Skocz do zawartości

Powiedziec kobiecie, ze nie chce miec dzieci?


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Ksanti said:

Co znaczy być wolnym człowiekiem? Oraz w jaki sposób na tą wolność wpływa kwestia czy zarabiasz 4000 czy 8000 ale przy ogromnym zapierdolu?

Jak dobrze zarabiał i mądrze inwestował, to zainwestowane pieniądze zaczną przynosić dochód i po pewnym czasie możesz mieć te 8k pasywnego zysku. A wtedy sam będziesz decydował co chcesz robić a czego nie.

Jeśli jednak zawsze będziesz zarabiał mało, to nigdy nie odłożysz, nie zainwestujesz i zawsze będziesz musiał pracować tak jak pracodawce Tobie każe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife Kmieć miał po kilka bab w domu - od sprzątania, prania, gotowania i spółkowania. Ożenek to nie był jakiś tam mus. Młodzież szalała, wiadomo - noc Kupały. Tyle że takie kobitki to co najwyżej mogły trafić później na max szczebel kolejnej "domowej kobity od prania, sprzątania itd.". Kult dziewictwa zdaje się pojawiać w każdej starożytnej - i nie tylko - cywilizacji. U Słowian, taka "zelżona"/sponiewierana przez innego faceta żona była dosłownie ujmą na honorze, którą można było zmyć - owszem. Pozbywając się i "adoratora" i kobity - i nikt nie robił o to krzyku, bo zemsta to przywilej od bogów.

Ciężko tu w ogóle dodać cokolwiek, bo te "sprawy" damsko-męskie ówczesne to zaczęto spisywać parę set lat po tym, jak rodzime, czysto słowiańskie tradycje były już mocno, mocno zatarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy jest z Panną od liceum, są ze sobą ponad 10lat, ani małżeństwa, ani dzieci xD, mają teraz 30lat. Ciekaw jestem kiedy Panna nie wytrzyma i odejdzie, jedno jest pewne że chłopak zarabia między 15 a 20tyś - także wiemy bracia co ją trzyma :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, RealLife said:

Wydaje, się że kult dziewictwa to ideologia religijna, stworzony w celu oddziaływania na ludzką seksualność, czyli pewne narzedzie wladzy w rękach kleryków.

Raczej, w celu zabezpieczenia się przed wychowywaniem cudzego potomstwa.

A kiedy chodzi o religię to jest charakterystyczny dla religii pustynnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2019 o 02:17, Byłybiałyrycerz napisał:

Mój znajomy jest z Panną od liceum, są ze sobą ponad 10lat, ani małżeństwa, ani dzieci xD, mają teraz 30lat. Ciekaw jestem kiedy Panna nie wytrzyma i odejdzie, jedno jest pewne że chłopak zarabia między 15 a 20tyś - także wiemy bracia co ją trzyma :).

Spokojna rozczochrana. Niedługo zostanie postawione przez panią ultimatum. Następnie ślub i dzidzia. Tak na oko do 5 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu.

Wiek 18 lat to dla faceta czas nauki, imprezowania a nie czas na rozmyślania o potomstwie i tak też powinieneś przedstawić sprawę.

Do momentu kiedy zdecydujesz czy jesteś gotowy minie, uwierz mi sporo czasu. Teraz dyskusje na ten temat to zwykła strata czasu i energii.

Kiedy kobieta zdecyduje, że dla niej ten czas nadszedł nic Jej nie powstrzyma. 

Jeśli będziesz dobrze rokujący to pewnego dnia zostaniesz poinformowany o ciąży.  Jeśli nie to znajdzie sie inny.

Prawda jest taka, że w dzieciakach nie chodzi o to żebyście mieli dzieci tylko żeby Ona miała.

Ty jesteś lub będziesz tylko i wyłącznie narzędziem tak, ze kolego guma w garść i nie wierz w żadne tabletki anty lub dni płodne i niepłodne.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn Jeżeli kobiet nie była dziewicą to skreślało ją to w oczach większości mężczyzn jako żonę. Co najwyżej ladacznica do zabaw.

Masz 18 lat i uwierz mi w tak młodym wieku większość myśli że to ta jedyna być może, a potem klapki opadną z oczu i będziesz miał jeszcze co najmniej kilka kobiet. 

 

Powiedz że chcesz mieć dziecko za co najmniej kilka lat, a do tego czasu i tak jeszcze zmienisz kobiety wielokrotnie. 

 

Edytowane przez realista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Oddawaj Fartucha napisał:

Ty jesteś lub będziesz tylko i wyłącznie narzędziem tak, ze kolego guma w garść i nie wierz w żadne tabletki anty lub dni płodne i niepłodne.

Święte słowa !!!

Problem w tym, że taka wiedza nie jest rozpowszechniana na żadnym poziomie edukacji a człowiek, który słyszy o niej po raz pierwszy robi żabie oczy... no bo jak to ! Ano tak to.

Mi też było trudno zaakceptować pierwsze prymitywne sposoby spostrzegania rzeczywistości przez panie, ale jednak nic nie jest w stanie zmienić ich światopoglądu, więc czemu miałbym być taką ofiarą, skoro pamięć po największych artystach trwa tyle ile potrzebuje wytwórnia na zrobienie reedycji ich dzieł - około 2 tygodni.

 

Karmazynie - używaj mądrze życia a życie będzie ci sprzyjać. Nie sugeruj się zwyczajami, one się zmieniają i są na pokaz. Zrób jak mówi @realista - powiedz, że jest za wcześnie i zapytaj... co z twoim życiem ? Ona dostanie dziecko a ty łopatę.

Życie nie wygląda jak w telewizyjnej Rodzince.pl.

Czy tego chcesz ?

Edytowane przez dyletant
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Baca1980 napisał:

W czasach ogólniaka wojująca feministka

Stale będę powtarzał przykład znajomej.

Zapierdalała w manifach, czarnych marszach, "pro choice", "ja nie będę miała bachorów", "jak zaciążę to usunę".

 

Kurwa MIESIĄC po czarnym marszu "przypadkiem" zaskoczyła.

Na moje pytanie o te szumne deklaracje padła odpowiedź:

"No przecież nie skrzywdzę swojego biednego dzieciątka".

Aktualnie status "madka", pełne przeistoczenie mózgu w masę gąbczastą, sra dzieciorem po wszelkich socmediach w ilościach hurtowych.

Brak JAKICHKOLWIEK tematów do rozmów (chyba, że o defekacji guwniaka - wtedy to wykłady wielogodzinne).

 

Taaaa...

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2019 o 18:39, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Czy mówicie kobietom o tym że nie chcecie dzieci?

 

Ja z moją panną mamy po 18 lat i oststnio zszedł temat na dzieci i okazało się że ona w przyszłości bardzo chce, ja natomiast kategorycznie nie chce (ta wiem, 18 lat a już wiem czy chcę czy nie... na ten moment nie chcę i w przyszłości też mi się nie widzi).

 

Chopie Ty masz 18 lat...
Dzizas ja w tym wieku(a to było niedawno bo raptem 2 lata temu), to miałem strasznie wąskie horyzonty.
Nie wiedziałem co chce robić w życiu, co mnie jara, jakie wybrać studia.
Nic w tym łbie nie było!
Przechodziłem przez białorycerstwo, aż wpadłem w "czarnorycerstwo" i odczuwałem pogardę do kobiet.
Ostatecznie wylazłem z obu tych skrajnych postaw.

Dobrze, że trafiłeś na tym forum tak wcześnie.
Nauczysz się trochę o kobietach, a może i bracia Ci pomogą nakierować się w życiu zawodowym.




Chcę jeszcze nadmienić, że przede wszystkim ONA jest dla Ciebie ZA STARA!
Chłopie nie marnuj czasu na jakieś związki z gówniarami, tylko skieruj swoje myśli w zupełnie innym kierunku.
Najlepiej zacznij sobie dorabiać i odkładać hajs, a w tym samym czasie idź na studia.
Podpytaj się ludzi jakie zawody wymagają małego wysiłku(fizycznego), a przy tym rozwijają umysł i dają mniejszą bądź większą frajdę, a najważniejsze duży hajs.




Przede wszystkim znajdź inspirację:

* Kogoś z bliskiego otoczenia lub nawet forum - na kim chciałbyś się wzorować.

* Kogoś bogatego, który osiągnął majątek własną pracą - warto poczytać biografię, wywiady etc.




Ostatnia najważniejsza kwestia:

* ONA jest dla Ciebie za STARA! - powtarzam jeszcze raz dla pewności.

* Biorąc pod uwagę mój powyższy wywód o rozwijaniu kariery - gdy dobijesz do 30-stki, wtedy na lajcie będziesz sobie przebierać w młodych 20-stkach.

* Obecna osiemnastka będzie jeszcze atrakcyjna, ale to będą ostatnie dzwony(zwłaszcza na dziecko) + obecnie będzie Cię ograniczać w dojściu do twoich marzeń i pieniędzy.
.
.
.
Ponieważ KOBIETA to dodatkowy CIĘŻAR, BAGAŻ, a nie tylko przyjemności, pole kwiatów, łąki i słoneczka.




Wnioski:
Korzystać z relacji ile się da.
Gdy pojawią się symptomy w postaci czerwonych lampek(polecam wątek Rotmistrza Mosze Reda ----> "Szanuj się samcu! - o żon wyborze"), wtedy zerwij.
Najgorsze są związki z czasów gimnazjum/liceum.
To już nie te czasy, co pokolenia z lat 40-70-tych.



Peace!

 

20 godzin temu, Ksanti napisał:

i nawet black pill głośno o tym mówi.

Kolego nie tędy droga.

Edytowane przez Ragnar1777
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PewnySiebie napisał:

2) chodzi na czarne marsze, bo w Warszawce to jest modne.

To nie tak do końca.

Łatwo się zarzekać, że "ja to nigdy", "ja na pewno".

Ja na to zawsze odpowiadam - "A ILE RAZY BYŁEŚ W TAKIEJ SYTUACJI?"

Cały misterny plan idzie fpizdu, jak następuje konfrontacja z TWARDĄ rzeczywistością.

 

Oczywiście działa to w dwie strony - panie żywią (płonne) nadzieje, że "jak zobaczy obsikany patyczek z dwiema kreskami to ze szczęścia oszaleje", tudzież "jak poczuje zapach naszego dzieciątka, to się zmieni". Nope. To trochę inny mechanizm ?

 

Także raz, że konfrontacja z TWARDĄ rzeczywistością, dwa że mózg oczadziały hormonami ciążowymi (natura to sprytna bestia) i UPS "kofana dziecinka".

Potem hormon opada i jest twarde lądowanie...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oddawaj Fartucha Słuchałem audycji i guma zawsze plus bierze tabletki, odświętnie bez gumy, nigdy z finałem w środku.

@realista Racja, możliwe że nasze drogi się rozejdą, ale wiesz jak się na to patrzy z tej perspektywy. 

@Ragnar1777 Planuję studia medyczne i pracę weekendową już za niedługo zaczynam, plus rozwijam się w stronę dwóch pasji, rapu i kulturystyki. :) 

 

Przypomnę sobię temat Mosze Reda i tak cały czas planuje, mam swoje cele i jeśli w jakimś momencie nasze cele będą inne to się nie podporządkuję. A tymczasem korzystam ile sie da z relacji. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.