Skocz do zawartości

Rok po rozstaniu z ex. :)


Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Sorry za offtop. Poczytaj o yala neti. Ja w ten sposób pozbyłem się skutecznie problemów z zatokami.

Lepiej niech idzie do laryngologa. Ja tez mam z tym problem i okazalo się ze mam krzywa przegrode nosowa. Nie oddycham nosem pełną piersią i w związku z tym mam dużo problemów z tego powodu. Może wydawać się to śmieszne ale to niby blaha sprawa a komplikuje niesamowicie życie. Przykłady? Prosze bardzo. 

 

Nie odduchasz dobrze nosem więc jesteś niedotlenieny, senny, drazliwy, nie masz energii, nie wysypiasz sie dostatecznie. Samopoczucie jest niskie, koncentracja, wydajność w sporcie. Sam na własnym przykładzie widzę jak sie czuje gdy mam drozny nos po zazyciu kropli, które notabene dzialaja tylkon doraznie a później jest jeszcze gorzej.

Nawet jest problem natury estetycznej, bo chodząc wiecznie z otwartą buzia nie wygladasz atrakcyjnie i w dodatku masz tzn. 'mowe nosowa'  ktora tez nie brzmi za fajnie. 

 

Lekarka mi powiedziała ze problemy z zatokami sa główną przyczyną bolow głowy w społeczeństwie, a ludzie zamiast leczyć chorobe w zarodku wolą brać tabletki przeciwbólowe garściami.

 

Niedlugo mam zabieg(niestety prywatnie bo na nfz 5 lat kolejki)  i mam nadzieję że bede mogl wkoncu odetchnąć pełną piersią,  bo chodzić gdzieś pewnie  26 lat niedotlenieny to zdecydowanie za dużo ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciagle zatyka sie jedna dziurka. I tak na przemian. Uzywam leku xylorin od x czasu i tylko to mi pomaga na troche. Najgorzej jest po nocy jak wstaje... 

 

Ale macie racje, ciekawe od czego to sie stalo? Dziwne, ze jak poszedłem do pracy, to momentalnie zaczalem mieć zatkany nos. I tak od ponad 4 lat...

 

Taki zabieg podobno 5 tys kosztuje... masakra. Masz tyle kasy?

Edytowane przez trebacz3223
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Lepiej niech idzie do laryngologa. Ja tez mam z tym problem i okazalo się ze mam krzywa przegrode nosowa. Nie oddycham nosem pełną piersią i w związku z tym mam dużo problemów z tego powodu. Może wydawać się to śmieszne ale to niby blaha sprawa a komplikuje niesamowicie życie. Przykłady? Prosze bardzo. 

 

Nie odduchasz dobrze nosem więc jesteś niedotlenieny, senny, drazliwy, nie masz energii, nie wysypiasz sie dostatecznie. Samopoczucie jest niskie, koncentracja, wydajność w sporcie. Sam na własnym przykładzie widzę jak sie czuje gdy mam drozny nos po zazyciu kropli, które notabene dzialaja tylkon doraznie a później jest jeszcze gorzej.

Nawet jest problem natury estetycznej, bo chodząc wiecznie z otwartą buzia nie wygladasz atrakcyjnie i w dodatku masz tzn. 'mowe nosowa'  ktora tez nie brzmi za fajnie. 

 

Lekarka mi powiedziała ze problemy z zatokami sa główną przyczyną bolow głowy w społeczeństwie, a ludzie zamiast leczyć chorobe w zarodku wolą brać tabletki przeciwbólowe garściami.

  

Niedlugo mam zabieg(niestety prywatnie bo na nfz 5 lat kolejki)  i mam nadzieję że bede mogl wkoncu odetchnąć pełną piersią,  bo chodzić gdzieś pewnie  26 lat niedotlenieny to zdecydowanie za dużo ?

Mam to samo.

Mój znajomy robił taka operację w jakiejś prywatnej budzie w W-wie (kosztowała kilka tysięcy). Pamiętam jego głos sprzed i aktualnie. Co prawda mówi że na zatoki już nie cierpi ale jego głos niewiele się różni od tego sprzed operacji, więc musisz pamiętać że i u ciebie pieniądze nie są tutaj gwarantem, aczkolwiek życzę powodzenia i trzymam kciuki. Napisz jak już będzie po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.