Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Zaloguj się, aby obserwować  
MoszeKortuxy

Daniel o dissie Cypisa i Rafonixa

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dworzanin_Herzoga
      To bardzo konsekwentne, że Cypis nawijający non stop o patologii twierdzi, że to jedynie takie jego alter-ego oderwane od rzeczywistości [#podmiot_liryczny] i dystansuje się mocno od takich klimatów.
      Pewnie wizerunek Rafonixa na streamach, wyrzucanie kobity z mieszkania w amoku alkoholowym, czy wyzywanie przypadkowych ludzi na omegle w obrzydliwy sposób oraz ich matek oraz podobne akcje, to też
      tylko taka konwencja, a w rzeczywistości to kulturalny intelektualista o gołębim sercu.  

Chociaż sam tekst, nie powiem, momentami nawet zabawny i sprawnie napisany, biorąc pod uwagę konwencję.
      Zresztą lubię trochę kawałków Cypisa z '15-'16 roku, nowsze jakoś mi nie leżą.

Jednak po tej spinie Cypisa z Fazim przy niedoszłej płycie Nagłego Ataku Spawacza i obserwowaniu, jakich metod się chwytał gdy tracił grunt pod nogami, widać, że to raczej oportunista mocny
      i jakoś nie przepadam za nim zbyt mocno. Jednak biorę pod uwagę, że pewnych wątków tej sprawy mogłem nie poznać, dlatego daleko mi do krzyczenia w stylu "j**bać cypisa" itp.
      zresztą nie jestem mentalnym gimbem.  

Ciekawe, że jakoś Faziego Cypis i Rafonix nie zdissowali, prawilnie przypominam dissy Faziego na Cypisa i Rafonixa:

@MoszeKortuxy Zaznaczam, bo może przegapisz, a tego to się nie spodziewałem heh.

A Wy co myślicie?

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.