Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Na końcu znajdują się linki do historii z prasy.

Witajcie,

jacqueline-ades.jpg

natknęłam się na materiał, którego nie rozumiem przez nielogiczność w zachowaniu. Można stwierdzić, że Jacqueline, stalkerka, jest zaburzona lub chora i to tłumaczy nieprzewidziane reakcje, ale nawet chaos jest policzalny. Czyjeś schorzenie można przedstawić matematycznie, punktując prawdopodobieństwo wystąpienia czegoś.

Dlaczego atrakcyjna kobieta dręczyła mężczyznę po 1 randce, bo ten nie chciał z nią być? Skoro jest świrnięta - nic dziwnego, ale skąd podstawy do psychicznego zachowania z jej strony?

Wydaje mi się, że była typem narcystycznym, przyzwyczajonym do komplementów i adoracji, w wywiadzie powiedziała, że on jest jedynym mężczyzną, który chciał zadzwonić na policję na jej widok. W szerszym kontekście mogła mieć na myśli, że on jest jedynym, który jej odmówił.

Jej psychika nie dojrzała, bo nie miała takiej potrzeby, w młodszych latach prawdopodobnie znajdowała wysoko ocenianych mężczyzn, których utrzymanką była (znowu odsyłam do jej wyglądu) i po przekroczeniu granicy magicznej 30-stki (tu nie wiem, ile ma lat, ale przypuszczam, że tyle) zorientowała się, że jest na lodzie, bo mężczyźni nie wyrażają tak dużego zainteresowania nią, a ona sama nie ma dobrych perspektyw na przyszłość przez brak doświadczenia, brak edukacji, 'przechulanie' najlepszych lat i niedojrzałą psychikę.

Cytat

Jeśli jesteś samolubny nie zrozumiesz tego, bo chcesz czegoś w zamian. On nic mi nie daje, a ja wciąż go kocham. To jest miłość, to jest powód, dla którego wszechświat został stworzony.

Cytując, tonący brzytwy się chwyta, więc i ona uwiesiła się mentalnie na mężczyźnie - tu prawdopodobnie o wyższym statusie niż ona, możliwe że bardzo bogatym. Były wzmianki, że przychodziła do niego do pracy, a w trakcie włamania do jego mieszkania dokonanego przez nią jej wybranek a.k.a. brzytwa był w delegacji. Praca i delegacja sugerują, że wykonuje dobrze płatny zawód.

To w połączeniu z jej malejącymi szansami mogło skutkować dużym zainteresowaniem z jej strony. Dochodzi chwiejna psychika. Wyobrażenia o nim i o związku z nim. A reszta motywów? Czy to wystarczy, by chcieć zniszczyć komuś życie i wyrazić chęć zabicia go przez odrzucenie?

Z drugiej strony, co mogło kierować mężczyzną, który ją odrzucił? Przypuszczam, że nie miał rentgenu w oczach, który ją sklasyfikował jako wariatkę. Mógł odebrać przesłanki, ale zrozumiałam, że niechęć z jego strony pojawiła się już po 1-szym spotkaniu, w trakcie którego odbiera się głównie pierwsze wrażenie. Czyli wygląd. W następstwie odrzucenia zrodziła się jej obsesja.

Skąd on wiedział, jaką decyzję podjąć? (tu mam na myśli, że odrzucił ją na początku, nie po chorych akcjach)

Liczę na opinię i analizę tego przypadku.

Odsyłam do źródeł, z których korzystałam:

oryginał artykuł na jm krótszy wywiad

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.