nieprzystępną a ty mnie bierz na ostro. Tak się zatem stało, sex był zajebisty, ona rozanielona, on zadowolony. Następnego dnia dostaje od niej email z informacją że ją wzią w brew jej woli, zgwałcił, w załączniku film z ostatniej nocy z nim w roli przemocowca gwałcącego swoją uczennice, oraz lista żądań. 

Na tym poprzestanę, reszty możecie się domyślić sami. Jeszcze raz zwrócę tylko uwagę, że takie akcje mogą być wykorzystane przeciwko tym którzy stosują przemoc w łóżku, mimo że obie strony wyraziły wcześniej na nią zgodę. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łabędź napisał:

Na tym poprzestanę, reszty możecie się domyślić sami. Jeszcze raz zwrócę tylko uwagę, że takie akcje mogą być wykorzystane przeciwko tym którzy stosują przemoc w łóżku, mimo że obie strony wyraziły wcześniej na nią zgodę. 

W tamtym czasie jeszcze nawet do końca nie wiedziałem, co to jest feminizm i jak kobiety prawnie dominują nad mężczyznami. Czasami ma się farta w życiu. 

 

Z obecną świadomością w życiu bym się nie odważył na coś podobnego. 

 

Nie wiem, chore czasy ogólnie. Strach decyzyjny mocno. Mężczyzna musi się kurwa strasznie pilnować. Zaufania zero. W seksie zamiast "elastyczności" sztywne reguły, zwracanie uwagę na drobne grymasy, szczegóły. Prawo dopierdala mężczyźnie na każdym polu. Kobieta się "rozmyśli" po dobrej akcji i pozamiatane. 

 

Ja się odsunąłem od kobiet, bo swoje przeżyłem, w tym prawdopodobną zdradę, ale tego się już nigdy nie dowiem do końca. Jestem zbyt uczciwy i za spokojny w naturze, aby podejmować walkę z niestabilnymi psychicznie jednostkami, które jeszcze posiadają tak wiele władzy nad mężczyznami. Kiedyś nie miałem takich dylematów, ale młodość rządzi się nieco innymi prawami. 

 

Gdybym miał odrobinę wiary w instytucję kościoła to prawdopodobnie poszedłbym na księdza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Łabędź napisał:

ona zaproponowała żeby wzią ją na ostro, powiedziała - zabawmy się, notabene, w nauczyciela i uczennice. Ja będę udawać nieprzystępną a ty mnie bierz na ostro. Tak się zatem stało, sex był zajebisty, ona rozanielona, on zadowolony

Oglądali 50 twarzy Greya?

Wbrew opisowi jest to film edukacyjny, pani dostała do podpisu szczegółową umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, mac said:

 

Z obecną świadomością w życiu bym się nie odważył na coś podobnego. 

 

 

Prawda.

Ja mialem sytuację taką tutaj w UK.

Poznałem kobietę, Angielkę. i spotykalismy sie tak po kumpelsku na wino czy rum, min u niej w domu. Kiedy w domu to zostawalem na noc, ale spalismy oddzielnie. Z sexu nic. Robilem podchody, ale dalem siana sobie. Mysle nie jaram jej i dlatego sie nie umie przelamac.

Ale ona dalej mnie zapraszala do siebie... Wywiązala sie z tego dyskusja na messengerze. Mowie, nie nalegam, rozumiem itd, ale powiedz co jest...a ona mowi ze nie umie tego tak powiedziec bo sie wstydzi tego...

Po czym wysyla mi foto z neta, ze skrepowana kobietą. Pytam czy tak ją podnieca. Ona na to, ze tylko tak.

 

Na co ja jej " mała tu jest UK, dzisiaj Cię zwiazę, a jutro policja w domu". I odmowilem.

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał:

Z obecną świadomością w życiu bym się nie odważył na coś podobnego. 

O widzisz. To jest słuszne spostrzeżenie.
Kiedys poznałem pewną damę, z ktorą jakiś czas się spotykałem. Dama ta, w łózku niby normalna - wyjawiła mi po pewnym czasie, ze lubi w pysk dostać a klapsy w dupę to za mało.

Bo klapsa w dupę to dac mozna - śladów po tym zazwyczaj trwalszych nie ma poza może zaczerwienieniami, ktore powstać mogą nie tylko od klapsa ale i od siedzenia w biurze na dupie przed kompem w nadgodzinach.

 

No i wtedy zapaliła mi się czerwona lampka. Co będzie - jesli dama dostanie ode mnie w pysk "on demand" i nawet ją to nakręci - skoro może potem złożyć doniesienie iz ją zgwałciłem lub co najmniej pobiłem ?

Poważna sprawa.

Nie twierdzę, że tak by było - ale ja po prostu nie lubię kiedy ktoś na mnie ma lub MOŻE MIEC haka.

Odpuściłem wiec kontakty z tą damą.

Bo mnie strzelanie kobiety po pysku nie kręci (więc sam z tego nic nie mam) i dlatego też doszedłem do wniosku, że ta kobieta, mimo, że fajna - nie daje mi w łóżku wiecej aniżeli taka, ktora nie preferuje obrywania w pysk.

 

Na co mie to :) ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% Pań uwielbia jak się dosłownie ją szmaci. No przykro mi (i mi również) białogłowi ale tak to wygląda. Ostatnia z którą się bzykałem i nie chciała, żeby zrobić jej facefuck, wyzwać, dać w twarz, skuć kajdankami,czy zrobić coś co da jej w łóżku poczucie, że jest divą to moja ex.

Wiecie, Ona była inna ?.

 

A tak poważnie, to kwestia na ile Ona czuje, że może Wam zaufać i nie przyniesiesz tego poza łóżko.

Ona to lubią w takiej samej skali jak my lodzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety w łóżku lubią się czuć zdominowane, chociaż nie wszystkie.

Pewnego razu umówiłem się z nowo poznaną laską i zaprosiłem ją na wódeczkę. Nie wydawała się jakaś pier*****ęta ale jak tylko się położyliśmy do łóżka to zajebała mi liścia?

Powiedziałem jej, że ma 30 sekund na ewakuacje i kazałem wypierdalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.